Karasuda Satılık Yazlık Ve Arsa Fiyatlarındaki Artış İlanlara Yansıdı

ekşioğlu karasu

Yatırım ve tatil cenneti Karasu’da emlak konut sektöründeki gelişmeler ve turizimdeki iyileştirmelerle bölge yatırımlara, yatırımcılara ve tatilcilere verdiği hizmeti artırmıştır. Karasuda satılık yazlık ve satılık karasu evleri projeleriyle Ülkemizin en çok yatırımcı ağırlayan bölgelerinden birisi olan karasu birbirinden cezbedici özellikleriyle yatırımcıları adeta yatırım yapmaya zorluyor. Pekçok inşaat şirketinin faaliyet gösterdiği ve bölge genelinde her yerde konumlanan karasu satılık daire ve karasu evleri projelerini bu kadar popüler yapan Ve bölgeye olan konut yatırımlarının hızlandıran belli başlı sebepler bulunmakta. Çok büyük bir platformda yer alan ve dışarıdan bakıldığında değil bir şantiyeyi andıran Karasu’nun neden hem tatilciler hem de yatırımcılar açısından bu kadar cezbedici olduğuna birlikte bakalım.

karasuda-satilik-yazlik-ve-arsa-fiyatlarindaki-artis-ilanlara-yansidi-1

KARASU İSTANBUL MESAFESİ

Öncelikle karasu ülkemizin mega kenti İstanbul’a sadece bir buçuk saat mesafede bulunmaktadır. İstanbul’da yaşayan bir şehrin stresinden, yoğun iş temposundan, kalabalığından, trafiğinden ve gürültüsünden dolayı İstanbul’dan bir an önce kaçıp birkaç gün de olsa huzurlu ve dolu dolu bir tatil geçirmek isteyen turizimciler için İstanbul’a en yakın tatil merkezi konumunda bulunmaktadır. Bölgenin İstanbul’a olan En yakın turizim merkezi olması Karasu’nun turizim açısından tercih edilebilirliğini artırırken yatırımlar açısından da tercih edilebilirliğini artırmaktadır. Ayrıca üçüncü köprü sahil yolu bağlantısının Karasu dan geçecek olması İstanbul karısı arasındaki mesafeyi sadece 1 saat gibi bir süre düşürecektir. Bu durum özellikle İstanbul’da yaşayan turizimciler ve yatırımcılar için bir fırsat niteliğindedir. Karasu sadece İstanbul’a değil Bursa, Eskişehir, Kocaeli ve Ankara gibi ülkemizin en büyük ve en kalabalık şehirleri ne de oldukça yakın mesafede bulunup bu bölgelere en yakın tatil merkezi konumundadır.

karasuda-satilik-yazlik-ve-arsa-fiyatlarindaki-artis-ilanlara-yansidi-2

KARASU LİMANI

Bölgenin Avrupa’nın en uzun Plajları’ndan birisine sahip olması da yatırım yapılabilir olmasını artırmaktadır. 24 km uzunluğunda ki kıyı şeridi taşsız ve Çakılsız altın kumdan plajlara sahiptir. Tertemiz denizi, upuzun Plajları Ve şehirdeki turizim olanakları Karasu’nun turizim ve yatırımlar açısından tercih edilebilirliğini oldukça arttırmaktadır. Bölge sadece deniziyle değil muazzam doğal güzellikleri, milli parkları, ormanlık alanları ile de bölgeye turizim ve yatırım amaçlı gelenleri büyülemektedir. Bölgede yapılan yatırımları etkileyen en büyük etmenlerden birisi de şüphesiz ki karasu limanının varlığıdır. Çok kısa bir süre içerisinde faaliyete geçecek olan karasu limanı karasuya yapılan yatırımları büyük ölçüde artırmıştır. Karasu limanının varlığı sadece konut yatırımcılarını değil de sanayi kuruluşlarının da dikkatini çekmiştir.

karasuda-satilik-yazlik-ve-arsa-fiyatlarindaki-artis-ilanlara-yansidi-3

KARASU YATIRIM

Şu gün Karasu’da devam eden sanayi yatırımlarının en büyük nedeni karasu limanıdır. Bölgenin hem tercih edilebilirliğini hem de değerini artıran tüm bu gelişmeler ve daha fazlasına Ortak olup Karasu’da oldukça akıllıca ve karlı bir yatırım fırsatını yakalamak istiyorsanız günümüz uygun ve ucuz fiyat koşullarından yararlanarak Ve hafta sonları İstanbul’dan düzenlediğimiz ücretsiz karasu turlarına katılarak böyle de yerinizi alabilirsiniz. Her yıl değerini yaklaşık olarak %20 ila %30 arasında artıran karasu evleri ne yatırımınızı bugünden yapıp kısa vadede kar getirili bir yatırıma imzanızı atmış olabilirsiniz. Oldukça hızlı gelişen ve değerlenen bünyesindeki yatırımlar ve projelerle dış göç almaya devam eden Karasu’da birikimleriniz karasu evleri ile hayat bulsun sizlerde hem karlı bir yatırımın hem de tatil ve turizim olanaklarının sonuna kadar tadını çıkarın.

karasuda-satilik-yazlik-ve-arsa-fiyatlarindaki-artis-ilanlara-yansidi-4

ÜCRETSİZ KARASU TURLARI

Ücretsiz karasu turlarıyla gelebileceğiniz Karasu’da Ekşioğlu inşaatın düzenlediği 24 ay sıfır faiz senet seçeneği veya banka kredisiyle 120 aya kadar taksitlendirmesi yapılabilen konutlara vereceğiniz peşinattan hemen sonra ister taşınıp isterseniz Konutlarınızı kiraya verip gelir getirisi elde etmeye de devam edebilirsiniz. karasu satılık yazlık Çok yakın bir zaman içerisinde faaliyete geçecek olan karasu limanı açılmadan ve bölgedeki konut fiyatları tekrar artışa geçmeden yatırımlarınızı bir an önce gerçekleştirmek için www.eksioglukarasuyazlik.com  0 212 503 48 83 numaralı telefonu arayarak ücretsiz karasu turu servis kaydınızı yaptırabilirsiniz. Unutmayın karasuya ne kadar erken yatırım yaparsanız yatırımlarınız o kadar değer kazanır. Karasu’ya gelmeden konut projeleri hakkında detaylı bilgi sahip olup konutların konumlarını görmek isterseniz Google üzerinden sitemizi ziyaret edip projelerimizi ve konutularımızın yer aldığı mahalle ve mevkilerini görebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68