Karasu Satılık Yazlık 2+1 Evler

karasu satılık yazlık

Karasu satılık yazlık 2+1 evler hakkında bilgi almak isteyen misafirlerimizi bu gözde tatil yöresini hem de ücretsiz olarak gezmeye getirmekteyiz. Firmamız yazlık satın alacak olan kişileri müşteri gözü ile değil misafir gözü ile görmektedir. En iyi şekilde ağırlayarak yolculuk boyunca kendi araçlarının rahatlığı ile seyahat ederek Karasu’ya geldiklerinde yine bir gezinti edasında yörede bulunan projelerimizi gezdirmekteyiz. Tercihini 2+1 evlerden yana yapan misafirlerimizi bu projelerimizdeki evlerimizi göstermekteyiz. Projelerimiz Karasu’nun hemen her mahallesinde olduğu için her bütçeye uygun yazlık bulunmaktadır. Yazlık evlerdeki seçenek fazla olunca seçim de güç olabilmektedir. Ancak konusunda uzman satış personellerimiz evlerin tanıtımını yaparken titizlikle misafirlerimize anlatmaktadır.

karasu satılık yazlık

Karasu satılık yazlık 2+1 evler için çevrede projelerimizden yazlık satın alan kişiler ile de görüşüp fikir sahibi olunabilmektedir. 2+1 evleri tercih edenlerin büyük bir çoğunluğu çocuklu aileler olup, yaz tatillerinde çok uzak Ege, Akdeniz kıyılarında yorucu yolculuk yapmak istemeyip, bu yörede izinli günlerini huzur içinde geçirmek isteyenlerdir. Kendileri gelemedikleri zamanlarda kardeşleri, aileleri, akrabaları tarafından da bu daireler kullanılarak satın alınan yazlık verimli bir şekilde kullanılabilmektedir. 2+1 yazlık ev projelerinin fiyatları 1+1 evlere göre bir miktar daha yüksek olabilmektedir. Aradaki fark evin bulunduğu konuma göre daha yükselebilir, ya da konum sebebi ile denize yakın 1+1 yazlık ile 2 sokak ilerideki 2+1 evin fiyatı aynı olabilmektedir. Farklılıkların neden kaynaklandığı konusunda en doğru bilgiyi firmamızdan edinmeniz mümkün olmaktadır.

karasu satılık yazlık

Karasu evleri konum itibari ile eğer denize yakın ise genelde bu evlere rağbet çok daha fazla olduğu için elinizi çabuk tutmanızda yarar bulunmaktadır. Ev satışlarının yoğunluğu kış sezonunda daha fazla artmaktadır. Bunun sebebi ise yaz aylarında yazlıklarından yararlanmak isteyen kişilerdir. Kış sezonunda projeden bitmiş ya da bitmeye yakın yazlık alarak yaz geldiğinde de eşyalarını yerleştirerek rahat bir tatil yapmaktadırlar. Yazlık almak artık günümüzde lüks olmaktan çıkmış insanlar için bir ihtiyaç haline gelmiştir. Sonuç itibari ile tatil alışkanlığına sahip olan kişiler yeterinde yıllardır dışarıya yatırım yapmaktan sıkılıp, kendi evlerini alma kararını aldıklarında firmamıza müracaat ederek gönüllerine göre yazlıklara uygun fiyatlar ile sahip olmaktadırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68