Karasu Satılık Yazlık Sıfır Daireler Favori Site İlanları Fiyatları İncele

karasu-satilik-yazlik-karasu-evleri-neden-gayrimenkul-neden-konut-1

Karasu evleri ve karasu satılık daire projeleri yatırımcılara kısa vadede karlı Bir geri dönüşüm vaadi sunan emlak konut projeleridir. Sakarya’nın Karasu ilçesi nde yer alan ve günümüz yatırımcılarının en çok talep gösterdikleri konut yatırımları arasında yer alan satılık karasu yazlıkları ve satılık karasu evleri Sakarya’nın Karasu ilçesinde Yer alıp yatırımcıları ağırlamaktadır. Özellikle son yıllarda Popüleritesini oldukça artıran Karasu’da Karasu’da gayrimenkul sektörü büyük gelişmelere ortaklık etmeye başlamıştır. Bölgedeki Konutların, karasu satılık yazlık larının ve karasu satılık arsalarının çok kısa sürede büyük bir değer kazanması bunun yanı sıra Karasu’nun adının gazete, internet platformu, sosyal medya mecraları gibi ortamlarda sıklıkla geçer olması milyonlarca kişinin karasudan haberdar olmasını sağlamıştır. Bölgenin diğerinin hızlı artmasına Şahitlik eden ve bu durumdan haberdar olan yatırımcılar günümüzde birikimlerini değerlendirmek için Karasu’nun yolunu tutmaya devam etmektedir. Karasu’da yatırımları tetikleyen tek durum bölgenin aldığı hızlı değer artışı değildir. Bölgenin konumu, doğası, havası ve bunun yanısıra konut projelerinin günümüz koşullarında oldukça ucuz ve sahip olunabilir nitelikte bulunması karasuya olan yatırım taleplerini artırmaktadır.

karasu-satilik-yazlik-sifir-daireler-favori-site-ilanlari-fiyatlari-incele-1

Karadeniz’le Marmara bölgesinin tam ortasında yer alan ve karadeniz’e 24 km uzunluğunda kıyısı bulunan bölgenin Deniz turizmi için oldukça cezbedici olması ve bölgedeki tatil olanaklarının her yıl biraz daha geliştirilip iyileştirilmesi hem karasuya gelen yatırımcıları hem de tatilcileri etkilemektedir. İstanbul’un yanı başında yer alan ve bunun yanısıra Kocaeli, Ankara, Bursa gibi şehirlere çok yakın mesafede yer alan karasu hem bu bölgelerden hem de Türkiye genelinden yatırımcıları ve turizmcileri ağırlamaktadır. Yatırımcıların büyük çoğunluğu bölgenin değer artışına karşı koyamayarak Karasu’da yatırımlarını gerçekleştirirken bir kısmı da Yaz tatillerini değerlendirmek ve uzun tatil sezonunu kendi evlerinde kendi müstakil konutlarının rahatlığın da geçirmek için karasu evlerine ve karasu satılık dairelerine yönelmektedir. Amaç veya durum ne olursa olsun Karasu dan konut edinip yatırımlarınızı gerçekleştirdiğiniz takdirde bölgedeki tatil ve yatırım olanaklarını aynı anda sahip olabilmektesiniz. Bunun yanısıra Ekşioğlu inşaatın Karasu’da hayata geçirdiği Site içi Ve site dışı normal apartman binası şeklinde yapılandırdığı bütün projelerinde doğal gaz bağlantısı yer almaktadır.

karasu-satilik-yazlik-sifir-daireler-favori-site-ilanlari-fiyatlari-incele-2

Dilediğiniz taktirde konutlarınınıza kombi ve gerekli teçhizatı kurdurarak Karasu’da her mevsim yaşamanın da tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca edindiğiniz yazlık ve dairelerinizi Kullanmadığınız zamanlarda Ve özellikle yaz sezonunda bölgeye gelen turizmcileri Karasu sahibinden günlük yazlık veya Karasu sahibinden kiralık daire olarak kiraya verip büyük bir kira geliri elde edebilirsiniz. Yaz sezonunda Karasu’da yaşanan turizim faaliyetlerinin son yıllarda yoğunlaşmış olması ve bölgeye gelen turizimcı sayısının günümüzde sadece yaz sezonunda 800.000’lere kadar ulaşmış olması Karasu’da konaklama ve barınma ihtiyacını artırmış, tatilciler karasu denize sıfır otellerinin, denize sıfır pansiyonlarının ve apartların yanı sıra günümüzde denize ve sahile yürüme mesafesinde yer alan Konut projelerini de değerlendirmeye başlamıştır.

karasu-satilik-yazlik-sifir-daireler-favori-site-ilanlari-fiyatlari-incele-3

Karasu’da yaşanan bu yoğunluk hem otel ve pansiyon gibi tesislerin hem de Karasu kiralık yazlık ve dairelerinin tam doluluğa ulaşmasını sağlamıştır. Karasu’da konutlar bu denli elde edilebilir nitelikte iken ve İstanbul’un yanı başındaki bu kentte tatil ve yaşam olanaklarını aynı çatı altında birleştirebilme imkanına sahipken bu fırsatı kaçırmadan yatırımlarınızı Karasu’da değerlendirip hem karlı bir yatırıma ortaklık edip hem de Kullanmadığınız Konutlarınızı kiraya verecek konutlarınızın taksitlerinin ödenmesine katkı sağlayabilirsiniz. Ekşioğlu inşaatın hafta sonları özellikle İstanbul’dan gelen yatırımcıları için düzenlediği İstanbul Avrupa ve anadolu yakasından Karasuyu değerlendirmek isteyen tüm konut yatırımcılarına sunduğu ücretsiz servis imkanından faydalanmak için 0 212 503 48 83 numaralı telefonu arayarak karasu turu servis kaydınızı oluşturabilirsiniz.


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68