Karasu Satılık Yazlık Kışlık Doğalgazlı Ev Seçenekleri

karasu satılık yazlık

Sakarya Karasu’da 1 + 1 , 2 + 1 , 3 + 1 , 4 + 1 , 5 + 1 yazlıkların yanı sıra dubleks, tripleks gibi kullanışlı yazlık fırsatları Ekşioğlu İnşaat Karasu farkıyla sizlere sunuluyor. Son derece üst seviye konfor alanına sahip, üst seviye bir incelikle üretilmiş Karasu Evleri sizlerin her türlü ihtiyacını karşılamak için hazırlandı.

karasu-satilik-yazlik-kislik-dogalgazli-ev-secenekleri-1

Karasu neresidir? Karasu Sakarya’da bulunan çok güzel bir sahil beldesidir. İçinde muhteşem doğasal özgünlükler bulunduran Karasu. Pek çok koruma altındaki eşsiz alana sahiptir. Ormanları, dere ve nehir yataklarıyla Karasu adeta bir cennet bahçesidir. Frigya dönemine uzanan tarihsel yapıtlarıyla tarihsel anlamda da çok büyük bir değere sahip olan Karasu her gün daha fazla değerlenmektedir. Ömrünüze ömür katabilecek güzellikte ve eşsizlikte olan Karasu, Bursa, Ankara ve İstanbul gibi büyükşehirlere 1 – 3 saat arası ulaşım mesafesiyle konumsal olarak da çok uygundur. Ekşioğlu İnşaat sizlere bu harika alanda yaşama imkanını çok uygun ödeme seçenekleri ile sunuyor. Bünyesindeki uzman kadrosuyla her gün sizler için daha iyi yaşam alanları üretmeye çabalayan Ekşioğlu İnşaat, Karasu’da attığı büyük adımlarla adından sıkça söz ettiriyor, geri bildirim ve aldıkları olumlu müşteri yorumları ile birlikte alanında öncü olan firma. Yeni kampanyaları ile ve sıfır projeleri ile sizlerin hizmetinde en iyisini üretmek için çalışıyor. Sizlere özel en rahat en konforlu ve en lüks yazlıkların hazırlandığı Karasu’da daireler klima, kombi gibi ihtiyaçlarla donatılmış ve kullanıma hazır. Dış alanlarında da otopark, havuz, güvenlik, sosyal alanlar gibi imkanlar mevcut.

Ekşioğlu İnşaat’ın avantajlı kampanyalarına göz atmak, size uygun bir yazlık olup olmadığına bakmak istiyorsanız hemen bu bağlantıdan ilgili firmaya ulaşabilir size uygun fiyat ve kriterlerde, uygun ödeme yöntemleriyle bir karasu satılık daire ya da bir karasu satılık yazlık sahibi olabilirsiniz.

https://www.eksioglukarasuyazlik.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68