Sakarya Karasu Satılık Yazlık Konut ve Emlak Yatırımı İçin …

karasu satılık yazlık

Karasu İstanbul’dan yatırımcı akınına uğruyor Sakarya’nın Karasu ilçesi 24 km uzunluğunda ki sahil şeridi ve İstanbul’a olan bir buçuk saatlik yakın mesafesiyle İstanbul’dan emlak konut yatırımcılarının ve tatilcilerin akınına uğruyor. Karasu satılık yazlık ları ve satılık karasu evleri ile Özellikle yakın konumundan dolayı İstanbul’dan yatırımcıları çekerken karasunun şuan İstanbul’a olan bir buçuk saatlik mesafesini üçüncü köprü otoyolunun sahil bağlantısının tamamlanmasının ardından 1 saat gibi bir mesafeye düşürecek olması İstanbul’dan karasuya daha fazla yatırımcı ve turizimci çekmeye başlamıştır.

sakarya-karasu-satilik-yazlik-konut-ve-emlak-yatirimi-icin

Karasu Deniz Ve Doğa

İlçenin 24 kilometrelik sahil şeridi, Denizli, kumsalı, doğası ile hem ikincil konut yatırımcılarının hem de yatırım yapmak isteyenlerin akınına uğramaktadır. Geçmiş yıllara dönüp bakıldığında karasudaki konutlar sadece yazın tatil geçirme amaçlı olarak alınırken günümüzde artık yaz kış kullanılan turizim, yatırım ve yaşam amacıyla kullanılmaktadır. Bölgedeki yapıların ve binaların büyük revaç gördü karasu satılık daire leri ve karasu satılık evleri hem yatırımcısının hem de inşaat şirketlerinin yüzünü güldürmektedir. Bölge adeta yeniden yapılanma sürecine girmiş olup karasu şu anda tam anlamıyla değil bir şantiyeyi andıran bir bölge konumuna gelmiştir. Bölgede faaliyet gösteren küçük, orta ve büyük ölçekli inşaat firmalarının faaliyetlerini sürdürmesi ve her yeni gün Karasu’da yeni bir projeye başlanması Karasunun dev bir şantiyeyi andırmasının sebebidir. Çok sayıda inşaat şirketinin yer aldığı bölgede son dönemde yeni binalar yükselip 2017 yılına hızlı bir giriş yapılması planlanmaktadır. Bölge genelinde gayet modern ve lüks olarak inşa edilen yazlık ve dairelerin Büyük bir bölümü site olarak inşa edilip içlerinde yüzme havuzu barındırmaktadırlar.

sakarya-karasu-satilik-yazlik-konut-ve-emlak-yatirimi-icin-2

 

Karasuda Site İçi Projeler

Ayrıca bu siteler içerisinde çeşitli sosyal aktivite alanları ve olanaklar da mevcuttur. Sitelerin içerisindeki yüzme havuzları yatırımcılarına konutlarından çıkmadan tatil yapma imkanı da sunmaktadır. Sahile sıfır mesafede başlayan bu konut projeleri genellikle denize 100 ila 500 metre arasında konumlanmış bulunmaktadır.Bölge genelinde birkaç yıl Öncesinin fiyatları günümüz fiyatları ile kıyaslandığında arada tam anlamıyla uçurum gözlemlenmektedir. Bölgede birkaç yıl önce yatırım yapan yatırımcıların bugünkü karları %80 oranındadır. Bu kar marjindan dolayı ve bölgedeki konut fiyatlarının İstanbul’daki konut fiyatlarını oranla oldukça ucuz ve uygun nitelikte olması Karasu’nun İstanbul’dan çok fazla yatırımcı çekmesinin sebebidir. Bilindiği gibi şuan Karasu’da tamamlamak üzere olan bir liman projesi bulunmaktadır. Bunun yanında bölgede yer alan demir yolu inşaatının başlaması ilçeye yapılan sanayi yatırımlarını etkilemekte, bölgede yeni Sanayi projeleri yer aldıkça bölgenin değeri artmakta ve bu durum ilçeye yatırım yapanların yüzünü güldürmektedir. Günümüz şartlarında Karasu’da şuan yapılan bir yatırımın birkaç yıl sonra yatırımcılarını %50 %60 arasında kar garantili olarak geri dönüşüm yaşayacağı öngörülmektedir. İşte bu yüzden dolayı günümüzde karasudaki yazlık ve daire ler ikincil yatırım olmaktan çıkıp karlı bir yatırım aracı olarak görüldüğünden dolayı yatırımcıları çekmektedir. Bölgede yaşanan pek çok gelişme karasudaki arsa ve konut fiyatlarına yansımakta; bölgenin artan Önemi ve değeri karşısında tabii ki fiyatlar sabit kalmamaktadır.

 

Bölgede faaliyet gösteren pek çok inşaat şirketi yatırımcılara Karasu’da yatırımlarını yapmaları için geç kalmamalarını önermektedir. Pek çok kısım inşaat şirketlerinin Bu çağrısını pazarlama stratejisi olarak görmekte ve bölgedeki konut fiyatlarının düşmesini beklemektedir. Ancak bölgedeki gelişmeleri ve fiyatlara günümüz koşullarında internet platformundan ulaşmak mümkün olup bölgede fiyatların düşüşte değil aksine büyük bir yükselişte olduğu; Ve Karasu’da hayata geçen projelerle daha da çok yükseleceği gözler önüne serilmektedir. Karasu’da faaliyet gösteren büyük inşaat şirketleri konutlarının reklam ve tanıtımlarını en iyi şekilde yapıp aynı zamanda İstanbul’dan binlerce yatırımcı çeken karasuya; İstanbul’da yaşayan konut yatırımcılarının daha rahat ulaşabilmelerine imkan sağlamak amacıyla İstanbul’dan her hafta sonu ücretsiz karasu turu düzenlemektedirler. Ekşioğlu karasu inşaat ta Karasu’nun en köklü ve en büyük firması olarak yıllardır İstanbul’dan ücretsiz karasu hizmeti veren firmaların başında gelmektedir. Firmanın şu an satışta olan on farklı konut projesinden sınırlı sayıda kalan daireleri yerlerinde kendi gözlerinizle görüp, günümüz piyasa koşullarına göre değerlendirip, zevkinize, ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun konuta Ekşioğlu inşaatın düzenlemiş olduğu çeşitli ödeme yöntemleri ve kampanyalarla sahip olabilirsiniz. www.eksioglukarasuyazlik.com Ekşioğlu inşaatın ücretsiz karasu turlarına katılım sağlamak için Site üzerindeki iletişim numaralarından arayıp servis kaydınızı yaptırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68