Karasu Satılık Yazlık Kiralık Yazlık Karasuda Satılık Daireler

karasu-satilik-yazlik-melis-evleri-lansman-fiyatlarini-kacirmayin-melis-evleri-2

Ekşioğlu karasu inşaatın karasudaki konut yatırımları Sakarya Karasu satılık yazlık projelerini göz atmak istediğimiz de karşımıza ilk çıkan firma karasu ekşioğlu inşaat olmaktadır. Karasu’da yıllardır faaliyet gösteren bölgenin en köklü inşaat firmalarından birisi olan Ekşioğlu karasu inşaat geçmişten bugüne imzasını attığı onlarca karasuda satılık yazlık projesiyle sadece Karasu ve çevresinde değil; günümüzde pek çok yatırımcı ve tatilci tarafından yakından tanınan bir firma haline gelmiştir.

karasu-satilik-yazlik-kiralik-yazlik-karasuda-satilik-daireler-1Karasu Evleri Ekşioğlu inşaatın karasu genelinde halihazırda devam eden ve tamamlanmış bir şekilde yatırımcısını bekleyen bir çok projesi yer almaktadır. Yatırımcıların en çok tercih ettiği firmaların başını çeken Ekşioğlu karasu inşaatın bölgedeki konut projelerine biraz daha yakından bakacak olursak yatırımcıları cezbeden pekçok özelliğini görebiliriz.

karasu-satilik-yazlik-kiralik-yazlik-karasuda-satilik-daireler-2 Karasu ekşioğlu inşaatın bölgedeki karasu satılık daire projeleri denize sıfır konumdan başlamaktadır. Genel olarak denize yürüme mesafesinde bulunan konut projeleri; denize 70 metre ile 500 metre mesafe arasında değişmektedir. Neredeyse tamamı site içerisinde yer alan konut projelerinde ailenizle beraber vakit geçirmek için bütün olanaklar düşünülmüş durumdadır. Örneğin site içerisinde bahçelerde yer alan konut projeleri nde verilen 24 saat güvenlik hizmeti ile çocuklarınızı korkmadan site içlerinde oynamalarına ve zaman geçirmelerine fırsat verebilirsiniz.

karasu-satilik-yazlik-kiralik-yazlik-karasuda-satilik-daireler-3Bunun yanında site içlerinde yer alan yüzme havuzlarında sitenizden çıkmadan da tatil yapma imkanı bulabilirsiniz. Bir çoğunun içerisinde çocuk havuzu da bulunan karasu satılık yazlık projelerinde ayrıca market, kafeterya, sinema salonu gibi değişik olanakların bulunduğu alanlar da mevcuttur. Bunların yanında bütün siteler doğal gaz olup yaz ve kış sezonunda oturmaya uygun olarak yapılmıştır. Yapılarda kullanılan kaliteli malzemeler hem dış mekanlarda hem de daire içlerinde göze çarpmaktadır.

karasu-satilik-yazlik-kiralik-yazlik-karasuda-satilik-daireler-3Ekşioğlu inşaat tüm bu projeleri ile sizlere her mevsim yaşam ve tatilinizi bir arada yürütebileceğiniz alanlar sunmaktadır. Tüm bunların yanında karasu ekşioğlu inşaat bölgedeki konut projelerini görüp değerlendirmek isteyen yatırımcılar için ücretsiz servis fırsatı sunmaktadır. İstanbul’un her bölgesinden hafta sonu düzenlenen ücretsiz karasu turlarına katılım sağlayıp Ekşioğlu karasu inşaatın bölgede imzasını atmış olduğu onlarca konut projesine yerlerinde görüp değerlendirip bütçenize uygun konuta hemen sahip olabileceğiniz gibi; dilerseniz daha sonra değerlendirip turlara tekrar katılabilme imkanı sunmaktadır.

Şehir dışından gelen misafirlerine yemek ikramını bile düşünen ekşioğlu inşaat uzman satış müdürleri eşliğinde bir çok konu projesini en ince detaylarına kadar öğrenip, değerlendirip bir çok ödeme seçeneği ve kampanyayla kendi konutunuzun sahibi olabilirsiniz.

Senetle sıfır faiz seçeneğe satışa sunulan konut projelerinin yanında; Banka yoluyla ödemesi yapılan hazır anahtar teslim durumunda da onlarca konut mevcuttur. Dilerseniz sıfır faiz seçeneği ile sahip olabileceğiniz yazlıklarınıza; uzun vadelerde düşük taksit imkanlarıyla banka yoluyla da sahip olabilirsiniz.

Dairelerinize hemen taşınıp kira ödermiş gibi kendi konutun uzun sahibi olabileceğiniz konut fırsatlarını değerlendirmek için geç kalmayın. Zira Karasu’nun artan değeri karşısında konut fiyatları her geçen gün artış göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68