Karasu Evleri Karasuda Uygun Konut İlanları

karasu-evleri-karasuda-uygun-konut-ilanlari-2

Bu yaz siz de bir yazlık sahibi olabilirsiniz. Kolay ödeme yöntemleri, düşük peşinat, düşük faiz oranları, faizsiz senet gibi imkanlarla cebinize hiç hissettirmeden yazlık sahibi olun. Sizlerin en lüks ihtiyaçlarına göre dizayn edilen Karasu Evleri bir Ekşioğlu İnşaat Karasu projesidir. Bünyesinde bulundurduğu çok sayıda daire, yazlık, ev, villa gibi binalarla sizlere hizmet etmeyi hedefleyen Ekşioğlu İnşaat, sektöründe öncü ve başarılı bir firmadır.

karasu-evleri-karasuda-uygun-konut-ilanlari

Ekşioğlu İnşaat, Arda Sitesi, Ekşioğlu City Evleri, Huzurkent Karasu, Gardenia Sitesi, İlksan Sitesi, Yeşil Vadi – 1 sitesi, Yeşil Vadi – 2 sitesi, Yeşil Vadi – 3 sitesi gibi muhteşem yapıtlara imza atmış olup sizler için en uygun imkanları sunar. Peki, neden Ekşioğlu İnşaat? Çok ucuz fiyatlardan başlayan yazlık seçenekleri vardır.

karasu-evleri-karasuda-uygun-konut-ilanlari-1

Daireler oturuma hazırdır, hemen tapu teslimdir. Ömür boyu Ekşioğlu İnşaat garantisi vardır. İnce işçilikte 6 yıl Ekşioğlu İnşaat garantisi vardır. İster kredi ister senet 0 faiz imkanı vardır. Daireler denize 0 – 100 metre – 150 metre arası mesafelerdedir. Bunların dışında dairelerde yaz kış kira geliri garantisi vardır. Ömür boyu satma garantisi vardır. Karasu yenilenen imkanları ve 3. Köprü yolunun üzerinden geçmesiyle çok değerli bir yatırım fırsatıdır. Muhteşem doğası ve eşsiz manzarasıyla da birleşince satın alıma çok ideal hale gelmiştir. Karasu evlerinde bulunan karasu satılık daire ve karasu satılık yazlık çeşitleri semt merkezine yakın olup, hastane, ana cadde gibi ulaşım unsurlarına da yakındır.

karasu-evleri-karasuda-uygun-konut-ilanlari-2

Ödeme yöntemleriyle, sunduğu garanti koşullarıyla ve ilgili müşteri hizmetiyle Ekşioğlu İnşaat sizlere daha lüks bir hizmet anlayışı hissettirerek, rakiplerini bir adım geride bırakır. Siz de Ekşioğlu İnşaat ayrıcalığını yaşamak ve kampanyalarından birini değerlendirmek istiyorsanız Ekşioğlu İnşaat’a size paylaşılacak bilgilerle ulaşın. Sizin için en avantajlı fırsatları değerlendirin.

https://www.eksioglukarasuyazlik.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68