Denize Yakın Bir Hayat Sıfır Faiz Vade Farksız Karasu Satılık Yazlık

karasu evleri

Karasu’da yatırımcılar mevsim dinlemiyor Karasu Sakarya iline bağlı olup Marmara bölgesinin güney cephesinde yer alıp bizlere adını deniz turizmi ile duyurup son yıllardaki konut projeleri ile, karasu evleri ve karasu satılık yazlık projeleriyle Büyük bir çıkış yakalayıp adını Türkiye genelinde büyük bir yatırımcı ve turizimci kitlesine duyurmuştur. Karasu’nun adının en fazla duyuldu sosyal medya mecralarında karasu satılık daire lerin reklamlarını sıkça görmekteyiz.Televizyonlarda  onlarca reklamı dönen Karasu’nun konut projelerindeki En büyük yatırımları bölgede yıllardır faaliyet gösteren karasu ekşioğlu inşaat yapmaktadır. Sosyal medya da reklamlarını en fazla rastladığımız Ekşioğlu inşaatın Karasu’da şu an satışta olan on farklı konut projesi yer almaktadır. Tamamı bitmiş durumda olan konut projelerinin yanında bir de topraktan konut projesi Yer alan ekşioğlu inşaat bölgenin en çok tercih edilen inşaat firmasıdır. Karasu’da satılık daire ve Karasu’da satılık ev sıloganıyla ülke genelinde geniş bir yatırımcı kitlesine sahip olan ve yaptığı her proje bölgede kapış kapış satılan Ekşioğlu inşaat Karasu’nun en köklü ve en büyük inşaat şirketidir.

denize-yakin-bir-hayat-sifir-faiz-vade-farksiz-karasu-satilik-yazlik-2

Karasudaki Konut Projeleri

Bugüne kadar Karasu’da tam 45 tane konut projesini hayata geçiren firma ayrıca Düzce ve Kocaeli’de de konut yatırımlarında bulunmuştur. Bir çoğu site içerisinde yer alan konut projelerinin yanımda site dışı projeleri de yer alan firmanın bütün konut projeleri yatırımcılar tarafından büyük talep görmektedir. Tamam mı depreme dayanıklı binalar ayrıca Karasu’nun denize yakın kesimlerinde konumlanmış olup sahile yürüme mesafesinde olması bunun yanında içerisinde yüzme havuzu 24 saat güvenlik, Market, kafeterya, çocuk yüzme havuzu bulunan site projelerini hayata geçirmesi yatırımcıların ekşioğlu inşaatı tercih etmelerinin başlıca nedenleridir. Karasu’nun Eşsiz doğasında hem gözünüze hem de bütçenizi hitap eden tamamı sıfır durumda ki yeni konutlar ayrıca kredi uygun olup, günümüz fiyatlarına göre oldukça uygun ve ucuz denilebilecek niteliktedir.

 

denize-yakin-bir-hayat-sifir-faiz-vade-farksiz-karasu-satilik-yazlik-3

Denize Yakın Evler

Denize yürüme mesafesinde bulunan tüm konut projeleri birbirinden farklı manzaraları sahip olup 24 ay elden senet sıfır faiz seçeneği ile de yatırımcılara sunulmaktadır. Konumuyla ve ulaşım seçenekleriyle İstanbul’a oldukça kısa mesafede bulunan karasu evleri ve karasu satılık yazlık projeleri sizlere kendi müstakil evinizin Rahatlığını ve konforunu verip aynı zamanda verimli bir tatil ve karlı bir yatırımında anahtarını sunmaktadır. Çünkü karasu günümüzde bir turizim şehri olduğu kadar yatırım ve sanayi şehri olarak da bilinmektedir. Bölgede şuan Sanayi ve ulaşım alanında devam eden pek çok dev proje Ve halihazırdaki liman projesi yer almaktadır. Karasu turizimle elde ettiği değeri Sanayi ve ulaşım alanındaki gelişmelerle üst seviyelere taşıyıp ülkenin en hızlı gelişen ve en çok değer kazanan bölgeleri arasına girmiştir.

denize-yakin-bir-hayat-sifir-faiz-vade-farksiz-karasu-satilik-yazlik-4

Karasu Yazlıkları

Öyle ki karasu evleri ve karasu yazlıkları birkaç yılda değerlerini neredeyse iki katına çıkarmıştır. Bölgeye yapılan yatırımların ve projelerin ardı arkası gelmemekte Buda Karasu’nun turizim de kazandığı değeri çok üst seviyelere taşımaktadır. Öyle ki bölgenin önümüzdeki yıllar içinde ulaşım, turizim ve sanayi alanında ki projelerin tamamlanmasıyla Türkiye ekonomisinde çok önemli bir noktaya sahip olup bölgenin çok daha fazla değer kazanacağı öngörülmektedir. Karasu’da şu an devam eden bu gelişmelere baktığımızda bu durumun olması kaçınılmaz gözükmektedir. Zaten bölgedeki gelişmeyi yakından takip eden pekçok yatırımcı Karasu’nun şu gün ki değerinin Ve gelecekte kazanacağı büyük değerin farkındadırlar. Çok yatırımcının yaz kış demeden kendi imkanlarıyla ve ücretsiz karasu turlarıyla karasuya gelip bölgedeki konutları değerlendirip bölgeden yatırım yapmalarının sebebi de budur. Kışın ortalarında olduğumuz şu günlerde bile Karasu’ya gelen yatırımcı akını devam etmektedir. Bölgede yerlerini çoktan alıp karasudaki pekçok gelişme ortaklık eden ve kar garantili bir yatırıma imzasını atan binlerce yatırımcının arasında sizlerde yerinizi alıp Ekşioğlu inşaatın karasu genelindeki on farklı projesinden sınırlı sayıda kalan daireleri değerlendirip karlı bir yatırıma imza atıp aynı zamanda turizim faaliyetlerinin de sürdürüldüğü bölgede sınırsız bir tatil fırsatına sahip olmak için Ücretsiz karasu turlarına katılım sağlabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68