Karasu Evleri Havuzlu Yazlık Daireler

karasu satılık yazlık

Karasu Evleri havuzlu daireler arasından ev almak isteyen müşterilerimizin büyük bir çoğunluğu denizi tehlikeli bulan ve denizde yüzmekten ziyade havuzu tercih eden kişilerden oluşmaktadır. Havuzlu sitelerimizde dilediğiniz katta daire sahibi olmanız mümkün olmaktadır. Havuzlu dairelerimizi dilerseniz firmamızın web sitesi üzerinden dilerseniz de yerinde görmeniz mümkün olmaktadır. Dairelerimizin fiyatları, özellikleri, aidat durumları gibi bilgileri daha detaylı bir şekilde edinmek için firmamıza ulaşabilirsiniz. Havuzlu evin derdi çok olur diyenler bile bir bakmışsınız kendini havuzlu yazlık alırken bulmuşlardır.

karasu evleri

Karasu Evleri Denize Yakın Sitelerde

Karasu evleri havuzlu yazlık daireler arasında dubleks olan sitelerimiz de bulunmaktadır. Dubleks evlerin ortasında ortak kullanım havuzlar sayesinde daire sahipleri rahatlıkla havuz kullanımı gerçekleştirmektedir. Düşünün deniz o gün çok dalgalı ancak güneş de bir o kadar güzel, böyle bir zamanda evinizde oturmak yerine şezlongunuzu kapınızın önüne havuz başına çıkartıp, havuz keyfini yaptıktan sonra şezlongunuzda rahatlıkla güneşin tadına varabilirsiniz. Ayrıca mütasıp bir aileniz var ise yine havuzlarda sadece size sakinlerinin bulunduğu bölümde uygun havuz kıyafetleriniz ile havuzun tadına varabilirsiniz. Havuzlu yazlık sahibi olmanın bir diğer avantajı da çocuklardır aslında. Çocuklarınızı denize sokmak yerine havuza sokabilir, havuzda dilediğince oynarken siz de çocuklarınıza refakat edebilirsiniz. Bu sayede denizde olduğundaki kadar aklınız çocuklarınızda kalmaz. Alan belli olduğu için herhangi bir aksilik durumunda çocuklarınıza havuzda daha kolay müdahalede bulunabilirsiniz.

karasu evleri

Villa Konseptinde Lüx Karasu Evleri

Karasu Evleri arasından bir tanesine sahip olduğunuzda ziyaretinize gelen eşiniz dostunuz da havuzlardan yararlanabilecektir. Sonuç itibari ile dairenin kullanım hakkı nasıl size ait ise havuzun kullanım hakkı da size ait olup, ister aileniz ile isterseniz de misafirleriniz ile havuzu kullanabilirsiniz. Havuzlu yazlıkların satış bedelleri diğer yazlıklara göre biraz daha yüksek olmaktadır. Sonuçta hava koşulları ne olursa olsun havuz kullanım hakkınız bulunmaktadır. Ancak rüzgârlı hava dalgalı denizde denizin kullanım hakkı sizin de olsa kullanım sağlayamamaktasınız. Havuzlu yazlıklarımızın fiyatları ile ilgili detaylı bilgiyi en iyi firmamızın satış danışmanlarından edinebilirsiniz. Kulaktan dolma fiyat ve ödeme koşullarına inanmamalı, her daim size en doğru bilgiyi sunacak olan danışmanlarımız ile görüşme sağlamalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68