Karasu Satılık Yazlık Merkeze Yakın Evler

karasu satılık yazlık

Karasu satılık yazlık merkeze yakın evler firmamızın projeleri arasında olan yazlık konutlardır. Merkeze yakın bir yazlığınızın olmasını istiyorsanız hedefiniz bu civar olmalıdır. Merkezde bulunan alışveriş merkezleri, market, Pazar gibi unsurlar yerleşik bir hayattaymış gibi yazlık sahibi olanların tercihi olmasını sağlamaktadır. Merkez denize bir miktar daha uzak olup, tek avantajı her türlü ihtiyacınızın elinizin altında olmasıdır. Genel olarak orta yaş üstü kişilerin tercihleri bu civar olup, sahilin kalabalık ve gürültüsünden uzak olmak isteyenler tarafından satın alınmaktadır. Karasu merkez bankalara, vergi daireleri gibi resmi dairelere de yakın olan bir çevre olması ile bilinmektedir.

karasu satılık yazlık karasu satılık yazlık

Karasu Lüx Yazlıklar

Karasu satılık yazlık merkeze yakın evler projelerimizde yer alan nadir yazlıklar arasındadır. Bu yazlıklarımız ile ilgili bilgi almak istediğiniz her an firmamız ile iletişim kurabilir, bizleri ofislerimizde ziyaret edebilirsiniz. İstanbul’da yaşayan bir çok kişi her geçen gün Karasu’da bulunan projelerimizden bir yazlık konut sahibi olmaktadırlar. İstanbul’da komşu olup, bu komşuluğundan memnun olan kişiler de yine burada komşu olmak için aynı sitelerden yazlık konut satın alabilmektedirler.

Firmamızın düzenlemiş olduğu ücretsiz Karasu turları sayesinde İstanbul’da bulunan toplanma alanlarından müşterilerimizi araçlarımız ile aldıktan sonra nezih bir yolculuk geçirdikten sonra Karasu’da bulunan ofislerimize gelmekteyiz. Web sitemiz üzerinden ya da kataloglarımızdan yazlık konut tercihi yapan müşterilerimizi evvela beğendikleri yazlık konutları görmek üzere bu merkezlere getirmekteyiz. Tercihlerini katalog ve web sitemizde bulunan yazlıklarımızdan yapmak istemeyenleri de diğer projelerimizi gezdirmekteyiz.

karasu satılık yazlık karasu satılık yazlık

Karasu Satılık Yazlık Daireler

Karasu satılık yazlık merkeze yakın evler sizlerin de tercihleri arasında ise size eşlik edecek olan satış sorumlusu arkadaşlarımıza bu durumu bildirmeniz gerekmektedir. Farklı projelerde vakit kaybı yaşamadan hayalini kurduğunuz, kataloglardan beğendiğiniz yazlık konutlardan bir tanesine sahip olabilirsiniz.

Bazı durumlarda yazlık konut alıcıları bir yazlık konutu kendileri oturmak için bir diğer yazlık konutu da yatırım için almak istemektedirler. Bu tarz durumlarda da yine firma yetkililerimizin bilgisi dahilinde projelerimizdeki fiyatlarımız üzerinden gerekli görülen yardımları yapmaktayız. Yazlık konutlar hayaliniz olmaktan çıkıp, gerçek yazlıklarınıza kavuştuğunuzda ise bir ömür rahatlıkla kullanım hakkı elde etmiş olabileceğinizi aklınızdan çıkarmamalısınız.

ekşioğlu karasu karasu evleri

Karasu’da birbirinden farklı daire seçenekleri arasında dubleks yazlıklar olduğu gibi normal 1+1 yada 2+1 yazlık ve kışlık kullanılacak evler bulmanız mümkün denize sıfır yada denize yürüme mesafesindeki yazlık evler sizlerin tercihine göre dizayn edilmekte.hem havuzlu hemde güvenlikli olan bu konutlarda karasu satılık yazlık dairelerde güzel bir tatil sezonu geçirebilirsiniz aynı zamanda tatiliniz kendi evinizde yapacağınız için vakit probleminiz yok yani istediğiniz kadar tatil yapabilirsiniz.

Gezilecek yerleri sahili kumsalı ve daha birçok güzelliği ile Karasu evleri hem tatil hem yatırım diyenlerin ortak adresi olmuş durumda İstanbul’a yakın olması bir başka artısı.sizlerin daha rahat ulaşım sağlayabileceğiniz bir yer olan Karasu aynı zamanda değişen ve gelişen bir bölgede yer almakta.

Karasuda bahçeli müstakil bir villa arıyorsanız rakamlar biraz yukarıda ancak site içi daire seçenekleride çok güzel olmakla beraber bahçe katı dairelerde villa konforunu yakalayabilirsiniz.Karasu yazlık daireler her geçen gün değerleniyor ve bu değer önümüzdeki yıllardada kendi göstereceğe benziyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68