Karasuda Satılık Yazlık Yeni Evinizi Deniz Yanında Plaja Yakın Yerde mi İstersiniz

Satılık karasu evleri ve karasu satılık yazlık projeleri günümüzün en karlı ikincil konut yatırımları arasında yerini çoktan aldı. Yatırımcıların tatil fırsatlarını değerlendirmek amacıyla edindikleri karasu satılık daire projeleri ve karasu evleri günümüzde ikinci konut anlayışının Karasu’da yavaş yavaş yıkmaya başlamıştır. Çünkü karasu günümüzde yatırımcıların sadece tatilini değerlendirmek amacıyla aldıkları konut projelerine hizmet etmekte yatırımcılar artık Karasu’da edindikleri yazlık ve dairelerinde tüm yaşamlarını sürdürmekte ve ayrıca bu projeleri sadece yatırım amacıyla bile edinilmektedirler. Karasu’da ikinci konuda anlayışını değiştirmeye başlayan ve emlak konut sektöründe büyük ilerleme kaydeden satılık karasu yazlıkları ve karasu konutları Son yılların en karlı konut projeleri arasında yerini aldı. Son yıllarda Karasuda meydana gelen pekçok gelişme bölgeyi o kadar çok etkiledi ki karasudaki konut anlayışı baştan başa değişti.

karasuda-satilik-yazlik-yeni-evinizi-deniz-yaninda-plaja-yakin-yerde-mi-istersiniz-1

Önceki dönemlerde Karasu’da yatırımcılar genellikle karasu satılık müstakil evlerine ve karasu satılık villaları gibi müstakil konutlara talep göstermekte iken günümüzde bu anlayış yerini havuzlu konut projelerine bırakmıştır. Bunun yanı sıra yatırımcılar önceki dönemlerde karasudaki konutları, karasu satılık daireleri ve yazlıklarını Yaz tatillerini değerlendirmek ve deniz turizmi faaliyetlerinden sınırsızca yararlanmak için edinirken günümüzde bu konutlar yatırımcıların tüm yaşamlarını sürdürdüğü konut projeleri haline gelmiştir. Bölgenin dışarıdan almış olduğu göç Karasu’da satılık konut projelerine olan talebi artırmış yatırımcılar konutları gündelik hayatlarını sürdürdüğü normal konut projeleri olarak kullanmaya başlamışlardır. Ancak Karasu’da konut anlayışına büyük ölçüde değiştiren etkenlerden biri bölgenin almış olduğu değerdir. Karasu’da son yıllarda meydana gelen gelişmeler, karasu limanının hız kazanması, bölgenin Sanayi projeleri ne evsahipliği yapması ve bunun yanı sıra turizim sektöründe meydana gelen gelişmeler Karasu’nun değerlenmesine, karasu ekonomisinin olumlu yönde etkilenmesine Ve karasuda satılık arsa ve satılık konut projeleri gibi taşınmazların değerinin artmasına sebep olmuştur. Bu duruma şahit olan veya bu durumdan haberdar olan yatırımcılar da sadece yatırımlarını değerlendirmek için bile karasu evlerini tercih etmeye başlamışlardır. Çünkü karasu evleri her geçen gün değer kazanan, pirim yapan hem konumuyla hem değerleriyle hem de doğal güzellikleriyle yatırımcıları cezbeden bir tatil ve yatırım aracıdır.

karasuda-satilik-yazlik-yeni-evinizi-deniz-yaninda-plaja-yakin-yerde-mi-istersiniz-2

Yatırımcılarına kere garantili bir yatırım fırsatı sunan bunun yanında Karasu’nun muazzam doğal güzellikleri arasında yaşam ve tatil imkanı sağlayan karasu satılık konutları Pekçok imkanı ve farklı alternatifi aynı çatı altında birleştirebilme şansına sahipsiniz. İstanbul’un arka bahçesi konumunda bulunan pek çok büyük ile yakın mesafede yer alan ulaşım alanındaki gelişmelerle Ön plana çıkan demir yolu ve deniz yolu projeleri ile geleceğin en önemli ulaşım, Sanayi ve Turizm projelerini ve yatırımlarına ev sahipliği yapacak olan Karasu’da gelin denize yürüme mesafesinde ki konut projelerini değerlendirin Karasu’da yatırımın, yaşamın ve tatilin tadını çıkarırken geleceğinize karlı bir yatırım bırakma fırsatı yakalayın. Pek çok firma tarafından hayata geçirilen konut projelerine ister banka kredisi ödemesi ile isterseniz senetle ödeme fırsatıyla sahip olup bütçenize ve ihtiyacınıza yönelik en uygun konutu hafta sonları İstanbul Avrupa ve anadolu yakasından düzenlenen ücretsiz karasu turlarına katılarak belirleyin.

karasuda-satilik-yazlik-yeni-evinizi-deniz-yaninda-plaja-yakin-yerde-mi-istersiniz-3

Ekşioğlu inşaatın sunmuş olduğu ücretsiz karasu turu hizmetinden faydalanmak için 0 212 503 48 83 numaralı telefonlardan bizele iletişime geçerek servis kaydınızı yaptırmak istediğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır. Günümüzün ucuz ve uygun fiyat koşullarıyla sahip olabileceğiniz karasu satılık konutları sizlere kısa vadede elde ettirdiği kar getirisi ile Büyük bir geri dönüşüm sağlayacaktır. Ekşioğlu inşaatın Bir çok site projesi içerisinde sınırlı sayıda kalan daire ve yazlık seçeneklerini değerlendirmek için geç kalmadan karasuya gelip firmanın sunduğu ödeme koşulları ve avantajlardan faydalanabilirsiniz.


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68