Karasu Satılık Yazlık Daire Konut Projeleri Kampanyaları

karasu-satilik-yazlik.

Sakarya karasuda adım attığımız her noktada karşımıza satılık karasu evleri ve karasu satılık yazlık projeleri karşımıza çıkmaktadır. Bölge genelinde çok sayıda karasu satılık daire ve karasu satılık evleri yer alırken karasudaki konut anlayışının son yıllarda büyük ölçüde değiştiği görülmüştür. Bölgede çok sayıda konut projesi geri almakla beraber karasu satılık müstakil evleri ve karasu satılık villa tipi konutlar bölgede yok denecek kadar az sayıdadır. Çünkü karasu genelinde ki yapılaşma türü geçtiğimiz yıllar içinde değişmiştir. Deniz turizminin yaşandı ve yazık kültürünün yaygın olduğu bölgede karasu ikincil konut yatırımcıları bölge genelinde yer alan modem konut park projelerine eğilim göstermeye ve modern konut projelerini talep etmeye başlamışlardır. Çünkü Karasuda yer alan modern konut projeleri sunmuş oldukları imkanlarla yatırımcıları cezbetmeye başlamışlardır.

karasu-satilik-yazlik-daire-konut-projeleri-kampanyalari

Karasu’da faaliyet gösteren inşaat şirketleri bölgede sürekli yeni konut projelerine imza atmaktadırlar. Karasu’da faaliyet gösteren bu şirketler kıyıda veya kıyıya yakın olan sahil bölgelerinde onlarca modern konut projesi inşa etmişlerdir. Bölgede yıllardır faaliyetlerini sürdüren ve Karasu’da en fazla emlak konut projesine imza atıp binlerce yatırımcı konut sahibi yapan Ekşioğlu inşaatın Karasu’daki projelerini ele alalım. Ekşioğlu inşaat Karasu  projelerinin bu kadar çok talep görüp karasudaki bu satılık müstakil ev anlayışını nasıl değiştirdiğine bakalım. İlk olarak Ekşioğlu inşaatın tüm projelerin de 24 saat kameralı güvenlik sistemi karşımıza çıkmaktadır. Yani yazdıklarınız ve daireleriniz yılın her anı ve her saati güvende olmaktadır. Ancak müstakil konutlarınız da böyle bir uygulama söz konusu olamamaktadır. Müstakil evlere kendiniz kamera Sistemi kurdursanız bile konutunu bekleyen bir güvenlik olmayacaktır. Bunun yanında site içlerinde yer alan tüm projelerin tamamında yetişkin havuzları yer almaktadır. Buda site sakinlerine konutlarından çıkmadan tatil yapma imkanı sunmaktadır.

karasu-satilik-yazlik-daire-konut-projeleri-kampanyalari-1

Müstakil evlerde ise havuz anlayışı yer almamaktadır. Yatırımcıları tarafından yapılacak olsa bile oldukça pahalı bir fiyata mal olacaktır Ve bunun yanında havuzların temizlik ve onarımları da size ait olacaktır. Bir diğer avantajı ise site içlerinde yer alan bu projelerin bahçe içlerinde yer almalarıyla ve güvenlik hizmeti sunmalarıyla çocuklarınızın güvenli bir ortamda vakit geçirmelerine imkan sağlamasıdır. Karasu ekşioğlu inşaatın tercih edilmesinin belkide en büyük sebebi firmanın projeleri arasında takas imkanı sunuyor olmasıdır. Ekşioğlu inşaattan aldığınız yazlık ve konutları Ekşioğlu inşaatın diğer projeleri ile takas yapma imkanı sunan firma Önceki yıllarda almış olduğunuz yazlık veya dairelerinizi sizden günümüz koşullarında ki fiyatlarıyla alıp, Üstüne vermeniz gereken bir ücret varsa bunu sizden tahsil edip yeni konutunuzu teslim etmektedir. Bunun için yapmanız gereken tek işlem ise ekşioğlu inşaat satış ofisine gidip bu İsteğinizi dile getirmeniz olacaktır. Ancak bölgede müstakil konut sahibi iseniz veya başka bir firmadan konut aldıysanız ve konutunuzu değiştirmek istiyorsanız öncelikle konutunuzun satılmasını beklemeniz gerekmektedir. Ekşioğlu inşaatın hizmetleri ve artı yönleri tabii ki bununla sınırlı değildir. Karasu satılık yazlık Ekşioğlu inşaatın Karasu’da inşa ettiği konut projelerine ulaşıp firmanın sunduğu ayrıcalık ve olanakları kendi gözlerinizle görüp tüm bu imkanlara ve daha fazlasına sahip olup birikimlerinizi karlı bir yatırıma dönüştürüp aynı zamanda turizim faaliyetlerinden de yararlanmak isterseniz sizleri hafta sonları düzenlediğimiz ücretsiz karasu turlarıyla Ekşioğlu inşaata bekleriz.

karasu-satilik-yazlik-daire-konut-projeleri-kampanyalari-2

Herkesimden yatırımcıya hitap eden Ekşioğlu evleri ve yazdıkları hem fiyatlarıyla hem de güzellikleriyle zevkinize ve bütçenize hitap eder niteliktedir. karasu evleri Ekşioğlu inşaat sunduğu ücretsiz servis imkanının yanısıra yatırımcıların konut projelerine daha rahat imkanlarla sahip olmalarına olanak vermek amacıyla çeşitli ödeme yolları da düzenlemektedir. Projeleri ister 24 ay sıfır faiz senet seçeneğine sahip olabilirken isterseniz banka kredisi ile 120 aya kadar taksitlendirme yapıp uzun vadelerde düşük taksit imkanlarıyla konutunuzun ödemelerini yapabilirsiniz. Tüm bunların yanında vereceğiniz peşinat oranlarından sonra ekşioğlu inşaat sizlere konutun uzun anahtar teslimini hemen yapmaktadır. www.eksioglukarasuyazlik.com Ücretsiz servis kaydınızı 0 212 503 48 83 numaralı telefonu arayarak yaptırabilir birikimlerinizi Karasu’da karlı bir yatırıma dönüştürürken faizsiz konut sahibi olmanın da keyfini sürebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68