Karasu Satılık Yazlık Favori Projeler Yatırımlık Merkezi Muhitte Daireler

karasu-evleri-istanbulun-yeni-gozde-tatil-yeri

Karasu’da birbirinden güzel yazlık fırsatları sizleri bekliyor. Ekşioğlu İnşaat Karasu, ayrıcalığıyla kavuşacağınız birbirinden harika daire, yazlık, ev ve villalar siz alıcılarını bekliyor. Sektöründe lider firmalardan olan Ekşioğlu İnşaat bu yaz da muhteşem Ramazan ve yaz kampanyalarıyla piyasaya girdi. Bünyesinde bulundurduğu çok sayıda daire, yazlık, ev ve villa için garanti veren Ekşioğlu İnşaat sizlerin daha güzel hizmetler alabilmesi için çalışıyor.

karasu-satilik-yazlik-favori-projeler-yatirimlik-merkezi-muhitte-daireler

Ekşioğlu İnşaat bünyesinde bulunan sıfır yazlık daire projesi Karasu Evleri sizlere ayrıcalıklı olma hissini yaşatacak. Ömür boyu Ekşioğlu İnşaat garantisindeki bu evler oturmaya hazırdır, anahtarınızı alıp oturabilirsiniz. Klima, kombi gibi donatıları mevcuttur. Site içlerinde havuz, otopark, park alanları, sosyal alanlar ve güvenlik mevcuttur. Sizlere her türlü lüks ve konforu yaşatmaya hazır olan Karasu Evleri sadece girip oturup tatilinizin tadını çıkartmanızı bekliyor.

karasu-satilik-yazlik-favori-projeler-yatirimlik-merkezi-muhitte-daireler-1

Karasu satılık daire ve karasu satılık yazlık çeşitleri içinde 1 + 1 , 2 + 1 , 3 + 1 , 4 + 1 , 5 + 1 gibi seçenekler bulunuyor. Bunların dışında lüks villalar, dubleks, tripleks evler ve daireler de siz seçkin müşteriler için mevcut. Karasu ayrıca tam bir kolay ulaşım semti, Bursa, İstanbul, Ankara’dan gelecek misafirleri için 1 – 3 saat arası mesafede. Kolay ulaşım semti olan Karasu bunun dışında muhteşem bir doğaya sahip, koruma altındaki longoz ormanı, denizine akan Sakarya nehri, maden deresi ve daha bir çok eşsiz doğasıyla sizleri büyülemeye hazır.

karasu-satilik-yazlik-favori-projeler-yatirimlik-merkezi-muhitte-daireler-2

Bu eşsiz kolaylıklardan ve benzersiz avantajlardan yararlanmak isterseniz bu bağlantıdan Ekşioğlu İnşaat’a ulaşabilir, sizin için en uygun olan daireyi kriterlerinize göre listelerden bakarak bulabilirsiniz. Bilgi almak istediğiniz daireler hakkında ister Ekşioğlu’nu arayabilir isterseniz numara bırakarak aranmak isteyebilirsiniz. Sizler için hizmet veren Ekşioğlu İnşaat her daim hizmetinizde.

https://www.eksioglukarasuyazlik.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68