Karasu Satılık Yazlık Denize Sıfır Konut İlanları

karasu-satilik-yazlik-denize-sifir-konut-ilanlari

Karasu’da yazlık sahibi olmak istiyorsanız şimdi tam zamanı, Ekşioğlu İnşaat Karasu’nun Sakarya Karasu’da yürüttüğü projelerle yeni yazlıklar ve en avantajlı kampanyalar sizleri bekliyor.

karasu-satilik-yazlik-denize-sifir-konut-ilanlari-1

Sakarya Karasu doğal güzellikleri ve pek çok farklı özellikleriyle anılan bir şehir, Türkiye’nin en uzun Avrupa’nınsa en uzun 2. Kumsalına sahip, bünyesinde Türkiye’nin birleşik olarak en büyük longoz ormanı var bu ormanı ve kumsalı koruma altında. Bunun yanı sıra Sakarya Nehri ve Maden Deresi Karasu’dan denize akmakta, bu birleşimlerde Karasu’yu muhteşem bir doğa harikası haline getiriyor.

karasu-satilik-yazlik-denize-sifir-konut-ilanlari-2

Ekşioğlu İnşaat’ta burada devreye giriyor. Başarılı projeleriyle her daim en iyi hizmeti sunan firma Karasu Evleri ile Karasu’ya can katıyor. Karasu Evleri Karasu’nun doğasına tamamen uygun, doğal alanlarla iç içe, doğayı katletmeyen siteler, tüm binalar son derece güvenli, her türlü deprem testinden geçmiş ve onaylı binalar. Karasu Evleri bünyesindeki sitelerde yaz kış güvenlik mevcut, tüm sitelerde otoparklar, havuzlar, parklar ve sosyal alanlar mevcut. Daire içlerinde ise klima, kombi gibi ihtiyaç olan sistemler ücretsiz donatılmış.

karasu-satilik-yazlik-denize-sifir-konut-ilanlari-3

Tüm daireler sıfır ve anahtar teslim daireler, bu yazlık dairelere sahip olmaksa çok kolay. Ödeme yöntemi olarak isterseniz faizsiz senet, ister düşük faizli kredi ile ödeyebilirsiniz, sadece 10.000 lira peşinat vererek sahip olabileceğiniz bu yazlık daire fırsatları size cebinizi yakmadan yazlık sahibi olma fırsatı sunuyor. Tüm siteler denize 0 – 100 – 150 metre uzaklıklara sahip ve ilçe merkezine çok yakın konumda, ulaşım olarak hiçbir problemi olmayan Karasu, İstanbul’a 1,5, Bursa ve Ankara’ya da 2 – 3 saat mesafede.

Bu avantajlı yazlık daire fırsatları sizi cezp ettiyse, bir karasu satılık daire ya da bir karasu satılık yazlık sahibi olmak istiyorsanız hemen bu bağlantıdan Ekşioğlu İnşaat’a ulaşın, hayalinizdeki yazlığa bir adım daha yaklaşın.

https://www.eksioglukarasuyazlik.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68