Karasuda Satılık Yazlık Ekşioğlu Karasu Yazlık

Karasu-satilik-yazlik

Karasuda satılık yazlık ve Karasu Evleri ne  olan ilgi devam ediyor Karasu satılık daire projeleri; bölgede son yıllarda en çok yatırım yapılan konutlardan biridir. Karasu adını turizm ile ve bölgesine yapılan yatırımlarla duyurmaya devam etmektedir. Bölge son yıllarda deniz turizmiyle 100 binlerce tatilciyi bünyesine çekerken; Konut yatırımları ile yatırımcıları da kendisine çekmeye devam etmektedir.

Karasu satılık yazlık projeleri yatırımcılar tarafından büyük bir ilgi görmektedir. Hem bölgede yaşayanların hem de çevre illerdeki yatırımcıların büyük talep gösterdiğime Karasu satılık yazlık projeleri artan değeri ile geleceğinize karlı bir yatırım yapma fırsatı sunmaktadır. Günümüz koşullarında yatırım yapmak isteyenlerin aradıkları tüm koşulları sağlayan karasu ayrıca deniz turizmi ile sizlere hem huzurlu bir yaşamın hem de Deniz, kum, güneşin tadını çıkarmayı vaat etmektedir. Yatırımcıları cezbeden ise zaten Karasu’nun bu özelliğidir. Hem yaşamınızı hem de tatilinizi bir arada yürütmeye olanak sağlayan Karasu satılık daire projeleri Karasu’nun hemen her bölgesinde büyük bir hızla devam etmektedir. Bir çok inşaat şirketinin yatırım yaptığı satılık Karasu evleri binlerce yatırımcıya ev sahipliği yapmaktadır.

Karasuda-satilik-yazlik-yazlık-karasu-

Karasuda-satilik-yazlik-yazlık-karasu-

 

Karasu’nun günbegün artan değeri yatırımcıların dikkatini fazlasıyla çekmekte; günümüz koşullarına göre oldukça uygun sayılabilecek fiyatları yatırımcıyı cezbetmektedir. Türkiye’deki bir çok tatil yöresine oranla karasudaki konut fiyatları oldukça ucuz sayılabilecek niteliktedir. Bu durumun sebebi ise Karasu’nun adının son yıllarda duyulmaya başlamasıdır. Aslında bölgedeki deniz turizmi varlığını yıllardır sürdürse de; Bu alanda çok fazla yatırım yapılmadığı için ve önceki dönemlerde bölgedeki turizim faaliyetlerine yeterince önem verilmediği içindir.

Karasu-Satılık-yazlık

Karasu-Satılık-yazlık

Son yıllarda bölgedeki turizim faaliyetlerini artırmak adına ve Karasu’nun adının daha geniş kitlelere duyurulmasını sağlamak amacıyla Karasu’da çeşitli yatırımlar ve çalışmalar yapılmaya başlanmıştır. Yaklaşık 24 kilometrelik sahil şeridine sahip olan Karasu’nun altın kumdan geniş Plajları bulunmaktadır. Buna rağmen Bu yıla kadar bölgedeki plajlar mavi bayrak almamıştır. Geçtiğimiz yıl içinde Karasu belediyesinin çalışmaları sonucu Karasu’da 5 milyon tllik Bir yatırımla karasu sahil park ve rekreasyon alanı çalışması yapılmıştır. Yapılan proje ile Karasu plajı da mavi bayrak almıştır. Deniz turizmi yapılan bir bölgede oldukça önemli bir nokta olan mavi bayrak uygulamasının getirilmesiyle karasudaki deniz turizmi daha fazla önem kazanmıştır. Yapılan çalışmalar meyvesini vermeye başlamış; karasuya gelen turist sayısı son yıllarda katlanarak artmaya başlamıştır.Bölge tercih eden turist sayısının sürekli artış göstermesi bölgedeki konaklama ihtiyacını ve konutlara olan ihtiyacı arttırmıştır. Bölgedeki konut İhtiyacını karşılamak için bölgede tamamlanmış ve yapımı devam eden pekçok proje bulunmaktadır. Hem yatırım hem de yaşama amacıyla alınan Sakarya karasu satılık yazlık projeleri denize sıfır konumdan başlayıp tüm bölge genelinde mevcuttur. Bölgedeki en köklü ve en büyük inşaat şirketlerinden birisi olan karasu ekşioğlu inşaat ta sizlere en iyi hizmeti ve konutu vermek amacıyla onlarca proje imzasını atmıştır. Denize yürüme mesafesinde yer alan Ve Ekşioğlu karasu inşaat güvencesiyle satışa sunulan Karasu satılık daire projeleri Yenimahalle, yalı mahallesi, Karasu 32 evler, Liman projesi çevresi ve sahil bölgesinde çoğunluk göstermektedir. Tamam mı site içerisinde bulunan projeler Bahçe içerisinde yer almakta; 24 saat güvenlik hizmeti ve yüzme havuzu bulunmaktadır. Site içerisinde daha çeşitli olanakların bulundu Karasu satılık daire projelerine bölgenin En köklü ve güvenilir firmalarından biri olan ekşioğlu inşaat güvencesiyle sahip olmak isterseniz hafta sonları İstanbul’dan düzenlediğimiz ücretsiz Karasu turlarına katılım sağlayıp, misafirimiz olup bölgedeki satılık yazlık ve konut projelerimize yerlerinde görüp değerlendirip çeşitli ödeme koşullarıyla sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68