Karasu Satılık Daire Yazlık Sahil Kumsal

karasu evleri

Ekşioğlu İnşaat Karasu yüzlerce site, yazlık daire projesini bir araya getirmiş bir İnşaat şirketidir. Bünyesinde bulunan Ekşioğlu City Evleri, Yeşil Vadi 1 – 2 – 3 gibi pek çok projesiyle binlerce kişiyi yazlık daire sahibi yapmıştır. Bu eşsiz yazlık daire fırsatları arasında her arama seçeneğine uygun daireler mevcuttur. Sizlerin istek ve beklentileri doğrultusunda inşa edilmiş Karasu Evleri sizlere en uygun, en keyifli ve konforlu yazlık daire fırsatlarını sunar.

karasu satılık yazlık,karasu evleri,karasu satılık daire,karasuda satılık yazlık,karasu ekşioğlu,ekşioğlu inşaat karasu,ekşioğlu longoz,ekşioğlu longoz evleri,ekşioğlu longoz villaları,karasu longoz evleri-1

Sakarya’nın Karadeniz’e bağlantısı Karasu’da eşsiz, doğayla iç içe yazlık daire teklifleri sizler için hazırlandı. Karasu satılık daire ve Karasu satılık yazlık fırsatlarıyla sizlere sayısız yazlık daire imkanı sunan Ekşioğlu İnşaat her bütçeye ve her beklentiye göre daireler üretmeye devam ediyor. 1 + 1 , 2 + 1 , 3 + 1 , 4 + 1 , 5 + 1 gibi daire seçeneklerinin yanı sıra dubleks, tripleks daireler, villalar, müstakil evler ve yazlık daireler mevcut. İstenilen her çeşitliliğe uygun seçenekleriyle Ekşioğlu İnşaat sektöründe öncü bir firma. Ürettiği her binayı Ekşioğlu İnşaat olarak ömür boyu garantileyen firma, iç detay işçiliği için de 6 yıl garanti vermekte. Satış garantisi de olan bu yazlık daireler yatırım amaçlı da çok uygun. Yazlık dairelerin ortalama kira getirisi 2500 TL, yazlık dairelerin içerisinde kombi, klima gibi sistemlerin hazır olarak satışa sunulmakta. Yazlık daireniz için bu gereçlere para harcamazsınız. Yaz kış oturmaya uygun yazlık sitelerin içerisinde yaz kış güvenlik hizmeti mevcut olup, bunun yanı sıra havuz, otopark, sosyal alanlar, parklar gibi ek hizmetler de sizlerin konforu için bulunmaktadır.

karasu satılık yazlık,karasu evleri,karasu satılık daire,karasuda satılık yazlık,karasu ekşioğlu,ekşioğlu inşaat karasu,ekşioğlu longoz,ekşioğlu longoz evleri,ekşioğlu longoz villaları,karasu longoz evleri-2

Bu yatırım fırsatından faydalanmak ve Ekşioğlu İnşaat kampanyalarından yararlanmak istiyorsanız hemen bu bağlantıdan Ekşioğlu İnşaat’a ulaşabilir, hayalinizdeki yazlık daireyi onlara anlatabilirsiniz. Size en uygun listelemelerle daire seçeneklerinize göre belirlenecek yeni yazlığınızda siz ve sevdikleriniz bir ömür kaliteli zamanlar geçirebilirsiniz.

https://www.eksioglukarasuyazlik.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68