Karasu Gezin Görün Yazlık Alınır Mı Karar Verin

ekşioğlu karasu

Karasu’daki yazlık daire seçenekleri arasında size en uygun olanı Ekşioğlu İnşaat Karasu güvencesiyle sunuyoruz. Sakarya Karasu’daki size sunacağımız Karasu Evleri ile yazlık dairelere bakış açınız değişecek.

Sakarya Karasu muhteşem doğasıyla geleni büyüleyen bir yer. Koruma altında ormanları, kumsalları, nehir ve dere yataklarıyla benzersiz güzelliklerin tek çatı altında buluştuğu bir nokta. Burada yaşamak ise çok kolay, sizler için inşa ettiğimiz Karasu Evleri size en iyi yaz deneyimlerini yaşatacak. Daha önce yaptığımız Ekşioğlu City Evleri, Yeşil Vadi 1 – 2 – 3, Huzurkent sitesi gibi projelerimizi inceleyip ne demek istediğimizi daha iyi anlayabilirsiniz. Sizlere tatil köyü hissi yaşatacak yazlık imkanları sunuyoruz, inşa ettiğimiz tüm binalar deprem testlerinden tam puan almış binalar. Yine size sunduğumuz tüm sitelerimizde asansör, havuz, otopark, park alanları ve sosyal alanlar hizmetleri mevcut. Tüm sitelerimizde malınız ve sizin güvenliği için yaz kış özel güvenlik bulunmakta. Sunduğumuz yazlık dairelerde ise ücretsiz olarak klima ve kombileriniz hazır. Ekşioğlu İnşaat olarak sizlere çok lüks yaşam alanı imkanını çok uygun fiyatlara oluşturduk. Bünyemizde her bütçe ve talebe uygun 1 + 1 , 2 + 1 , 3 + 1 , 4 + 1 , 5 + 1 yazlık daireler mevcut, bunların yanı sıra vilalar, dubleks ve tripleks dairelerimizi de siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Yazlık dairelerimizin alanları ilçe merkezindedir, tüm site ve evlerimiz denize 0 – 100 – 150 metre arası uzaklıklardadır. Karasu yeni yapılan 3. Köprü yolu sayesinde İstanbul’a da 1 saat uzaklıktadır. Bursa ve Ankara’ya ise 2 – 3 saat. Her talebe uyan bu daireler için sizden çok düşük peşinatlar istiyoruz. Ödeme yöntemi olarak da faizsiz senet ve düşük faizli kredi gibi seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Bu avantajlı fırsatlar ilginizi çektiyse ve siz de bir karasu satılık daire ya da karasu satılık yazlık sahibi olmak istiyorsanız hemen bu bağlantıdan bize ulaşın, dilediğiniz yazlığı çok uygun fiyatlarla satın alın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68