Karasu Satılık Yazlık Kenti Mi ?

karasu satılık yazlık 1

Sakarya Karasu nasıl bir yer,neden Karasu satılık yazlık kelimesini heryerde duyuyorsunuz merak ediyorsanız bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İstanbul’a iki buçuk saat mesafede olan Sakarya’nın Karasu ilçesi kimilerine göre bir tatil kenti kimilerine göre de yer alıp kar edebileceğiniz bir bölge neden tatil kenti deniyor.

Burada kısaca ondan bahsedelim Karasu satılık yazlık ilanları her yerde karşınıza çıkıyor bu yazlık ismini nereden aldı Karasu hep beraber bakalım.

Karasu Yazlık Mı

Ilk öncelikle bunun başlıca nedenlerinden bir tanesi Karasu’nun 28 kilometre uzunluğunda olan plajı var diyebiliriz. plaj kumsaldan oluşuyor ve yaz aylarında yer bulamıyorsunuz yani dolu.

Bölgenin Denizi Marmara ile Karadeniz’in kesiştiği bölgede olduğu için zaman zaman Hava durumuna bağlı olarak Rüzgar olabilmekte.

Bu nedenle sahil boyunca Belirli aralıklarla dalgakıranlar yapılmış durumda yani olası durumlara karşı önlemler alınmış durumda.

Tabii yine de aşırı dalgalı durumlarda belediye anonslarla sizleri durumu bildirmek de.

Neden Karasu Evleri

Bu durumlarda denize girmemeniz gerekmekte tabi normal zamanlarda cankurtaranlar görev yapmakta.

Gelelim Karasu evleri nasıla Siteler havuzlu güvenlikli içinde kafeteryası bulunan denize yürüme mesafesinde olan yaşam alanları olarak yapılmakta.

Sadece Deniz değil aynı zamanda burada zaman geçirebileceğiniz birçok farklı seçeneğiniz var Karasu Deniz ve orman arasında bir yerde olduğu için isterseniz mesire alanlarında eğlenceli zamanlar geçirebilir.

isterseniz denizin tadını çıkarabilirsiniz ya da Bulunduğunuz sitede havuz başında zaman getirebilirsiniz Yani tamamen size kalmış.

Aynı zamanda şehir içinde Aqua parklar da bulunmakta buralarda sabahtan akşama kadar su oyunlarıyla yine siz ve aileniz keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Sadece İstanbul’a değil Zonguldak’a Karadeniz Ereğli’ye Akçakoca ya da ve Düzce’ye çok yakın olan bir yerde bulunan Karasu aynı zamanda birçok yatırıma da ev sahipliği yapmakta.

Karasu Denizköy’de bulunan savunma sanayi fabrikasının temelleri Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından atıldı.

Büyük bir proje olan BMC Denizköy fabrikasında binlerce kişinin istihdam edilecek.

Sadece bu değil tabii ki Karasu Limanı da bu projeler arasında Karasu’ya yapılan yatırımlar arasında yer almaktadır zaten Karasu satılık yazlık ilanlarını arayanlar buradaki bu gelişmelerde Takip ediyorlar.

Yıllardır Karasu hakkında söylenen İstanbul’un arka bahçesi kelimesi yakında tamamlanması beklenen Kuzey Marmara Otoyolu ile birlikte daha da belirgin hale gelecek.

Şu anda iki buçuk saat gibi bir mesafe olan İstanbul Karasu arası bu yeni yılın ardından 1 saat 10 dakika gibi bir süre düşmesi beklenmekte.

Yani baktığımızda Hem tatil hem yatırım diyenlerin Karasu’ya neden bu kadar çok ilgi gösterdiğini anlayabiliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;

 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;

 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68