40 Yılda 1 Gelecek Fırsatı Kaçırmayın!

ekşioğlu karasu

Bölgede yaptığı inşaat çalışmalarıyla fark yaratmayı başaran Ekşioğlu İnşaat, şimdi de 40.yıla özel Karasu müstakil yazlık fiyatları ve ödeme seçenekleriyle isteyen herkesi ev sahibi yapmayı hedefliyor.

Yazlık almak isteyen herkesi Karasu’ya davet eden firmamız, sunduğu ücretsiz servis hizmetiyle evini yerinde seçmek isteyenleri bölge tanıtımına götürüyor. Karasu Satılık Yazlık denilince akla gelen Ekşioğlu İnşaat kalitesini her detayda göreceğiniz evler ve projeler arasından dilediğinizi seçerek yeni bir yaşama merhaba diyebilirsiniz…

karasu satılık yazlık

Denize Sıfır ve Havuzlu Dairelerde Yaz-Kış Yaşam

1.sınıf malzeme tercihi, kaliteli işçiliği, kullanışlı daire planları ve modern görüntüsüyle fark yaratan Ekşioğlu Karasu projeleri, denize 0 konumu ve büyük metrekareli havuzlarıyla yazlık ihtiyacının şehre en yakın mesafede karşılanmasını sağlıyor. 24 saat kesintisiz güvenlik hizmetleriyle korunan yazlığınızda güneşin tadını çıkarabilir ve sevdiklerinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Tamamı teslime hazır, tamamlanmış ve tapulu daireler arasında istediğinizi seçerek kışın oturmayı düşünmediğiniz dairenizi kiraya verebilirsiniz.

Yazın eşlerin ve çocukların temelli konakladığı Karasu’da, çalışan beyler de hafta sonu ya da her akşam tatilin tadını huzurlu bir ortamda çıkarabilirler. Karasu müstakil yazlık fiyatları hakkında bilgi edinmek ve Ekşioğlu İnşaat projelerini yerinde görmek için siz de bizi ziyaret edebilirsiniz… Hem tatil hem de yatırımın bölgedeki en doğru adresi olan Ekşioğlu İnşaat projeleri ile siz de ömür boyu garantili ve güvenli bir evde yaşama sıcak bir başlangıç yapabilirsiniz.

karasu satılık yazlık

Sadece Ev Değil Konforu da Satın Alabilirsiniz

Ekşioğlu İnşaat olarak bizi tercih eden müşterilerimizin her zaman yanında yer alırız. Olası sorunlar ya da memnuniyetsizliklerde devreye giren garanti koşullarımız sayesinde evinizi değer kaybı yaşatmadan satın alır veya ödeme güçlüğü çeken müşterilerimize özel yeni planlar geliştiririz. Ev arayışında olan müşterilerimizi en doğru seçeneklerle buluşturur ve hayallerin gerçeğe dönüşmesi için sahip olduğumuz birikimi devreye sokarız.

40.yıla özel indirim ve ödeme avantajı sınırlı sayıda daire için geçerlidir. Her geçen gün zorlaşan yaşam şartları için 365 gün yaşanılacak bir ev ve yaz aylarında da tatil köyü konforu için ihtiyacınıza özel Karasu müstakil yazlık fiyatları hakkında bilgi alabilir ve ödeme seçeneklerini detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68