Karasu Satılık Yazlık Denize Manzara İstiyorsanız Özel Daireler Yeni Sahibini Bekliyor

ekşioğlu karasu

Karasuya ikinci bir liman mı geliyor Karasu satılık yazlık projeleri, satılık karasu evleri, deniz turizmi, inşaat sektöründe ki yenilikleri, emlak sektöründeki çıkışı, karasu limanı, sanayi alanındaki yatırımları, doğal güzellikleri, denizi, sahili, termal kumdan plajları Ve karasu satılık daire projeleri ile günümüzün en popüler yatırım ve turizm merkezlerinden biri haline gelmiştir. Bölgede her yeni dönem yapılan projeler, iyileştirme çalışmaları, peyzaj ve rekreasyon çalışmaları bunun yanında yerli ve yabancı ortaklı dev yatırımlarıyla değerini her geçen gün artırmaya başlayan ülkemizin en hızlı gelişim gösteren yerlerinden biri konumuna gelmiştir. Karasu eskiden sadece deniz turizmi ile ön plana çıkarken ancak bunun için de yeterli çalışma Ve kampanyalar düzenlenip bölgenin adı duyulmadı için harika bir sahile kumsala sahip olmasına rağmen adı çok fazla duyulan bir bölge değildi. Ancak liman projesinin varlığı bölgeye pek çok artı katmış, karasudaki yatırımları canlandırmış dünya devi şirketlerin karasuyu tercih etmesine olanak sağlamıştır.

karasu-satilik-yazlik-denize-manzara-istiyorsaniz-ozel-daireler-yeni-sahibini-bekliyor

Karasuda Satılık Daireler 

Bölgedeki tüm bu gelişmelerin etki ettiği inşaat sektörü de bölgede üzerine düşeni yapıp karasuya onlarca modern konut projesi kazandırıp yatırımcıların bölgeye daha çok hakim olmasına olanak sağlamıştır. Şuan Karasu genelinde pek çok inşaat şirketinin farklı projeleri yer almaktadır. Karasu’nun gelişimi ve yükselmesi bölgeyi Konut yatırımcılarının tercih etmelerine olanak sağlamıştır. Özellikle İstanbul’dan binlerce konut yatırımcısı ağırlayan bölgenin turizim, ulaşım ve doğal güzellikleri bunun yanında yer alan ucuz ve uygun fiyat koşulları konut yatırımcılarının karasuya olan talebini artırmaktadır. Yukarıda da belirttiğimiz gibi liman projesi daha açılmadan karasuya pek çok katkı sağlamıştır. 2017 yılının ilk günlerinde olduğumuz şu anlarda Karasu’da gündemde olan yeni bir proje mevcuttur. Karasudaki tekne sahipleri ve balıkçılar için yeni bir proje niteliği taşıyan bu uygulama hayata geçirilirse Karasu’ya yeni bir balıkçı limanı inşa edilecektir. Şuan projenin bakanla sunulduğu belirtilirken balıkçılar için inşa edilecek liman Karasu’nun halkı için büyük bir kazanç olacaktır.karasuda satılık yazlık

karasu-satilik-yazlik-denize-manzara-istiyorsaniz-ozel-daireler-yeni-sahibini-bekliyor-1

Ekşioğlu İnşaat Karasu

Projeyle birlikte hem balıkçı tekneleri güvenli bir limanda barınacak, balıkçıların liman ağlarını ve diğer alet ve malzemelerini koyabilecekleri bir barınak olacak hem de Karasu halkı daha ucuza balık yiyip bölgede faaliyet gösteren balık restoranları da daha fazla ürüne ve dolayısıyla müşteriye hitap edip karasuya olan geliri artıracaktır. Şuan ön çalışma aşamasında olan ve zemin çalışmaları yapılan projenin Sakarya nehrinin denize döküldüğü alanda olması planlanmaktadır. Proje hayata geçerse balıkçı tekneleri karasu limanına girmeyip inşa edilen yeni bölgede faaliyetlerini sürdürecektir. Bölgede devam eden çalışma ve projeler tabii ki bununla sınırlı kalmıyor. Bilindiği gibi 2016 yılı içerisinde Karasu’da hayata geçmesi için planlanan pek çok proje yer almaktaydı. Kimisi hayata geçen kimisi başlanan projelerin 2017 yılında ne kadarnın hayata geçip Karasu’da yerini alacağını ilerleyen günlerde birlikte göreceğiz.

karasu-satilik-yazlik-denize-manzara-istiyorsaniz-ozel-daireler-yeni-sahibini-bekliyor-2

Karasu Ekşioğlu 

Ancak gerek turizim faaliyetleri gerekse yatırımlarıyla hem yatırımcıların hem de turizimcilerin oldukça İlgi gösterdikleri bölgede umarız ki tüm projeler ve çalışmalar en kısa zamanda hayata geçirilip yeni proje ve yatırımlar gerçekleşir. Çok yakında faaliyete geçecek olan karasu limanın açılmasıyla zaten bölgenin yatırımlar ve yatırımcılar açısından çok daha ilgi çekici bir hal alacağı bilinmektedir. İmanın açılmasıyla Karasu’nun daha çok yatırımcı çekip bünyesinde daha büyük projelere evsahipliği yapacağı beklenmektedir. Çünkü hem karasu limanı hem de Lima’nın tamamlayıcısı olarak gösterilen batı Karadeniz demiryolu projesinin karasu ve geneline olan katkıları oldukça yüksektir. Bölgede üretilen ürünlerin taşımacılığının demiryolu Projesi ile yapılıp ihracatının da karasu limanı üzerinden gerçekleştirilecek olması bölgenin dev sanayi yatırımlarına evsahipliği yapmasının sebebidir. Umarız ki 2017 yılı da karasu için oldukça verimli bir yıl olup bölge geçen yıllara oranla daha çok turizimci ve yatırımcı çekip hem ekonomisini hem de popüleritesini artırabilir.

 

karasu-satilik-yazlik-denize-manzara-istiyorsaniz-ozel-daireler-yeni-sahibini-bekliyor-3

Karasu Ekşioğlu Projeleri 

Çok yakın bir gelecekte çok daha önemli bir konumda bulunacagi belirtilen Karasu’da devam eden tüm proje ve yatırımlar hayata geçmeden günümüzdeki ucuz denebilecek fiyatlardan yararlanıp birikimlerinizi Karasu’da karlı bir yatırıma dönüştürebilirsiniz. Karasu evlerinin ve dairelerinin büyük yer tuttuğu bölgede binlerce yatırımcı arasından yerinizi şimdiden alıp karlı bir yatırıma sizlerde ortak olmak isterseniz www.eksioglukarasuyazlik.com  adresinden gerekli bilgileri alıp hafta sonları İstanbul’da düzenlenen ücretsiz karasu turlarına katılım sağlayabilirsiniz. Unutmayın Karasu’da şuan her zevke bütçeye uygun onlarca konut uygun ödeme koşulları ve kampanyalarla yatırımcılarını beklemekte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68