Karasu Evleri Yazlık Daire Fiyatları İlanları

karasu-satilik-yazlik-proje-fiyat-ilanlar-3

Tatil cenneti karasu da yatırım yapmanın tam zamanı. Bugün pek çok yatırımcının hayali olan denize oldukça yakın mesafede yer alan bir bölgede doğayla iç içe bir yaşam sürmek. Yatırımcıların bu hayallerini gerçekleştirmenin en iyi yolu bugün karasuda satılık dairelerden ve karasu evleri nden geçiyor. Karasunun muhteşem doğal güzellikleri arasında kendilerine geniş bir yer edinen karasu satılık yazlık ları ve yazlık karasu evleri günümüz yatırımcılarının hayallerini süsleyen bir konumda yer alıyor.

karasu-evleri-yazlik-daire-fiyatlari-ilanlari

Muazzam güzellikte ki Karadeniz kıyısında kurulan karasu da 24 km uzunluğunda kıyı şeridi boyunca kurulan ve günümüz yatırımcıların hayali olan; deniz, kum, tatil ve eşsiz bir doğa ortasında yaşam vadediyor. Oldukça modern bir görünüme ve mimariye sahip olan dış görünüşleri kadar iç cephe kullanım alanlarıyla da yatırımcıları cezbeden, ister ayaklarınızın altında olan muhteşem Karadenizde isterseniz site içlerinde yer alan muhteşem havuzlarınızda sitelerinizden çıkmadan tatilinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Bugün yatırımcı akınına uğrayan karasuda yatırımcıları cezbeden bu muazzam konut fırsatları yurtiçi ve yurtdışından yatırımcıları çekiyor. Bu kadar yatırımcı Karasunun bu cezbedici konut fırsatlarına kayıtsız kalmamalarına rağmen hala neden karasu diyen yatırımcı kitlesi de bulunmakta. Karasuya yatırımlar açısından cezbedici bir nitelik kazandıran özelliklerinin başında bölgenin konumu gelmektedir. İstanbul’a 160, Kocaeli’ye yetmiş Ankara’ya ise yaklaşık 300 km uzaklıkta bulunan karasu oldukça merkezi bir konumda yer almaktadır. Özellikle kuzey marmara otoyolu tamamlandıktan sonra İstanbul karasu arasındaki mesafe 1 saat gibi bir süreye düşecektir. Buda demek oluyor ki İstanbulun trafiğinden, stresinden, kalabalığından, yoğun iş temposundan ve gürültüsünden sıkılanlar için en yakın kaçış noktasıdır.

karasu-evleri-yazlik-daire-fiyatlari-ilanlari-1

Haliyle bu durumda İstanbul’dan karasuyu tercih eden tatilci sayısı da yatırımcı sayısı da artacaktır. Bunun yanı sıra ulaşım özellikleri bakımından oldukça gelişen Karasu da Kartal ve Yenikapıdan feribot seferleri yapılması bugün söz konusudur. Ayrıca tatil cenneti Karasunun Avrupa ve Türkiyenin en uzun plajlarından birine sahip olması bölgeye olan yatırımları artırmaktadır. Tertemiz bir denize, incecik kumdan termal plajlara ve onlarca doğal güzelliğe sahip olan bölgede yazlık yaşamı oldukça popüler bir hal almıştır. Bölgeye asıl yatırımlar açısından büyük bir kazanç sağlayan ise karasu limanının varlığıdır. Tam 22 yıl sonunda tamamlanan karasu limanı daha açılmadan karasuya büyük getiriler sağlamış, bölgenin değerini büyük ölçüde artırmıştır. Karasu Liman projesinin varlığı karasu ya sanayi yatırımlarını da çekmiş, bölgenin hem ulaşım, hem sanayi hemde turizm faaliyetleriyle bu kadar ön plana çıkması değerini günden güne artırmıştır. Yatırımcılara hayallerinde ki yaşamı ve tatili sunan karasu evleri bugün oldukça karlı olmasıyla da gündemdedir. Son yıllarda on binlerce yatırımcının hayali olan bölgenin bu kadar hızlı prim yapması ve bu denli hızlı gelişme göstermesi oldukça ses getirmiş, Karasunun deniz turizminin yanı sıra hızla artan değeriyle de gündeme gelmesi bölgeye olan yatırımları oldukça hızlandırmıştır.

 

karasu-evleri-yazlik-daire-fiyatlari-ilanlari-2
Oldukça karlı konut yatırımlarına ev sahipliği yapan ve yükselen değerleriyle yatırımcıları cezbeden karasu da tüm bu imkanlara ortak olmak için bugün Ekşioğlu inşaatın düzenlemiş olduğu ücretsiz karasu turu hizmetinden faydalanabilirsiniz. Ekşioğlu inşaatın onlarca farklı daire ve yazlık seçeneği arasından bütçenize en uygun konutu belirleyip, bu konutlara bütçeniz dahilinde ister banka kredisi isterseniz senetle ödeme seçeneğinden yararlanarak sahip olabilirsiniz. Seçim sizin. Bırakın yatırımlarınız karasuda durduğu yerde değer kazansın. İsterseniz de sahip olduğunuz konutları kullanmadığınız zamanlarda ve özellikle yaz sezonlarında karasu sahibinden günlük yazlık veya karasu sahibinden kiralık daire olarak kiraya verip bu şekilde de gelir getirisi elde etmeye devam edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68