Ekşioğlu Karasu Satılık Yazlıkları

Eksioglu karasu Karasu evleri

Ekşioğlu Karasu yazlıkları deyince ilk akla gelen apartman daireleri olmaktadır. Ancak şunu belirtmekte yarar görmekteyiz. Büyük şehirlerde yaşadığınız apartman dairelerinden farklı olarak birçok havuzlu site projemiz bulunmaktadır. Projelerimizde yine büyükşehirlerden farklı olarak daha geniş ve büyük evleri tercih etme şansınız bulunmaktadır. Daire satın almaktaki amacınız yaz aylarında tatil yapmak ve tamamıyla daireyi kendiniz kullanmak ise daha seçici davranmanızı tavsiye ederiz. Sonuç itibari ile her ne kadar tatili kendim yapacağım deseniz de eşiniz dostunuz tatillerde sizin ziyaretinize gelmek isteyebilecektir. Bu sebeple kullanışlı ve geniş daireleri tercih etmeniz halinde misafirlerinizi de rahatlıkla ağırlama şansı elde etmiş olursunuz.

Ekşioğlu Karasu yazlıkları ister denize yakın, isterseniz de limana yakın projelerimiz arasından tercih edebilirsiniz. Ya da maliyet açısından daha düşük bir bütçeye sahipseniz denize bir miktar daha uzak olan daire projelerimizi sizlere sunabiliriz. Firmamız tamamıyla müşteri memnuniyetini esas alan bir işletme olması hususu ile sizlerin düşüncelerini önemsemektedir. Tamamıyla kendi zevkinize ve bütçenize uygun projelere yönlendirme yapmaktayız. İster site, isterseniz de dubleks bir yazlık sahibi olabilir, uzun yıllar boyunca konforlu bir tatil için konaklama masrafı ödemek durumunda kalmazsınız. İstanbul ve çevresi, Kocaeli, Adapazarı, Düzce, Bolu gibi tüm illerden birçok müşterimiz işletmemiz sayesinde kendi dairelerine kavuşmuş durumdadır. Yatırım için daire satın alan müşterilerimiz bir yıl sonra gelip tekrar işletmemiz ile bağlantı kurarak bir adet de kendisi için yazlık satın almışlardır.

Ekşioğlu Karasu yazlıkları son yıllarda epeyce adından bahsettirmektedir. Günü birlik, hafta sonu ya da bayram tatilleri için gelen birçok kişi Karasu Doğu Karadeniz Caddesi üzerinde yaptığı yürüyüşlerde karşısına çıkan satış ofislerimizi ziyaret ederek hiç akıllarında olmadığı halde yazlık satın almışlardır. Bir alım satım işini yaparken illa ki planlı yapmak zorunda değilsiniz. Bir arkadaşınızı ya da bir akrabanızı ziyarete gelmiş olabilirsiniz, günlük hava değişimi için denize girmek ve güneşlenmek üzere gelmiş olabilirsiniz. Plan dışı olarak Karasu’da yazlık satın alan kişilerden biri de neden siz olmayasınız ki! ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68