Eşsiz konumda eşsiz fırsatlar! Sakarya Karasu’da Ekşioğlu İnşaat Karasu güvencesiyle birbirinden eşsiz Ramazan fırsatları Haziran ayı boyunca sizlerle. Ekşioğlu İnşaat’ın Karasu’da yürüttüğü en önemli projelerden olan Karasu Evleri sizlere harika karasu satılık daire ve karasu satılık yazlık fırsatları sunuyor. Avantajlı kampanyalar sunan Ekşioğlu İnşaat bu yaz herkesi bir daire sahibi yapmayı kafaya koydu.

karasu-satilik-yazlik-essiz-kumsal-denize-sifir-yasam-1

Ekşioğlu İnşaat’ın güvenli projesi olan Karasu Evleri bünyesinde barındırdığı çok sayıda daire fırsatıyla her bütçeye uygun, yenilenen Sakarya Karasu beldesi geçtiğimiz yıllarda çok fazla değer kazandı. Bu muhteşem yer şuan sadece muhteşem olmakla kalmıyor aynı zamanda geleceğe dönüş çok iyi bir yatırım fırsatı olduğunu da kanıtlıyor. Sakarya Karasu’da Ekşioğlu İnşaat aracılığıyla alabileceğiniz daire seçeneği sizin kriterlerinize tamamen uygun olmakla beraber çok fazla sayıda çeşitliliğe sahiptir. Uygun daire, oda ve hizmet olanaklarıyla sizlere rahat, konforlu ve lüks bir yazlık deneyimi yaşatacak. Havuzlu, otoparklı, güvenlikli sitelerde olan daire seçenekleri aynı zamanda semt merkezinde bulunmaktadır, etrafında hastane, anayollar ve parklar olan siteler denize de çok yakındır. Karasu Karadeniz’in en uzun plajlarından birine sahiptir, bünyesinde barındırdığı binbir doğa harikası manzarasıyla da Karasu tatilcilerin ve turistlerin uğrak yeridir. İstanbul’a 2 saat mesafede olan karasu konumsal olarakta müşterilerini tatmin etmektedir. Sıfır daire fırsatlarının bulunduğu bu yerde Ekşioğlu İnşaat’ın yürüttüğü Haziran ayı kampanyalarıyla sizlerde muhteşem fırsatlardan birine sahip olabilirsiniz

.karasu-satilik-yazlik-essiz-kumsal-denize-sifir-yasam-2

 

Eğer bu fırsatları merak ediyorsanız, kolay ödeme yöntemleri ve makul fiyatlara mülk sahibi olmak, yatırım yapmak ilginizi çektiyse hiç durmadan bu bağlantıya tıklayın, Ekşioğlu İnşaat’ın sizler için sunduğu listeden beğendiğiniz evi veya yazlık daireyi seçin ister numara bırakın, ister kendiniz ulaşın. Hayalinizdeki yazlığa aradığınız kriterlerde sahip olun.

https://www.eksioglukarasuyazlik.com/