Konut Alırken Detay Önemlidir Kat Yönetim Sistem Karasu Satılık Yazlık

konut-alirken-detay-onemlidir-kat-yonetim-sistem-karasu-satilik-yazlik

Karasu 2017 yılı için hazırlanıyor Karasu’da deniz turizmi her yıl ilçeye hatırı sayılır bir gelir elde ettirmektedir. Bölgede turizme ve yapılan Büyük projelere bağlı olarakta İnşaat sektörü büyük gelişmeler göstermiştir. Karasu satılık yazlık ve karasu evleri bölgede oldukça rağbet gören konutlardır. Karasu satılık daire fırsatları günümüzde sadece bölge ve çevresinde yaşayan halka değil tüm Türkiye genelinden yatırımcı ağarlayan konut projeleridir. karasu evleri Çünkü karasu son dönemde yaşanan gelişmelerle popüleritesini artırıp turizmin yanında bir yatırım şehri olarak da gündeme gelmeye başlamıştır. Karadeniz’e kıyısı olan ve deniz turizmiyle yazın bünyesinde 700 binin üzerinde yerli ve yabancı turist ağırlayan bölge Son yıllarda ardı arkasına yaşanan gelişmelerle oldukça tanınır bir hala geldi.

konut-alirken-detay-onemlidir-kat-yonetim-sistem-karasu-satilik-yazlik

İstanbul ve Karasu

Özellikle İstanbul’dan turizimci ve yatırımcıları ağarlayan Karasunun İstanbul ile arasındaki yakın mesafenin İstanbul’a yapılan 3. Boğaz köprüsünün otoban bağlantı yollarının tamamlanmasının ardından aradaki ulaşım süresinin 1 saate düşeceğinin duyulması Bölgeye istanbuldan gelen yatırımcı ve turizimcilerin sayısında önemli bir artışa neden olmuştur. 17 milyonluk mega şehir İstanbula en yakın turizm merkezi haline gelmek elbette ki karasu için mükemmel bir çıkış ve değer arz etmektedir. Tabi ayni durumu İstanbul içinde söyleyebiliriz. KaraSudaki konut fiyatlarının bir turizm bölgesine oranla oldukça ucuz ve uygun sayılması, bunun yanında bölgenin hızlı değer artışı, bölgedeki arsa ve arazilerin değerinin giderek artması İstanbul’daki yatırımcılar için karasuyu favori bir hale getirmiştir. Bölgedeki konut projelerine imzasını atan firmaların satılık yazlık ve karasu evleri projelerini oldukça iyi pazarlaması, bunun yanında Facebook gibi sosyal medya organlarında reklamların sıkça yer alması Konut projelerinin daha büyük kitlelerce tanınmasına ortam sağlamıştır. KaraSudaki satılık arsa ve konutlar turizm ve yatırım olanaklarını ayni çatı altında birleştirdiği için günümüze daha çok tercih edilen bir nokta haline gelmiştir.

konut-alirken-detay-onemlidir-kat-yonetim-sistem-karasu-satilik-yazlik-1

Muazzam Güzellikleri ie Karasu

Bölgenin muazzam güzellikteki doğası, her biri farklı bir manzaraya ev sahipliği yapan karasu evlerinin tercih edilebilirliğini artırmıştır. Bölgede özellikle Ekşioğlu inşaatın inşa ettiği konutlar yatırımcılar tarafından büyük bir ilgi ile karşılanmaktadır. Ekşioğlu inşaatın denize yürüme mesafesinde bulunan konutlarının tamamı depreme dayanıklı olarak inşa edilip, en kaliteli malzemeler kullanıp, zemin taraması yapılıp, ekşioğlu inşaat garantisi ve takas imkanıyla yatırımcılarla buluşmaktadır. Google haritalardan baktığınız zaman projelerin denize ne kadar yakın olduğunu kendi gözlerinizle görebilirsiniz. Sahilin ayaklarınızın altında olduğu, doğayla iç içe bir yaşam fırsatı sunan Ekşioğlu inşaat konutlarını arayan emlakçı ve vb. üçüncü şahısları sokmadan sizlere direkt hizmet vermektedir. Özellikle İstanbul’da olan yatırımcılar için ücretsiz karasu turu hizmeti veren Ekşioğlu inşaatın ücretsiz servisleri hafta sonları İstanbul anadolu ve avrupa yakasından bölgedeki projeleri değerlendirmek isteyen yatırımcıları karasuya getirmektedir. Karasudaki konutların ne kadar hızlı değerlendiğine Şahit olan pek çok yatırımcı için mevsimlerin pekte bir önemi bulunmamaktadır.

konut-alirken-detay-onemlidir-kat-yonetim-sistem-karasu-satilik-yazlik-2

Karasu Gelişiyor

Gelecekleri için iyi bir yatırıma imza atıp aynı zamanda yatırımlarının kar getirisi de elde ettirmesini İsteyen yatırımcılar Belli bir peşinat vererek konutlarının anahtarlarını hemen teslim alıp karasu evlerinde ve yazdıklarında yaşamaya başlayabilmektedir. Tamamında doğal gaz bağlantısı bulunan Siteler yazın ve kışın oturmaya uygun olarak dizayn edilmiştir. Kilerin de farklı olanak bulunduran site projeleri ekşioğlu inşaat güvencesiyle Karasu’nun en çok prim yapan bölgelerinde şuan Satıştadır. Karasu’ya yapılan yatırımlarla ve şu an devam eden projelerle bölgenin ileride çok daha değer kazanıp çok daha önemli bir konumda bulunacağının farkında olan yatırımcılar Yaz kış demeden kendi olanaklarıyla veya ücretsiz karasu turlarına katılarak bölgeye gelip bütçelerine en uygun konuta çeşitli ödeme koşulları ve avantajlarla sahip olabilmektedirler. Karasu dan daire Ve yazlık sahibi olup tatillerini kendi evlerinin konforunda diledikleri gibi değerlendirip Ker garantili bir yatırıma imza atan aynı zamanda konutlarını kullanmadıkları zamanlarda kiraya verip gelir getirisi elde etmeye devam eden yatırımcılardan biri size siz olup birikimlerinizi en iyi şekilde değerlendirip risksiz bir yatırıma ortaklık etmek istiyorsanız sitedeki iletişim numaralarından bizlere ulaşıp ücretsiz karasu turu rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68