Karasu Satılık Yazlık Topraktan Daireler

Karasu Evleri Arsa Fiyatları İnşaat ve Satılık Daireler -1025

Karasu evleri Karasu son yıllarda bünyesine yapılan yatırımlarla adından sıkça söz ettirmektedir. Sosyal medya da reklamlarına sürekli rastladığımız Karasu satılık yazlık projeleri bölgede en fazla talep gören yatırımlardır. Çeşitli kampanya ve ödeme yöntemleri ile satışa sunulan Karasu satılık daire projelerinin Bu kadar ilgi görmesinin başlıca sebebi Karasu’nun deniz turizmi açısından elverişli olmasıdır. Karasuda satılık yazlık almak  tatil Pek çok tatilcinin tercihidir.

Karasuda-satilik-yazlik

Karasuda-satilik-yazlik

24 km uzunluğunda sahil şeridine sahip olan karasu termal kumdan geniş plajlara sahiptir. Geçtiğimiz ağustos ayı içerisinde hizmete giren karasu sahil park ve rekreasyon alanı çalışması projesi sayesinde karasu plajına mavi bayrak uygulaması da getirilmiştir. Plaj bölgesi içinde ve çevresinde tatilciler için pek çok aktivite olanağı bulunmaktadır. Yürüyüş alanları, parklar, kafeteryalar, Seyir Terası,Tiyatro alanı, çocuk oyun alanları, plaj futbolu ve voleybolu yapılacak alanlar sahil bölgesinde mevcut bulunmaktadır.

Karasu-evleri-karasuda-satılık-daireler

Karasu-evleri-karasuda-satılık-daireler

Karasudaki Tek lunaparkta yine sahil bölgesi içerisinde yer almaktadır. Bunların dışında gece ve gündüz eğlencelerinin bulunduğu mekanlarda yine sahil bölgesi içerisinde yer almaktadır. Bölgedeki en yoğun yerler sahibi bölgesi, plaj, Karasu 32 evler civarıdır. Aşırı yoğun ve cıvıl cıvıl olan bu bölgelerde gece ve gündüz eğlenceler tüm hızıyla devam etmektedir. Bunların yanında kalabalıktan pek fazla hoşlanmayan ve tatilini daha sakin bir ortamda geçirmek isteyen tatilciler için de yeni mahalle ve akkum bölgesi civarı uygundur. Diğer bölgelere oranla çok daha sakin Ve sessiz olan bu bölgelerde huzurlu bir tatilin tadına varabilirsiniz. Karasu plajlarında da tatilciler için çeşitli aktivite alanları mevcuttur. Plaj futbolu ve voleybolu yapabileceğiniz alanlar dışında denizde jet ski İmkanı da bulunmaktadır. Boğulma tehlikesine karşı plajda çok sayıda can kurtaran da bulunmaktadır. Bunların yanında kişisel ihtiyaçlarınızı gidebileceğiniz ve plaj bölgesinden çıkmadan yemeğinizi yiyebileceğiniz alanlarda mevcuttur. Yazın özellikle Marmara bölgesinden 100 binlerce turist ağırlayan Karasu özellikle cuma cumartesi ve pazar günleri hafta sonlarını değerlendirmek isteyen tatilcilerin de gelmesiyle çok daha kalabalık bir hale gelmektedir. Karasu’nun deniz turizmi açısından tercih edilmesinin en önemli unsurlarından biri de Marmara bölgesinin tatil başkenti konumunda olmasıdır. Marmara bölge sınırları içinde tatil turizmi açısından en elverişli yer olan Karasu ayrıca İstanbul’a olan konumuyla da dikkat çekmektedir. Bölgenin İstanbul’a olan yakın konumu İstanbul’a yapılan üçüncü köprü projesi otoyolun Bir ayağının buradan geçmesiyle İstanbulla arasındaki mesafe çok daha kısa bir süreye düşmüştür. Bu da Marmara bölgesi ve özellikle İstanbul’da yaşayan tatilciler için fırsat niteliğindedir. Zamandan tasarruf edip tatilini yollarda geçirmek istemeyen binlerce kişinin ilk tercih noktası karasu olmuştur. Karasudaki konut artışının en temel sebepleri de bunlardır. Bölgeye gelen tatilcilerin sürekli artış göstermesi bölgedeki barınma ihtiyacını arttırmakta, bunun yanında Özellikle Marmara bölgesinde yaşayan ve fiyatların yüksek olması sebebiyle konut sahibi olamayan halkımızın; hem İstanbua olan yakın konumu, hem tatil turizminin yapılması açısından hem de bölgedeki fiyatların uygun olması sebebiyle karasuyu tercih etmektedirler. Konutların her geçen gün değerini katladığı Karasu’da fiyatlar günümüz şartlarına göre hala uygun sayılabilecek nitelikteyken yatırımınızı yapmak için geç kalmayın. Ekşioğlu karasu inşaatın sunmuş olduğu bölgedeki onlarca konut projesi zevkinize ve bütçenize en uygun konutu belirlemek isterseniz hafta sonları düzenlediğimiz ücretsiz Karasu turlarına katılım sağlayıp uzman satış müdürlerimiz eşliğinde bölgedeki konut fırsatlarının değerlendirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68