Karasu Evleri Yazlık Bahçeli Satılık Daireler İster Peşin İster Senet

karasu-denizkoy-satilik-yazlik-ilanlar-izmir-dikili-ile-karisiyor-2

Karasu’da fiyat artışının önüne geçilemiyor Son dönemde yatırımları için karasu satılık yazlık projelerine tercih eden ve bu konuda araştırmalar yapan pek çok yatırımcının en çok dikkatini çeken konulardan biri bölgedeki konutların fiyat artışlar olmaktadır.Karasu evleri ve  Karasu satılık daire projeleri ile gündemden düşmeyen ve bünyesinde binlerce yatırımcı ağırlayan Karasuda konut fiyatları sürekli artış göstermektedir. Çok değil sadece bir yıl öncesindeki fiyatlara bakıldığında bölgedeki konut fiyatlarının yükselişi yatırımcıların gözünden kaçmamaktadır. Amcaların bir kısmı bölgedeki konutların pahalılığından yakınmaktadırlar.Karasuda satılık yazlık

Karasu-Evleri-Yazlık-Bahçeli-Satılık-Daireler-İster-Peşin-İster-Senet-1Ancak yatırımcıların pahalılıktan yakınmalarının en temel sebebi; bölgedeki konutların gerçekten çok pahalı olması değil geçmiş yıllara göre fiyatını büyük bir hızla katlamasıdır. Karasuyu Sadece deniz turizminin kıllı bir yer olarak bile göz önüne aldığımızda fiyatların Türkiye genelindeki pekçok tatil bölgesine oranla düşük olduğunu gözlemlemekteyiz. Burada tek bir doğru var ki oda karasudaki yazlık ve daire fiyatlarının her geçen gün artan değeridir. Karasudaki konut fiyatlarının bu denli hızlı yükselişinin en temel sebebi bölgenin turizim açısından elverişli olmasıdır.

Karasu-Evleri-Yazlık-Bahçeli-Satılık-Daireler-İster-Peşin-İster-Senet-2Günümüzde yaz sezonunda nüfusu 700 binlere kadar çıkan ilçe; İç ve çevre bölgelerde ki pek çok şehre ve özellikle İstanbul’a en yakın noktada bulunan tatil bölgesidir. Marmara bölgesinin tatil başkenti olarak gösterilen karasu tatilini tatilini yollarda geçirmek istemeyip en verimli şekilde değerlendirmek isteyen binlerce turistin İlk tercihidir. Bölgedeki fiyatların hızlı yükselişinin bir diğer nedeni de karasu yapılan yatırımlardır. Bölgede sanayi alanında Çalışmalarına başlanan dev bir savunma sanayi fabrikası projesi yer almaktadır. BMC Otomativin Karasu’da açmak için çalışmalarına başladığı bu dev yatırımın 3 yıl İçinde tamamlanıp faaliyete geçmesi beklenmektedir. Karasu açısından oldukça Önemli bir yatırım olan Bu projeyle hem sanayi yanında büyük işler yapılacak hem de binlerce kişiye iş ve istihdam sağlanacaktır. Bölgede dikkat çeken bir diğer yatırımda karasu limanı projesidir.

Karasu-Evleri-Yazlık-Bahçeli-Satılık-Daireler-İster-Peşin-İster-Senet-3Önümüzdeki günler içinde açılması planlanan karasu limanının karasuya getirecekleri büyüktür. Limanın açılmasıyla birlikte Karasu’nun Karadeniz bölgesinin en önemli ihracat merkezlerinden birisi haline geleceği, Liman ve çevresinin lokasyon olarak öneminin artacağı Ve limana bağlı kuruluşların ve ticaret faaliyetlerinin sayısının artacağı bilinmektedir. Bölgedeki bir diğer dev yatırım da limanın tamamlayıcısı olarak gösterilen ve batı Karadeniz’in en büyük ulaşım hattını oluşturacak olan Karasu Sakarya Bartın ereğli demir yolu hattıdır.

Karasu-Evleri-Yazlık-Bahçeli-Satılık-Daireler-İster-Peşin-İster-Senet-4Çalışmalarını çoktan başlanılmış olan proje ile yolcu taşımaktan ziyade; bölgelerde üretilen sanayi ürünlerinin ve hammaddelerin taşımasının yapılacağı söylenmektedir. Bu projeler hayata geçtiğinde Karasu’nun şu günkü değerinin çok daha üst seviyelere çıkaracağı; Bölgenin ulaşım, Sanayi ve turizimle Türkiye’deki en önemli merkezlerden birisi haline geleceği kaçınılmaz bir gerçektir. Artan değeri ile yatırımcısının yüzünü güldüren konut projelerine sahip olmak için daha fazla beklemeyin.

Çünkü karasudaki her yeni yatırım ve her yeni gün bölgedeki fiyatların yükselmesine neden olmaktadır. Bölgede yatırım yaparak alacağınız konutlar kısa süre içerisinde sizlere kar garantili bir yatırım sunmaktadır. Bunun en güzel örneği bölgede yerini çoktan almış olan binlerce yatırımcı ve geçtiğimiz yıllara göre elde edilen fiyat bilgileridir.

Karasudaki yatırımlara ortak olup geleceğiniz için karlı bir yatırım yapmak isterseniz Ekşioğlu inşaatın düzenlemiş olduğu ücretsiz karasu turlarına katılım sağlayıp; bütçenize en uygun konuta uygun ödeme koşullarıyla sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68