Karasu & Karasu Evleri Neden Alınır İşte Sebebleri

karasu evleri

Karasu’da muhteşem yazlık fırsatları sizleri bekliyor. Sakarya Karasu’da bulunan Karasu Evleri siz değerli müşterilerimiz için hazırlandı. Sıfır daire projemiz olan Karasu Evleri, Sakarya’nın en güzel yeri Karasu’da. Bursa’ya ve Ankara’ya 1 – 3 saat arası mesafede olan Karasu, İstanbul’a ise sadece 50 dakika. Bu eşsiz yazlık fırsatını sadece lokasyonla sınırlamadık. Sizler için hazırladığımız çok avantajlı bayram kampanyalarıyla taçlandırdığımız fırsatlar sizleri de bir yazlık sahibi yapmaya ikna edecek türden.

Karasu çok harika bir doğaya sahip, bu harika doğasının yanı sıra bünyesinde barındırdığı benzersiz ormanlar, nehir ve dere yataklarıyla adeta büyülü bir yer. Turist ve tatilci akınına uğrayan Karasu yazlıkçıların konumsal yakınlık sebebiyle en çok tercih ettiği alanlardan birisidir. Ekşioğlu İnşaat Karasu olarak sizlere bu eşsiz alanda yaşama imkanı sunuyoruz. Karasu’da bulunan Yeşil Vadi 1 – 2 – 3 gibi Ekşioğlu City Evleri gibi bir çok projemizle başarımızı halkımızın gözünde onayladık. İmal ettiğimiz tüm binalar depreme dayanıklı olup tüm testlerden pozitif sonuç almıştır. Dairelerimizin tümü anahtar teslimdir. Yazlıklarımızın içlerinde kombi, klima gibi ihtiyacınıza yönelik ekipmanlar bulunmaktadır. Sitelerimizin içlerinde sizlerin mal ve can güvenliği için 7/24 güvenlik bulunmaktadır. Site içlerinde asansör, havuz, park ve sosyal alanlarımız mevcuttur. Sitelerimizin tamamı denize 0 – 100 – 150 metre uzaklıklarla konumlandırılmıştır. Tüm bu cazip fırsatların yanı sıra sitelerimiz ilçe merkezine, hastanelere ve eğlence alanlarına çok yakındır. Tüm bu cezp edici özelliklere sahip olmanın masraflı olacağını düşünüyor olabilirsiniz ancak hiçte öyle değil. Tüm bu özelliklerle beraber sizlere sunacağımız yaz kampanyaları ve onların haricinde faizsiz senet, düşük faizli kredi ve aldığımız düşük peşinatlarla çok uygun fiyatlara bu yazlıklara sahip olabileceksiniz.

Almayı düşündüğünüz ya da bilgi almak istediğiniz karasu satılık daire ya da karasu satılık yazlık çeşitlerimiz varsa yazının devamında paylaşacağımız bağlantıdan sitemize erişebilir ve dilediğinizi sormak için bize ulaşabilirsiniz. Dilerseniz daireleri inceleyip numaranızı bırakın biz sizi arayalım.

https://www.eksioglukarasuyazlik.com/

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68