Karasu’da Deniz Ve Doğanın Buluştuğu Yer

karasu evleri

Yaz tatilinizi geçirmek için bir yer mi arıyorsunuz? Ekşioğlu Sakarya Karasu Sahil Evleri, size bu konuda çok büyük fırsatlar sunuyor. İnşaat sektöründe bir numara olan Ekşioğlu İnşaat, bu alanda 40 yıldır çok büyük hizmetler verdi, vermeye de devam ediyor. Karasu Evleri ile ilgili Siz de bir yazlık evim olsun ama çok pahalı olmasın diyorsanız, doğru adrestesiniz. Son zamanlarda tatil yeri tercihleri arasında yükselme trendinde olan Karasu’da size çok büyük kampanyalar sunuyoruz. Denizle ve doğa ile iç içe olacağınız projelerimizde büyük şehirlerin gürültü ve stresinden kurtularak dinlenme imkânı bulacaksınız. Sunmuş olduğumuz ücretsiz gezi turlarıyla projelerimizi ziyaret etmeye ne dersiniz? Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız hem Karasu’yu hem de projelerimizi yerinde görmeniz için her hafta sonu ücretsiz gezi turları düzenliyor.

karasu evleri

Harikalar Diyarı Karasu’da Tatil Keyfi

Denizi ve yeşil doğa harikalarını bir arada bulabileceğiniz Karasu’da tatilin tadı bir başka oluyor. Birçok kişinin tercih ettiği Ekşioğlu Sakarya Karasu Sahil Evleri, dinlenmek ve tatil yapmak için gerçekten harika yerler. Şehrin gürültü ve kalabalığından uzak ama bir o kadarda şehre yakın ve ulaşımı kolay olan Karasu’da tatil yaparken yatırım yapmak nasıl bir fikir? Artık kazancınızı kullanamadığınız atıl yerlere yatırarak heba etmeyin, Ekşioğlu inşaat güvencesiyle alacağınız ev sayesinde yatırımınızı yapabilir, yatırımınız değerlenirken aynı zamanda Karasu’da tatilinizi yapabilirsiniz. Üstelik jeolojik konumu ve son zamanlarda yapılan yatırımlarla bambaşka bir yer haline gelen Karasu’da yatırım yapmak kesinlikle kısa ve uzun vadede kar getirecektir.

karasu evleri

Ekşioğlu İnşaattan Karasu’da Kaçırılmayacak Fırsatlar

Ekşioğlu Sakarya Karasu Sahil Evleri, tartışmasız olarak Karasu’nun en mükemmel projeleri arasında yer almasına karşın diğer projeler arasında fiyat olarak da çok uygun avantajlar sunuyor. Diğer firmalarla kıyaslandığında çok uygun fiyatlara konut sahibi olmanızı sağlayan Ekşioğlu İnşaat, senet ve %25 peşinatla istediğiniz evin sahibi olmanıza imkan tanıyor. 40 aya kadar faizsiz ödeme imkânları ile birlikte bir sürü fırsatla sunan firmamız sayesinde siz de kendi tatil evinizin sahibi olabilirsiniz. Üstelik %25 peşinatı ödediğiniz takdirde hemen tapunuzu alabiliyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68