Ekşioğlu Yazlık Karasu Satılık Daireler

karasu evleri

Eşsiz bir yerde yazlık sahibi olabilirsiniz desek aklınıza neresi gelir? Bu yeri size tarif edelim, Bursa, Ankara, İstanbul gibi üç büyük şehre 1 – 3 saat arası mesafede. Upuzun bir sahile sahip sahil semti, muhatap olduğu deniz meşhur Karadeniz, semtin içinden bir dere ve bir nehir denize akıyor. Semtin içinde binlerce hektar alanla kaplı koruma altına alınmış dünya harikası bir orman var. Aklınızda bir yer canlandı mı? Henüz canlanmadıysa bahsettiğimiz  yer Sakarya Karasu.

eksioglu-yazlik-karasu-satilik-daireler-1

Ekşioğlu İnşaat Karasu olarak siz değerli müşterilerimiz için Karasu’nun en lüks ve en modern yazlıklarını hazırladık. Sizlerin rahat ve konforunu düşünerek hazırlanan projemiz Karasu Evleri’nde birbirinden harika daire fırsatları mevcut, ister karasuda satılık yazlık arayın ister karasuda satılık daire istediğiniz boyut, fiyat ve ödeme koşullarında dairelerimiz ve yazlıklarımız sizler için hazır. 1 + 1 , 2 + 1 , 3 + 1 , 4 + 1 gibi seçenekler sunan geniş çaplı daire yelpazemiz haricinde dubleks, tripleks yazlıklarımız da siz değerli sahiplerini bekliyor. Mülklerimiz tüm deprem testlerinden tam puan almış olup en değerli emanetimiz olan can ve malınızı korumaya hazır. Son derece güvenli olan yeni projelerle sizlere sıfır daire sahibi olma imkanı sunuyoruz. İster düşük faizli kredi, ister faizsiz senet imkanıyla sizlere ödeme kolaylıkları ve düşük peşinat oranlarıyla da kira öder gibi daire sahibi olma fırsatı sunuyoruz.

eksioglu-yazlik-karasu-satilik-daireler-2

Eğer tekliflerimiz size cazip geldiyse siz de kendinize muhteşem Karasu’da bir daire almak istiyorsanız bizimle bu bağlantıdan iletişime geçebilir, dairelerimizi inceleyebilir, kafanızda oluşturduğunuz kriterlere göre daire arayabilirsiniz. Yine web sitemize numaranızı bırakabilir, uygun olduğunuz saatler içerisinde müşteri temsilcilerimiz tarafından aranıp sorularınızı sorabilirsiniz. Hadi siz de bu fırsata bir göz atın.

https://www.eksioglukarasuyazlik.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68