Karasu Evleri İnşaat Ve Arsa Satışları

karasu satılık yazlık

Karasu satılık yazlık ları ve karasu evleri son dönemde Ekşioğlu inşaatın düzenlediği kampanyayla yine yatırımcıların gündeminde. Sakarya karasuda satılık daire fırsatları son yılların en popüler ve en çok tercih edilen konut projeleri olmasına rağmen bölgenin farklı haberlerle ve gelişmelerle gündeme gelmesi Karasunun yatırımcılardan aldığı talebi artırıyor. Çünkü bölgenin değeri her yeni gelişmeyle her yeni yatırım haberiyle daha çok artıyor. Karasuda yazlık daireler ve karasu satılık evleri bugün liman projesinin tamamlanmasıyla gündemdeki yerini korurken bunun yanı sıra Ekşioğlu inşaatın düzenlediği ödeme kampanyası yatırımcıları bölgeye çekmeye devam ediyor. Küçük, orta ve büyük ölçekli pek çok inşaat firmasının yer aldığı karasu da her dönem bölgede en fazla tercih edilen inşaat şirketi olan Ekşioğlu inşaat yatırım seçenekleri ve düzenlediği ödeme kampanyalarıyla da tercih edilebilirliğini artırıp, pek çok yatırımcı  karasu-evleri-insaat-ve-arsa-satislari-1
Ekşioğlu inşaat Karasunun yükselen değerleri arasında yer alan emlak konut projelerinin başını çekmektedir. Bugün Karasunun en büyük inşaat şirketi olan Ekşioğlu inşaatın geçtiğimiz günlerde karasuda gelmiş geçmiş en iyi ödeme kampanyasına imzasını attı. bugün yatırıcı kitlelerini incelediğimizde pek çok yatırımcının en büyük taleplerinden biri faiz uygulaması olmadan bir konut sahibi olabilmektir. Ancak banka yoluyla ödemesi gerçekleştirilen karasu evlerinin ödemesinde banka faiz oranı ister istemez bulunmaktadır. Yine de bu durum aslında pek çok yatırımcı için oldukça avantajlı bir ödeme kampanyası olarak karşımıza çıkıyor. Ekşioğlu inşaat projelerinin tamamını bugün banka yoluyla 10 yıla kadar vade yapabilmektedir. Yatırımcılar on yıla varan vade oranlarıyla oldukça düşük ve ucuz taksit oranlarıyla konutların taksitlerini ödeyebilmektedir. her kesimden yatırımcı banka yolu ödemesi ile karasu da kolaylıkla konut sahibi olabilmektedir. Karasu da faizsiz konut yatırımı gerçekleştirmek isteyen yatırımcılar içinde seçenekler yer almaktadır. İnşaat şirketleri bugün karasu genelinde yer alan konutları elden 24 veya 36 aylık senet seçeneği düzenleyerek konutları yatırımcılarla buluşturmaktadır. Ancak pek çok firma bu kampanya dahilinde yatırımcılardan oldukça yüksek peşinat oranları talep etmektedir. Ancak Ekşioğlu inşaat senetle ödeme kampanyasında da bugün karasu da yine bir numaradır. Firma karasu genelinde yer alan Ekşioğlu City projesi dışındaki tüm projelerini bugün elden 40 ay 0 faiz ödeme seçeneği ile yatırımcılara sunmaktadır. Daire bedelinin %25’i oranında peşinat oranı talep eden firma ödemenin kalan kısmını elden 40 ay vade ile senet yapmaktadır. karasu da görülmemiş bir yatırım ve ödeme fırsatı sunan Ekşioğlu inşaat ayrıca senetle ödeme seçeneğinde ara ödeme de yapabilmektedir. Yatırımcılar aylık ödeyebilecekleri taksit oranları belirtip her ay ödenmesi gereken tutardan ödenen tutar çıkarılıp arada kalan fark yıl sonunda ara ödeme olarak talep edilmektedir.

Ekşioğlu inşaatın yatırımcılardan gelen talep üzerine uzattığı ancak yakın bir zamanda sonlandıracağı bu kampanyayı bir an önce değerlendirip yatırımlarınızı gerçekleştirmek ve bu fırsatı kaçırmamak için 0212 503 48 83 numaralı telefonu arayıp sizleri Ekşioğlu inşaat satış ofisine ulaştıracak olan ücretsiz karasu turlarına servis kaydınızı yaptırabilir aynı zamanda projeler hakkında tüm detaylı bilgilere ulaşıp karasu ya gelmeden önce bir ön bilgi edinebilirsiniz. Ekşioğlu inşaatla karasu da hem oldukça karlı bir yatırıma imzanızı atıp hemde karasu da yatırım ve tatil fırsatlarını da değerlendirebilirsiniz. Ekşioğlu inşaat satış ofisini kendi imkanlarınızla İstanbuldan yapacağınız sadece 1.5 saatlik bir yolculukla da ulaşım sağlayabilirsiniz. Google Earth’dan firmanın konumuna ve adres bilgilerine kolaylıkla ulaşım sağlayabilir bunun yanı sıra canlı destek hattına numaranızı bırakarak arkadaşlarımızın sizi arayıp bilgilendirme yapmasını sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68