Karasu Satılık Yazlık Sakarya Karasuda Kiralık Daireler Evler Yatırımlık Mı ?

karasu-sahili-plaji-ve-satilik-yazlik-evleri-

Karasuda 2016 yılına genel bakış 2016’yı bitirip yeni bir yıla merhaba dediğimiz bugünlerde karasu hala satılık karasu evleri ve karasu satılık yazlık projeleriyle yatırımcıları ağarlıyor. Tüm bir yılın dopdolu geçtiği, turizim olanaklarıyla sadece yaz sezonunda 700.000’in üzerinde turizimci ağırlayan aynı zamanda binlerce yatırımcıyı karasu satılık daire sahibi yapan bölge de sadece yaz sezonunda ücretsiz karasu turu servisini kullanarak bölgeye binlerce potansiyel müşteri çekip karasudaki yatırımların daha büyük kitlelerce tanınmasını sağlayan ekşioğlu inşaat Karasu’da 2017 yılı için projelerini hızlandırmış durumda. Firmanın şuan Karasu genelinde satışta olan on farklı konut projesi yer almaktadır. Karasu yeni mahalle, Karasu yalı mahallesi, karasu plaj bölgesi, karasu Limanı çevresi, Karasu 32 evler gibi bölgelerde birbirinden farklı konut projelerine imzasını atan Ve inşa ettiği konut projeleri ile binlerce yatırımcı karasuda satılık yazlık sahibi yapan firma 2017 yılında da yatırımcıların en gözde inşaat şirketi olmaya aday. Firmanın denize sıfır konumda başlayan satılık yazlık ve daireleri denize 100 metre, 200 metre, 300 metre, 400 metre 500 metre mesafe kadar konumlanmış olup tamam mı denize yürüme mesafesinde yer almaktadır. Site projelerin içindeki konut tipleri ise 1 + 1,2 + 1,3 + 1,1 de +1 dubleks ve 2 + 1 dubleks şeklindedir.

Karasu-Satılık-Yazlık-Sakarya-Karasuda-Kiralık-Daireler-Evler-Yatırımlık-Mı-1

Karasu Konut Projeleri

Çoğu site içerisinde yer alan konut projelerinin bazıları site dışında normal apartman şeklinde inşa edilmiştir. Konutlar zemin taraması yapılıp depreme dayanıklı olarak inşa edilmiştir. Bunun yanında site içerisinde yer Alan konut projelerinin tamamının İçerisinde yetişkin yüzme havuzu ve 24 saat güvenlik hizmeti yer almaktadır. Oldukça geniş bir platformda yer alan yazlık ve daire projeleri içerisinde projeden projeye değişkenlik gösteren bazı özelliklerde yer almaktadır. Market, kafeterya, çocuk yüzme havuzu, sinema salonu gibi özellikler barındıran konut projelerinde tamamında doğalgaz bağlantısı bulunmaktadır. Konutlarında her mevsim yaşamayı düşünen yatırımcılar kombi ve Petek bağlantılarını yaptırıp konutlarında her mevsim yaşamanın tadını çıkarabilirler. Ekşioğlu inşaat güvencesiyle satışa sunulan karasu evleri ve karasu satılık yazlık projeleri ayrıca Ekşioğlu inşaatın sunmuş olduğu takas yöntemiyle satışa sunulmaktadır.

Karasu-Satılık-Yazlık-Sakarya-Karasuda-Kiralık-Daireler-Evler-Yatırımlık-Mı-2

Ekşioğlu İnşaat Karasu

Ekşioğlu inşaattan almış olduğunuz yazlık ve daireleri Ekşioğlu inşaatın beğendiğiniz başka bir projesiyle takas imkanına sahipsiniz. Ekşioğlu inşaat konutunuzu bugün ki değerinden alıp üzerine ödemeniz gereken bir ücret varsa bunu ödeyip Yeni konutunuzun tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz. Ekşioğlu inşaat ayrıca Konut projelerini değerlendirmek isteyen yatırımcılar için farklı ödeme seçenekleri de sunmakta. Banka yoluyla 120 aya kadar taksit yapılabilen hazır bitmiş projeleri vereceğiniz peşinat oranlarından hemen sonra anahtar teslimi yapılmakta. Dairelerinize veya yazdıklarınıza hemen taşınıp kira ödermiş gibi kendi evinizin taksitlerini ödeyebilir ayrıca konutularınızı Kullanmadığınız durumlarda kiraya verip gelen kira geliri ile konutun uzun taksitlerini büyük ölçüde ödeyebilirsiniz. Uzun vadelerde düşük taksit seçenekleriyle satışa sunulan yazlık ve daireler uygun ödeme koşullarıyla herkesimden yatırımcıya hitap etmektedir.

Karasu-Satılık-Yazlık-Sakarya-Karasuda-Kiralık-Daireler-Evler-Yatırımlık-Mı-3

 

Ekşioğlu İnşaat Ödeme Kolaylıkları

Ekşioğlu inşaat bunun yanında bütün projelerini şu anda elden 24 ay sıfır faiz senet seçeneğe ile de yatırımcılara sunmakta. Topraktan ve bitmiş durumda olan tüm projeleri kapsayan senetle ödeme seçeneği tıpkı banka yoluyla ödeme seçeneğinde olduğu gibi vereceğiniz peşinat oranından sonra dairelerin anahtar teslimi hemen yapılmaktadır. Ara ödeme seçeneğininde mevcut olduğu senetle ödeme seçeneği konutlara faiz oranı olmadan sahip olmanın fırsatını sunmakta. Ekşioğlu inşaat ayrıca en çok İstanbul’dan talep gören konut yatırımlarını potansiyel yatırımcıların daha kolay değerlendirmelerini olanak sağlamak amacıyla hafta sonları İstanbul anadolu ve avrupa yakasından ücretsiz karasu turu hizmeti vermektedir. Müşterileri evlerine en yakın noktadan gelip alan ücretsiz turlar akşam dönüşte de gelen müşterileri evlerine kadar bırakmaktadırlar. Ücretsiz karasu turlarıyla bölgeye gelip uzman satış müdürleri eşliğinde topraktan ve bitmiş yazlık ve daire projelerini görüp değerlenip anında sahibi olabilir veya fikir sahibi olabilirsiniz. Oldukça uygun ve ucuz fiyatlarının yanında çeşitli ödeme yöntemlerininde sunuldu Ekşioğlu inşaata her zevke ve bütçeye uygun bir konut mutlaka yer almaktadır. www.eksioglukarasuyazlik.com  Günümüz fiyatlarından yararlanıp bölge daha çok değer kazanmadan yerlerinizi şimdiden almak için ücretsiz karasu turlarına rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68