Karasuda Satılık Yazlık Evleri Ultra Lüx Güney Cephe Seçenekleri

karasu-satilik-yazlik.

Karasu’da günümüzün ucuz ve uygun fiyat koşullarından yararlanarak ister banka kredisi isterseniz 40 aya varan senet imkanıyla karasu evlerine ve karasu satılık yazlık larına ulaşıp birikimlerinizi Karasu’da değerlendirmek için en doğru zaman. Çünkü ekşioğlu inşaat Karasu’da son zamanların en büyük ödeme kampanyasına imzasını atarak; karasu genelinde yükselttiği karasu satılık daire projelerini ve satılık karasu evlerini Şu gün banka kredisiyle 120 aya kadar taksitlendirmenin yanı sıra elden tam 40 ay sıfır faiz senet seçeneği ile de yatırımcılara sundu. Karasu’da daha önce hiçbir firma tarafından hayata Geçirilmeyen  ve eşi benzeri görülmeyen bu Ödeme kampanyasına yatırımcılardan büyük bir talep bulunmakta. karasu evleri Son yılların en hızlı değerlendiren ve en çok prim yapan bölgeleri arasında gösterilen Karasu’da Ekşioğlu inşaatla emlak konut projelerini değerlendirmek isteyen yatırımcılar 40 aylık senet ile ödeme kampanyasından yararlanmak için karasuya olan ziyaretlerini hızlandırmışlardır. Ülke genelinden ve özellikle İstanbuldan binlerce yatırımcı hem kendi İmkanlarıyla hem de İstanbul Avrupa anadolu yakasından her hafta sonu düzenlenen ücretsiz turlarla karasuya gelip Ekşioğlu inşaatın konut projelerini değerlendirmeye devam ediyorlar.

karasuda-satilik-yazlik-evleri-ultra-lux-guney-cephe-secenekleri-1

Çünkü ekşioğlu inşaat faizsiz konut yatırımı yapmanın en iyi yolunun müşterilerine sunmakta. Yatırımcılar sahip oldukları konutlarda ister tüm yaşamlarını daim trip isterlerse sadece tatillerini geçirebilmekte bunun yanında kullanılmayan konutlarını Karasu’da sahibinden satılık yazlık veya daire olarak kiraya verip gelir getirisi elde edebilmektedirler. Özellikle banka kredisi ile konut sahibi olan yatırımcıların tercih ettikleri bu yöntemle Karasu’da sahibinden kiralık daire olarak kiralanan dairelerden gelen gelir getirisi yatırımcıların konutlarının taksitlerini ödemesine Büyük katkı sağlamaktadır. Ayrıca yatırımcılar hemen taşınabildikleri dairelerinde Kira ödermiş gibi kendi evlerinin taksitlerini ödeyip konutlarının sahibi olma avantajınıda yakalamaktadırlar. Ekşioğlu inşaat yatırımcılara sunduğu birbirinden farklı ödeme koşulları ve konut projeleri ile yatırımcıların en favori firmaları arasında gösterilmektedir. Çünkü firmanın karasu genelinde yer alan onlarca projesi yatırımcıların hem zevkine, hem ihtiyacını hem de bütçesine uygundur. Karasu’nun en güzel ve en muazzam manzaralarına sahip bölgelerinde ve mahallelerinde kendine yer edinen Ekşioğlu inşaatın havuzlu konut projelerinin tamam mı denize yürüme mesafesinde yer alıp ayrıca içlerinde birbirinden farklı olanaklar barındırmaktadır. Projelerin tamamı deprem Yönetmeliğine uygun olarak yapılandırlıp ayrıca 24 saat kameralı güvenlik sistemi ile korunmaktadır. Hem site içi hem de site dışı bir ne yapar hücrelerini kapsayan bu hizmetlerin yanı sıra Ekşioğlu inşaatın Site içi konut projelerinin tamamında yüzme havuzu bulunmaktadır. Bunun yanısıra bazı projelerin içerisinde çocuk yüzme havuzu, market, kafeterya ve sinema salonu gibi olanaklar da bulunmaktadır. Sitelerinizden çıkmadan hem tatilinizi hem de günlük kişisel ihtiyaçlarınızın büyük çoğunluğunu karşılayabileceğiniz bu projelere Ekşioğlu inşaatla sahip olarak firmanın takas imkanından da faydalanabilirsiniz.

karasuda-satilik-yazlik-evleri-ultra-lux-guney-cephe-secenekleri-2

Ekşioğlu inşaat yatırımcılara kendi projeleri arasında konut takas imkanı da sunmakta yatırımcılar diledikleri zaman ekşioğlu inşaat satış ofisine giderek konutlarını bir başka konut projesi ile değiştirmek istediklerini belirtmekte, yatırımcının sahip olduğu konut günümüz fiyat koşullarından alınıp üzerine ödemesi gereken bir ücret bulunuyorsa talep edilip yeni konutlarının anahtarları teslim edilmektedir. Yatırımcılarını sezonluk değil ömürlük bir yatırım fırsatı sunan Ekşioğlu inşaatın tüm bu imkan ve olanaklarını ve bunun yanısıra kampanyalı fiyat ve ödeme koşullarını bugün ulaşıp yatırımlarınızı Karasu’da satılık yazlık ve karasu evlerinden yana kullanıp hem karlı bir yatırıma İmza atacak hem de Karasu’da Bu yaz ve önümüzdeki yaz sezonlarında kendi tatilinizi kendi konutunuzda değerlendirebilirsiniz. Binlerce yatırımcı gibi sizlerde Ekşioğlu inşaatın sunduğu ücreti servis imkanından faydalanarak bölgeye ulaşım sağlamak isterseniz 0 212 503 48 83 numaralı telefonu arayarak ücretsiz karasu turu servis rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68