Karasu Satılık Yazlık Sitede Dublex Bahçeli Havuzlu Evler İlanları Gez Gör Kararını Ver

karasu satılık yazlık

Karasuda satılık yazlık ve daire fırsatlarının gelişimi Karasu’da son yıllarda satılık karasu evleri ve karasu satılık yazlık gibi ikinci konu tutarı olan talep oldukça artmıştır. Bölgede özellikle sahil kesiminde yer alan karasuda satılık yazlık ve karasu satılık evleri projeleri en fazla talep gören ikincil konut projeleridir. ekşioğlu inşaat karasu Karasudaki gelişmeler ve bölgedeki model mi yapılanma incelendiğinde Karasu’da özellikle 2010 yılından sonra yazlık ve daire gibi ikinci konut projelerinde büyük bir artış yaşandığı gözlemlenmektedir. Ülkemizdeki kıyı kesimleri ve bu kıyılarda yer edinen yazdıklar gibi konut projeleri incelendiğinde Karasu satılık yazlık projelerinin gelişiminin ülkemizin diğer kıyı bölgeleri oranla oldukça geç başladığı göze çarpmaktadır. Ancak Karasu’nun gerek coğrafi konumu gerekse bir çok büyük bir şehre ve özellikle İstanbul’a yakın bir mesafede oluşu karasudaki yazlık ve daire projelerinin hızlı bir şekilde artmaya başlamasına ortam hazırlamıştır. Özellikle 2000 li yıllardan sonra Türkiye ekonomisinde istikrar sağlanması ülke genelinde inşaat sektöründe artış meydana getirmiş bu olay Karasuyuda etkilemiş bölgedeki konut üretimi artırmaya başlayıp mevcut inşaat şirketlerinin yanına yenileri eklenmeye başlamıştır.

karasu-satilik-yazlik-sitede-dublex-bahceli-havuzlu-evler-ilanlari-gez-gor-kararini-ver-1

Karasu Müstakil Ev 

Karasuda müstakil ev ya da karasu satılık villa tarzı konut projeleri çok fazla tercih edilmemektedir. Bölgedeki yazlık ve dairelerin tamamına yakını apartman ve site şeklindedir. Sahil hattına paralel uzanan karasu satılık daire ve karasu evleri projeleri kıyı bölgesinde büyük bir yer tutmaktadır. Bir çok inşaat şirketinin katkılarıyla bölgede yükselen yazlık ve daireler Özellikle kıyı bölgesinde ve kıyıya yakın olan bölgelerde konumlanmış olup yatırımcıların en çok talep gösterdikleri konutlar haline gelmiştir. İnşaat şirketleri de bu İlginin son derece farkında olup sahile yakın yerlerdeki boş arazi ve alanları sahiplerinden alıp günümüzde yerlerine modern konut projeleri inşa etmeye devam etmektedirler. Karasudaki konutlara olan talebin artması konut projelerinin yakında tüm bölge geneline yayılmasına neden olacaktır. Ancak burada dikkat edilmesi gereken önemli husus inşaat şirketlerinin Karasu’da ikincil konutlar hayata geçirirken bölgenin turizim faaliyetlerini engel olmamalı, senin taşıma kapasitesi tespit edilmeli, yazın turistler açısından oldukça önemli bir noktada bulunan karasu sahil ne zarar verilmemeli, Şehrin alt yapısına, ulaşım ağını ve yeşil alanları zarar verirmemelidir.

karasu-satilik-yazlik-sitede-dublex-bahceli-havuzlu-evler-ilanlari-gez-gor-kararini-ver-2

Karasu Plajı

Yaz sezonunda günümüzde yaklaşık 700 binin Üzerinde yerli ve yabancı turist ağırlayan karasu plajlarının korunup turistlere yönelik hizmetlerin artırılması gerekmektedir. Bunun yanında bölge inşa edilen sanayi alanındaki yatırımların Karasu’nun doğal ortamına ve doğal güzelliklerine zarar vermeden yapılması gerekmektedir. Doğal güzellikler yönünden oldukça zengin olan bölgedeki yeşil alanlara değer verilmeli Karasu’nun doğal ortamının bozulmaması gerekmektedir. Oldukça fazla yeşil alana sahip olan ve deniziyle 100 binlerce turistin bölgeye gelmesini sağlayan karasu doğası Ve deniziyle ikinci konut yatırımlarına büyük bir olanak sağlamaktadır. Bölgenin denize olan kıyıları yatırımcıların ilgisini çekmekte karasuya olan yatırımları hızlandırmaktadır. Özellikle İstanbul’dan büyük bir yatırımcı kitlesine hizmet eden karasu önümüzdeki yıllarda ulaşım olanaklarının daha çok gelişmesi ile bünyesinde çok daha fazla sayıda turist ağarlayıp daha çok yatırımcıya evsahipliği yapacaktır. Oldukça zengin bir bitki örtüsüne Ve ekonomi çeşitliliğine sahip olan karasu bölgede var olan güzelliklerin korunup iyileştirme yapılmasıyla gelecekte hem turizim hem de konut yatırımları açısından çok daha önemli bir konuma gelecektir. Şuan Karasu devam eden karasu satılık yazdıkları ve karasu satılık daireleri ne ulaşım sağlamak bölgedeki konut projelerini yakından görüp değerlendirmek isterseniz hafta sonları İstanbul genelinden düzenlenen Ücretsiz karasu turlarına katılım sağlayabilirsiniz. www.eksioglukarasuyazlik.com adresinden bize ulaşabilirsiniz

karasu-satilik-yazlik-sitede-dublex-bahceli-havuzlu-evler-ilanlari-gez-gor-kararini-ver-3

Karasu satılık yazlık

Yeni gelişmekte olan bu bölgede günümüzün uygun ve ucuz fiyat avantajlarını değerlendirip çeşitli ödeme koşulları ve kampanyalarla kendi yazlık veya dairemizin sahibi olabilirsiniz. Sitedeki numaralardan bizimle iletişime geçip ücretsiz servis kaydınızı yaptırabileceğimiz gibi projelerle ilgili her türlü detayada sahip olabilirsiniz. Yakında karasu limanının faaliyete geçmesi ve Bölgeye Yeni yatırımcıları Ve projeleri çekecek Buda karasudaki emlak konut fiyatlarının daha da çok yükselmesine imkan verecektir. Özellikle İstanbul’dan yatırımcı çeken ve Büyük talep gören; doğasıyla, turizm ile ve projeleri ile değerini her geçen gün katlayan bölgede birikimlerinizi karlı bir yatırıma dönüştürüp fiyatlar daha çok artmadan Karasu’da yerlerinizi alın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68