Ekşioğlu Karasu. Melis Evleri, Göl Evleri, City,Yenimahalle 1

Ekşioğlu Karasu firması yıllardır birçok proje ile Karasu’da faaliyet gösteren lider firmadır.

Karasu’da birçok farklı projeye imza atan firma denize yakın havuzlu güvenlikli site içi birçok projede geniş yeşil alan ve yaşam konsepti sunmaktadır.

Bazı projelerden örnek verecek olursak Yeşil Vadi 1 Gardenya evleri Yeni Mahalle Konakları Melis evleri Ekşioğlu City gibi birçok seçenek sunabiliriz.

Genellikle site içi havuzlu güvenlikli projeler inşa edilmekte olup bunlarda küçük daire isteyenler için 1 artı 1 biraz daha geniş bir ev arayanlar içinse iki artı bir konseptleri en çok tercih edilen daire seçenekleri dır.

Ekşioğlu Karasu Evleri

Tabi bunların yanında bahçe kullanım alanı olan evlerde son yılların en çok tercih edilen konut konseptleri arasında yerini almaktadır.

Karasu Evleri denince akla gelen Ekşioğlu İnşaat’ın şu anda yapmış olduğu bazı projelerde iki artı bir ters dubleks evler çok rağbet görmüştür bunların sebebi bu evlerde ön kısımlarında bahçe alanı bulunmasıdır.

Karasu’nun birçok bölgesinde Karasu satılık yazlık ilanları dikkatinizi çektiğinde karşınıza Ekşioğlu inşaatın çıktığını zaten göreceksiniz çünkü yıllardır burada faaliyet gösteren firma binlerce aileyi daire sahibi yapmıştır.

0 Faiz Elden Senet Karasu Yazlıkları

en çok tercih edilen ödeme şekilleri ise senetle olanlardır topraktan bir projeye girdiğinizde 40 aya kadar faizsiz elden senet imkanı sunulmaktadır.

Yıllar Önce 10.000 peşin hemen taşın kampanyasıyla yine tahsis elden senet sistemi ile binlerce aile buradan 1 daire almıştır.

Yaz aylarında tatil yapmak istersiniz kendi evinizi havuzlu güvenlikli bir sitede ailenize güzel bir zaman geçirebilirsiniz burada sadece bir hafta ya da 2 hafta değil dilediğiniz kadar kalabilirsiniz.Ekşioğlu Karasu farkıyla.

Aynı zamanda sadece yaz aylarında değil kış aylarında da burada Yaşam devam ediyor Yaz ayları kadar çok olmasa da kışın da buraları tercih edenlerin sayısı az sayılmaz.

Isınma problemi olmadığı için yaz aylarından haricinde kış aylarında da burada yaşayabilirsiniz evlerin hepsinde doğalgaz bulunmakta

Lokasyon olarak Merkezi yerlerde yaz-kış yaşamayı düşünüyorsanız Yalı Mahallesi Aziziye Mahallesi gibi ya da 32 evler gibi lokasyonları daha çok araştırabilirsiniz.

Merkezi konsepti olan aynı zamanda yaz aylarında daha canlı olan bir proje alıyorsanız bunların detaylarını Buraya geldiğinizde araştırıp doğru bilgiye ulaşabilirsiniz.

Karasu Evleri Ekşioğlu İnşaat farkıyla sizlerin beğenisine sunulmakta gelip görmek isterseniz her hafta sonu ücretsiz servislerle misafir olup buradaki daireleri inceleyebilir ödeme seçenekleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ister 1 artı 1 ister iki artı bir bahçe kullanım alanı villa konseptinde müstakil ev rahatlığında site içi projeler sizleri bekliyor.

Karasu satılık yazlık fiyatları her yıl değişmekle birlikte şunu söyleyebiliriz bundan 7-8 yıl önce 80 90 bin TL civarında olan daireler şimdi 200 bin TL yi geçmiş durumda bu da bundan sonraki zamanlarda Karasu’da neler olabilir ortalama onun fikrini verebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;

 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;

 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68