Karasu Satılık Daire Satılık Yazlık Karasu Evleri

karasu-satilik-yazlik.

Karasu satılık yazlık ları ve satılık karasu evleri her dönem pirim yapmaya devam ediyor. Bölge genelinde yer alan emlak konut projeleri son yıllardaki hızlı artışını katlayarak devam etmekte. Karasu satılık daire leri ve karasu satılık evleri herkesimden yatırımcı hizmet eden ve bünyesindeki projelerle yatırımcıların zevklerine de hitap eden bir yatırım aracı haline gelmiştir. Bölgede özellikle havuzlu site projeleri yatırımcıların en çok talep gösterdikleri konutlardır. Günümüzde Sakarya karasu evleri Karasuda satılık yazlık denildiğinde aklımıza karasudaki deniz turizmi ve bölgenin artan değeri gelmektedir.

karasu-satilik-daire-satilik-yazlik-karasu-evleri-1

KARASU DAİRE

Bölge genelindeki tüm konutlar yatırımcılarına kısa zamanda kar elde ettirmektedirler. Karasuda yaşanan gelişmelerin farkında olan ve Karasu’nun önümüzdeki yıllar içerisinde daha çok değerlenecek Öngören yatırımcılar şuan bölgedeki fiyatları ve konut projeleri değerlendirmek üzere Karasu’nun yolunu tutmaktadırlar. Çünkü Karasu’da şu an devam eden ve son dönemde yine yatırım yapılacağı yönünde çıkan haberlerle gündemdedir. Bilindiği üzre Karasu’da şu anda savunma sanayi alanında dev bir fabrika projesi, bunun yanında Batı Karadeniz demiryolu Projesi ve yakında açılması beklenen karasu limanı projesi yer almaktadır. Karasu’nun adının duyulmasını ve bölgenin değerlenmesine çok büyük katkılar sağlayan bu projeleri önümüzdeki yıllar için de daha büyük projeler takip edecek gibi durmaktadır. Şuan bölgede gündemde olan bir fabrika projesi daha bulunmaktadır.

karasu-satilik-daire-satilik-yazlik-karasu-evleri-2

KARASU YAZLIK

Türkiye’nin önde gelen en büyük firmalarından birisi olan kibar Holding yıllar önce Karasu’da fabrika kurmak için bölgeden arsa satın almıştı. Ancak yıllar içerisinde çıkan Sorunlar nedeniyle bir türlü Başlanamayan fabrika projesi İçin çalışmalara bu yıl içinde başlanacağı söylenmektedir. Firmanın bünyesinde olan assan alüminyum Karasu’da bir fabrika yatırımı yapacaklarını açıkladı.750 milyon $’ın üzerinde bir maliyetle yatırım kararı alan firma Karasu’da kurmayı düşündüğü fabrika için Çalışmalarına çoktan başladı. Firma yetkililerinden yapılan açıklama doğrultusunda otomativ ve havacılık gibi sektörler üzerine ithal edilen ürünlerin Karasu’da kurulacak fabrikada üretime geçileceğini belirttiler. Karasu’da kurulacak olan fabrika projesi için şu anda fabrikada kullanılacak makina ve ekipmanlar için görüşmelerin sürdüğünü fabrika projesinin Karasu’da 2017 yılının sonu gibi başlanacağını belirttiler. Karasu ve Karasu’nun geleceği için oldukça önemli bir konumda bulunan bu fabrika projeleri tamamlanıp hayata geçtiği zaman karasu hem üretim hem de ihracat merkezi haline gelecektir. Bölgede üretilen ürünlerin İhracatı karasu limanı üzerinden yapılacak Buda hem zamandan hem de maddi anlamda çok büyük bir tasarruf sağlayacaktır. Bölgedeki liman projesi karasuya olan yatırımları hızlandırmaktadır. Limanın varlığı çok büyük şirketlerin karasuyu tercih etmesindeki en büyük etkendir. Yani Karasu’da önümüzdeki günler içerisinde açılması beklenen karasu limanının karasuya doğrudan ve dolaylı olarak yaptığı etki oldukça fazladır. Liman projesi ile ihracat merkezi haline gelecek olan karasu günümüzde dışarıdan göç alan ve değerlenen bir bölge haline gelmiştir.

karasu-satilik-daire-satilik-yazlik-karasu-evleri-3

KARASU YAZLIK EVLERİ

Bölgede eskiden sadece ikinci konut yatırımcıları yatırımlarını sürdürürken günümüzde Türkiye genelinden çok büyük bir yatırımcı kitlesi yatırımları için karasuyu tercih etmeye başlamışlardır. Çünkü Karasu dan almış olduğunuz konutlar, Karasu’da satılık arsalar ve karasu satılık daire projeleri kısa zaman içerisinde kendi değerini artırıp yatırımcılarına kar getirisi sağlamaktadır. Türkiye’nin en hızlı gelişen ve en hızlı değerlenen bölgeleri arasına giren Karasuda İnşaat firmalarının yatırımcılara sürekli çağrı yapmasının; karasuda yatırımlarını gerçekleştirmek için beklemelerini söylemelerinin sebebi de budur. Çünkü bölgedeki satılık konutlar ve arsalar değerlerini her geçen gün yavaş yavaş artırmaktadırlar. Karasu’da yazlık, karasu satılık arsa, karasu satılık yazlık   konut ve karasu satılık ev projelerini en kısa zaman içerisinde değerlendirip yatırımlarımızı Türkiye’nin en hızlı gelişen ve en çok değerlenen bölgelerinden biri olan karasu da gerçekleştirmek isterseniz www.eksioglukarasuyazlik.com İstanbul’dan düzenlenen ücretsiz karasu turları için bizleri aramanız yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68