Karasu Satılık Yazlık Karasuda 1+1 Yazlıklar Daireler Ekşioğlu Evler

karasu-satilik-daire-2018-tahminleri

Sakarya’nın Karasu ilçesi son dönemde artan değeri ve inşaat sektöründeki gelişmeler ile Türkiye çapında geniş bir yatırımcı ve turizimci kitlesine hitap etmeye başladı. Satılık karasu evleri ve karasu satılık yazlık projeleri bölge genelinde yer alan Ve günümüzde yaşam, yatırım ve tatil amacıyla edinilen konutlar haline gelmiştir. Sakarya Karasuda satılık daire ler ve karasu evleri günümüzün en çok prim yapan ve en hızlı değerlendiren konut projeleri arasına girmiştir. Bu güzel Karadeniz ilçesi muazzam doğası ve muhteşem güzellikleriyle hem bölge halkını hem de bölgeye gelen tatilciler adeta büyülerken artan önemi ve değeri ile de göz doldurmaktadır. Karasu satılık yazlıkları artan kıymeti ve bünyesindeki deniz turizmi ile yatırımcılara ve tatilcilere aynı anda hizmet etmektedir. 24 km uzunluğunda harika bir sahil şeridine sahip olan Karasu’nun altın kumdan geniş Plajları yaz sezonunda 100 binlerce turist ağırlamaktadır. Bölgede yaz sezonunda özellikle hafta sonları 24 km uzunluğunda ki sahil bandında yer bulmak imkansız hale gelmektedir.

karasu-satilik-yazlik-karasuda-11-yazliklar-daireler-eksioglu-evler

İşte bu noktada Karasu’da sahibinden kiralık yazlıklar, karasu denize sıfır otelleri ve pansiyonları devreye girmektedir. Yaz sezonu geldi tüm eşyalarınızı topladınız sevdiklerinize birlikte Karasu’ya doğru yola çıktınız. Ulaşım bakımından oldukça rahat olan Karasu’ya vardığınız zaman bölgenin doğası ve güzelliği sizleri zaten cezbetmektedir. Bölgede İlk yapmanız gereken konaklama ve barınma ihtiyacınızı karşılayacak otel, pansiyon veya konut bulmakta. Karasu’da özellikle kıyı bölgesinde çok sayıda karasu denize sıfır pansiyon ve otelleri yer almaktadır. Ancak özellikle son yıllarda bölgeyi tercih eden turist sayısının artması Karasu’da yaz sezonunda otel ve pansiyonların yetersiz kalmasına neden olmaktadır. Bu durumda biraz daha iç bölgelerdeki apart veya pansiyonları tercih edebilirsiniz. Ancak pek çok tatilci günümüzde tatillerini denize sıfır veya yürüme mesafesi nde ki yerlerde geçirmek istemektedirler.

karasu-satilik-yazlik-karasuda-11-yazliklar-daireler-eksioglu-evler-1

Otel ve pansiyonların yetersiz kaldığı Karasu’da son yıllarda turizimcilerin en çok tercih ettiği konaklama türlerinden biri bölgede sahibinden kiralık olarak tatilcilere verilen karasu evleri ve karasu yazlıklarıdır. Bölge genelinde yer alan otel ve pansiyonların yanısıra son dönemde tatilcilerin en çok talep gösterdikleri karasu sahibinden kiralık yazlık ve daireler hem uygun fiyat koşullarıyla hem de içerisinde barındırdıkları olanaklarla tatilcilerin yoğun ilgisini çekmektedir. Konaklamaların pansiyon ve otellere göre çok daha uygun olduğu karasu sahibinden kiralık daireler ve karasu evleri İçlerinde barındırdıkları havuzlar sayesinde kiracılarına sitelerinden çıkmadan tatil yapma imkanı sunmaktadır. Yazın büyük bir yoğunluğun yaşandığı karasu plajların da Yer bulma çabasında girmeyen tatilciler site içlerindeki havuzlarda tatillerini doyasıya yaşamaktadırlar. Bu durum tabii ki hem tatilcilerin hem de konut yatırımcıların işine gelmektedir. Tatillerini bu mükemmel konutlarda en iyi şekilde değerlendiren tatilciler konut yatırımcılarına hatırı sayılır bir kira geliri elde ettirmektedir.

karasu-satilik-yazlik-karasuda-11-yazliklar-daireler-eksioglu-evler-2

Karasu genelinde yer alan havuzlu site projeleri hem tatilcilerin hem de yatırımcıların en gözde konut projeleridir. Konut projelerinin havuzlu olmasının yanı sıra tamamında doğal gaz bağlantısının olması konutlar da yaz kış tatil ve yaşamın imkanını vermektedir. Kışın tatil Yapılırmı demeyin. Karasu bünyesinde ve çevresinde bulundurduğu alternatif turizim seçenekleri ve muazzam doğal güzellikleriyle her mevsim turistlerin yoğun ilgisini çeken bir bölgedir. Özellikle hafta sonları ve günübirlik tatiller İçin bölge mükemmel fırsatlar içermektedir. Yani Karasu’da yapılan yatırım hem karlı bir geri dönüşüm hem de turizim ve yaşam olanaklarını aynı noktada birleştirebilmektedir. www.eksioglukarasuyazlik.com  Bölgede yer alan havuzlu site projelerini ve karasu evleri ne karasuya gelip yerlerinde görmek istersiniz İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasından her hafta sonu düzenlenen ücretsiz karasu turlarına katılım sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68