Karasuda Satılık Yazlık 32 Evler 1+1 Yazlıklar Ekşioğlu Villa Müstakil Gibi Daireler

karasu evleri

Karasu gelişiyor, Karasu değerlendiriyor. Karasu doğal güzellikleriyle, deniziyle, turizmiyle, doğasıyla, değeriyle, emlak konut sektöründeki gelişmeleriyle, karasuda satılık yazlık larıyla, havuzlu konut projeleriyle, satılık karasu evleri ile ve genel olarak oldukça ucuz ve uygun Saylan konut fiyatlarıyla bizleri cezbediyor. Muhteşem bir dua ya ve muazzam doğal güzelliklere sahip olan bu cennet Karadeniz ilçesi doğayla iç içe yaşam olanağı sunan karasu satılık daire leri ve karasu satılık evleri ile bunun yanı sıra elde ettiği değerle bizleri adeta bünyesinde yatırım yapmaya zorluyor. Karasu şu gün binlerce konut Yatırımcısına evsahipliği yapıyor. Bölgeden en fazla yatırımcı çeken ve Karasu’da en fazla konut projesine imzasını atan Ekşioğlu inşaatın şuan Karasu’da satışta olan onlarca farklı konut projesi hem zevkinize hem de bütçenize hitap ediyor.

karasuda-satilik-yazlik-32-evler-11-yazliklar-eksioglu-villa-mustakil-gibi-daireler-1

KARASU PROJELERİ

Karasu’da imzasını attı 40’ın üzerindeki konut projesi ile ülke çapında tanınan bir firma haline gelen ekşioğlu inşaat her fırsatta yatırımcılara en iyi Konut projelerini ve ödeme seçeneklerini sünüyor. Firmanın tercih edilirliğini artırıp bütün projelerin satışa çıktığı anda büyük bölümünün yatırımcılarla buluştuğu Ekşioğlu inşaatın sağladığı ayrıcalıklara potansiyel bir konuş yatırımcısı olarak objektif bir gözle dışarıdan bakalım. İster kendi imkanlarımızla istersek İstanbul’dan hafta sonları düzenlenen ücretsiz karasu turlarıyla gelmiş olduğumuz ekşioğlu inşaat karasu da ilk muhatabımız uzman satış müdürleri olacaktır. Satış ofislerimiz kalabalık bile olsa satış müdürlerimiz bütün müşterilerimizle tek tek özel olarak ilgilenip, karasu genelinde ki mevcut projelerimizin bir çoğunu gezdirip projelerle ilgili tüm bilgileri size verip bütün sorularınızı ve aklınıza takılan detayları cevaplandıracakdır. Bütün projeleri gezdiniz projeler hakkında detaylı bilgi edindiniz ve en beğendiğiniz, zevkinize ve bütçenize hitap eden en uygun projeyi belirlediniz. Şimdiyse sıra projenin ödemesini belirlemekte. Belli bir birikiminiz var ve bu birikimi en iyi şekilde değerlendirmek istiyorsunuz. Konutunuza faiz oranı olmadan sahip olmak istiyorsunuz. Elbette bu bir çok yatırımcının hayali. Firma sizden belli bir peşinat oranı talep edip kalan kısmı elden 24 ay sıfır faizle ödeme planı çıkarıyor. Ancak aylık taksit tutarları fazla geldi.

karasuda-satilik-yazlik-32-evler-11-yazliklar-eksioglu-villa-mustakil-gibi-daireler-2

ÖDEME SEÇENEKLERİ

Aylık ödemeleri daha düşük bir oranda ödeyip ara ödeme talep ettiniz diyelim Buda elbette mümkün. Ara ödemelerinizin yüksek olduğunu belirlediler ancak siz vereceğiniz peşinat oranının daha yüksek olduğunu belirttiniz. Bu durumda ara ödeme düşecek elbette Buda mümkün yani firması izin konut sahibi olabilmeniz için yapabileceği her hamleyi yapmakta. Her fırsatta en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan ekşioğlu inşaat bitmiş projelerini bile Senetle ödeme seçeneği ile satışa çıkararak zaten yatırımcılarının hak ettiği talebi gördü. Ekşioğlucity projesi hariç tüm projeler için geçerli olan senetle ödeme kampanyası daha ne kadar bilinmez ama konutu yatırımcılarının bu fırsatı sonuna kadar değerlendirmede kararlı olduğunu görüyoruz. Ekşioğlu inşaatın yatırımcıların büyük talep gösterdikleri ve herkesimden yatırımcının konut sahibi olmasına fırsat veren banka yoluyla ödeme seçeneği de mevcut bulunmaktadır. Firmaya belli bir oranda peşinat verip kalan kısmı banka kredisi ile 120 aya kadar taksitlendirme yapabilmektesiniz.

karasuda-satilik-yazlik-32-evler-11-yazliklar-eksioglu-villa-mustakil-gibi-daireler-3

Ancak siz peşinat oranı yüksek tutup aylık ödemelerinizi daha yüksek tutarlar da yapabileceğinizi belirtiniz. Bu durumda yeni bir ödeme planı çıkar yap bari sayısı düşürürmekte ve bu durumda bankanın uygulamış olduğu faiz oranı da düşmektedir. karasu satılık daire Ayrıca karısı da aldınız bu konutlar da kendiniz yaşama ya da tatilinizi geçirmeyi planlamıyorsanız konutularınızı tüm yıl ya da sadece yaz sezonunda karasu sahibinden kiralık yazlık veya daire olarak günlük veya haftalık olarak kiraya verip gelir getirisi elde etmeye devam edebilirsiniz. www.eksioglukarasuyazlik.com  Sizlere karlı bir yatırım ve huzurlu bir yaşam olanağı veren Karasu’da zaman ilerleyip konut fiyatları artış göstermeye başlamadan yatırımlarınızı değerlendirmek istiyorsanız ücretsiz karasu turlarından rezervasyon yaptırmak için bizleri arayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68