karasu satılık yazlık ister dublex ister 1+1 daireler

karasu-satilik-yazlik.

karasu satılık yazıklar ve satılık karasu evleri günümüzde yatırım yapmak isteyenlerin ilk tercihleri durumuna gelmiştir. Emlak konut alanında büyük gelişmelere şahitlik eden Karasu’da çok sayıda karasu satılık daire ve karasu evi bulunmaktadır. Bölgede yapılan araştırmalar son beş yılda Karasu’da 22.000 in üzerinde konut projesine imza atıldığını göstermektedir. karasu evleri Her yıl binlerce kişinin konut sahibi olduğu bölge turizim özelliklerinin yanı sıra artan değeri ve ederi ile de yatırımcıları bünyesinde ağırlamaya devam ediyor.

karasu-satilik-yazlik-ister-dublex-ister-11-daireler-1

KARASU 1+1 YADA DUBLEX

Günümüzün en karlı ve en hızlı gelişen bölgeleri arasında yer alan karasu da hayata geçirilen konut projeleri yerli ve yabancı yatırımcıların dikkatini çekmektedir. Karasu’nun bir yatırım merkezi haline gelmesi ve bölgedeki satılık konutlarda bunun yanında yer alan karasu satılık arsalarının değerlerinin sürekli bir artış göstermesi bölgeye olan yatırımları hızlandırmıştır. Karasu’da yapılan yatırımlara etkileyen bir diğer faktör de bölgenin konumudur. Konum itibariyle özellikle İstanbul’a çok yakın mesafede bulunan ilçe bir çok büyük şehre de yakın mesafede yer almaktadır. Önceki zamanlarda sadece tatillerini Karasu’da geçirmek isteyenler tarafından değerlendirilen satılık yazlık ve daire gibi ikincil konutlar günümüzde normal yaşam alanlarına dönüşmüştür. Bölgede şuan ortalama bir düzeyde seyreden fiyatlar hakimdir. Pekçok inşaat şirketinin katkılarıyla hayata geçirilen projelerin fiyatları firmadan firmaya değişkenlik göstermektedir.

karasu-satilik-yazlik-ister-dublex-ister-11-daireler-2

KARASU YAZLIK İLANLARI

Günümüzde internette ve sosyal medyada Karasuda satılık yazlıklar ve satılık karasu evleri başlıklarıyla binlerce ilan ve reklam yer almaktadır. Milyonlarca kişiye hizmet eden internet platformunda kendine geniş bir yer edinen Karasu adını bu şekilde milyonlarca kişiye duymayı başarmıştır. Google ve sosyal medya üzerinden firmaların konut projelerine ulaşıp inceleyebildiğiniz gibi Karasu’nun önde gelen firmalarından hafta sonları İstanbul Avrupa ve anadolu yakasına düzenledikleri ücretsiz karasu turlarına katılım sağlayarakta bölgeye gelip konut projelerini değerlendirebilmektesiniz. Karasu’da sahile sıfır konumdan başlayan konutlar bölgenin neredeyse tamamına yayılmıştır. Yatırımcılar özellikle karasu limanı çevresi, sahil kesimine yakın yerleri ve karasu yeni mahalle ve yalı mahallesi gibi semtleri tercih etmektedirler. Karasu’da bunun yanında herkesimden yatırımcı hitap eden konut tipleri de bulunmaktadır.

karasu-satilik-yazlik-ister-dublex-ister-11-daireler-23

UYGUN YAZLIKLAR

Bölge genelinde ki satılık yazlık ve daireler genel olarak 1 + 1,2 + 1 ve 3 + 1 şeklinde yapılanmış olup bunun yanısıra 1 + 1 dubleks ve 2 + 1 dubleks daire seçenekleride yer almaktadır. Firmadan firmaya değişkenlik gösteren konut projelerinin kimisi normal bina şeklinde yapılanmış olup bir çoğu ise site içerisinde havuzlu olarak inşa edilmiştir. Yatırımcılarına karlı bir geri dönüşüm Ve sınırsız bir tatil olanağı sunan karasu evleri aynı zamanda ucuz ve uygun nitelikteki fiyatlarıyla da kendisine olan talebi artırmaktadır. Bölgede yaşanan gelişmelere ve Karasu’nun bir turizm şehri olmasına istinaden fiyatlar günümüz koşulları için oldukça uygundur. Ancak son yıllarda ki gelişmelerle ve yakında açılacak olan karasu limanının faaliyetlerine başlamasından sonra bölgedeki konut fiyatlarının yeniden yükselişe geçeceği öngörülmektedir. Öyle ki Karasu’da önümüzdeki birkaç yıl içinde tamamlanması beklenen sanayi alanındaki projelerin ve çalışmalara yeniden başlanan karasu arifiye demiryolu hattının tamamlanmasının ardından bölgedeki konut ve arsa fiyatları değerlerini daha da çok yükseltecektir.

karasu-satilik-yazlik-ister-dublex-ister-11-daireler-233

Karasu’nun konut edinen pek çok yatırımcı Ve bölgede faaliyet gösteren inşaat firmaları günümüzde karasu ya yatırım yapmayı düşünenler İçin beklememelerini Karasu’da yatırımlarını bir an önce değerlendirmelerini söylemektedir. Bunun nedeni yukarıda da belirttiğimiz gibi konutların liman projesini açılmasıyla yeniden yükselişe geçecek olmasıdır.www.eksioglukarasuyazlik.com Karasu’da mevcut durumdaki konut projelerini gelip görüp yerlerine değerlendirmek ve firmaların düzenlemiş olduğu kampanya ve ödeme seçenekleri hakkında daha detaylı bilgi edinip bütçenize uygun bir konut bulmanız halinde Karasu’da yatırımınızı hemen gerçekleştirip birikimlerinizi kar garantili bir yatırma dönüştürmüş olacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68