Karasuda Satılık Yazlık Emlak Daire Projeleri Konut Denince Ekşioğlu

karasu-satilik-yazlik.

Karasuda satılık yazlık lar ve satılık karasu evleri elde ettiği değerle yatırımcıların favori yatırım aracı olmaya devam ediyor. Karasu satılık daire ler ve bunun yanında karasu satılık evleri Karasu’da en çok talep gören yatırımların başında geliyor. Karasu’da revaçta olan emlak konut sektörünün yanı sıra bölgedeki karasu satılık arsaları ve karasu evleri  arazileri de oldukça büyük talep görmekte. Karasu’da birkaç yıl öncesinin karasu satılık yazdıklarının ve karısı evlerinin fiyatlarına baktığımızda konuştukların 50.000 TL ile 70.000 tl arasında değişen fiyatlara sahip olduğuna şahit oluyoruz. Ancak günümüzdeki konut fiyatlarına bakıldığında arada büyük bir uçurumun olduğunu görmekteyiz. Bölge son yılların en büyük çıkışını yakaladı.

karasuda-satilik-yazlik-emlak-daire-projeleri-konut-denince-eksioglu-1

KARASUDA SATILIK YAZLIK

Peki Karasu’da ne oldu da böyle birkaç yıl içinde bu kadar değerlendi? Son yılların en iyi çıkışını yapan Karasu’da hem   karasu satılık yazlık larının hem de karasu satılık arsa ve arazilerinin bu kadar revaçta olmasın ilk sebebi bölgeye turizim alanında yapılan yatırımlardır. Karasu deniz turizminin yapıldığı bir kıyı bölgesidir. Karadeniz’e kıyısı olan ve 24 km uzunluğunda sahil şeridine sahil şeridine sahip olan Karasu’nun muazzam temiz bir denizi ve termal kumdan plajları bulunmaktadır. Bu arada plajların bazı romatizmal hastalıklara iyi geldiği söylenmektedir. Karasu’da deniz turizmini kötü yönde etkileyen denizin dalgalılık oranı da son yıllarda yapılan çalışmalarla çözüme kavuşturmuştur. Karasu’da kıyı boyunca dalga kıranlar yapılmıştır. Bu sayede hem karısı da deniz sakin bir hal almış, bölgedeki can kayıplarının önüne geçilmiş ve bölge daha çok turizimci çekmeye başlamıştır. Bunun yanısıra kara suya yeni turistik tesisler inşa edilmiş, Karasu denize sıfır otelleri ve pansiyonları artırılmış, kıyı bölgesinde turistik tesis kurulması amacıyla tahsis edilen araziler artış göstermiştir.

karasuda-satilik-yazlik-emlak-daire-projeleri-konut-denince-eksioglu-2

HAVUZLU KARASU YAZLIKLARI

Bu demek oluyor ki önümüzdeki yıllar için de bu alanlarda yeni otel ve yeni tesisler boy gösterecektir. Karasu’da turizim Pali yetilerini geliştirmek, bankayı tercih eden turizimci sayısını artırmak Ve Karasu’nun turizim den aldığı geliri artırmak adına Karasu’da 5 milyon liralık yatırımla karasu sahil park ve rekreasyon alanı Projesi inşa edilmiştir. Bu sayede hem karasu plaj ana mavi bayrak kazandırılmış, hem sahil bölgesine pek çok aktivite alanı inşa edilmiş hem de plaj bölgesindeki yaşam alanları genişletelim tüm halka hizmet eden donanımlara kavuşturulmuştur. Hal böyleyken ve mavi bayrak uygulaması sahibi aileler için çok önemli bir nitelik taşıyorken elbetteki karasuya gelen ve yaz sezonunda karasuyu tercih eden turizimci sayısı artacaktır. Karasuda Turizm bu kadar gelişme göstermesinde ki en önemli faktörlerden birisi de inşaat sektöründe ki firmaların çalışmalarıdır. Karasu’da pekçok inşaat şirketi yer alıp bu şirketler her yeni dönem yeni konut projeleri ile karşımıza çıkmaktadır. Klimaların Karasu’da inşa ettikleri konut projelerini pazarlamak için düzenledikleri reklam ve kampanyalar günümüzde internet gibi ortamlarda sürekli yer alıp gazete ve TV kanallarında sıkça karşımıza çıkmaktadır.

karasuda-satilik-yazlik-emlak-daire-projeleri-konut-denince-eksioglu-3

NEDEN KARASU

Hal böyleyken hem Karasu’nun adı Türkiye genelinde duymaya başlanmış hem de Karasu dışarıdan binlerce yatırımcı bünyesine çekmeye başlamıştır. karasu satılık daire Bunun yanısıra firmaların inşa ettikleri konutların konumlarını Google Haritalar üzerinden yayınlaması yatırımcıları Karasu’ya gelmeden konut projeleri hakkında detaylı bilgi fırsatı sunmaktadır. Tüm bu gelişmeleri belediyenin karasu genelinde yaptığı çalışmaları desteklemektedir.Belediye Karasu’da hayata geçirdiği projelere ek olarak Karasu’nun tanıtılması adına organizasyon, şenlik ve festivaller düzenlemekte bunun yanısıra karasudaki muazzam doğal güzellikleri ve alternatif turizim seçeneklerine de tanıtıma gidip Karasu’nun hem deniz turizmi hem de doğal güzellikleriyle tercih edilebilirliğini artırıp daha fazla turizimci ve tatili çekmesini olanak sağlamaktadır. Hem turizim hemde yatırım cenneti Karasu’da konut edinerek karlı bir yatırıma ortaklık edip aynı zamanda Karasu’da denizin, kumun, güneşin, doğanın ve tatilin keyfini sürebilirsiniz. Karasudaki konut projelerini mümkün olan en kısa sürede değerlendirip bölgedeki ucuz ve uygun fiyatlardan yararlanmak isterseniz hafta sonları düzenlenen ücretsiz karasu turları katılım sağlayabilirsiniz. www.eksioglukarasuyazlik.com adresinden projeleri inceleyebilirisiniz Unutmayın Karasu’da yatırımlarınızı ne kadar erken değerlendirirsiniz elde edeceğiniz kar getirisi o denli yüksek olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68