Karasu Satılık Yazlık Muhteşem Evler

ekşioğlu karasu

İstanbul ve birçok il ve ilçeye yakınlığı ile bilinen en ünlü tatil şehirlerinden birisi olan Sakarya Karasu her yıl binlerce tatilciyi ağırlıyor.

Kısa değil uzun bir tatil isteyenler için Karasu satılık yazlık daireleri çok iyi bir alternatif denize sıfır, havuzlu, bahçeli,müstakil konforlu daireler.

Karasu satılık yazlık ilanlarına her geçen gün yenileri eklenirken inşaat firmalarının yapmış olduğu kampanyalar sıfır dairelerde devam etmekte, yaz aylarına yaklaştığımız şu günlerde bu kampanyalardan faydalanarak bir daire sahibi olmanız çok kolay. gerek peşin fiyatına indirimli daireler gerek senet ile olan satışlar gerçekten bir daire almanız için oldukça uygun şartlar içeriyor.

Havuzlu güvenlikli siteler de uygun fiyatlarla sizin aradığınız kriterlere göre bir daire bulabilirsiniz. denize yakın olan peyzaj düzenlemeleri olan, 24 saat güvenliği bulunan bir sitede müstakil konforlu bir tatil geçirebilirsiniz.

karasu satılık yazlık (4)

Aynı zamanda Siz tatilinizi yaparken Gelişmekte olan Karasu’da dairenizin fiyatı da bir yandan artmaya devam ediyor. Birkaç yıl önce buradan Karasu Evleri ününü duyan birçok kişi buradan bir Daire almış ve şu anda Hem tatil yapabileceği bir evi bulunmakta hem de bir hayli prim yapmış bulunmakta.

Karasu’da bölge seçimi Tabii ki de önemli ancak Karasu çok büyük bir yer olmadığı için her yerinden seçim yapabilirsiniz. mesela Akkum, 32 evler ,Yenimahalle gibi ya da Yalı Mahallesi gibi Aziziye Mahallesi gibi birçok yerden kendinize göre bir daire seçebilirsiniz.

Karasu Satılık Yazlık Daireler

Denizi kumsalı aklınıza takılan noktalardan birtanesi ise hemen hatırlatalım denizli dalgakıranlar ile çevrildiği için dalgaların önlerinde rahatlıkla denize girebilirsiniz. zaten olumsuz durumlara karşı cankurtaranlar da sürekli görev yapmakta. yaz aylarında kumsalı kumdan sarı kumdan oluşmakta ve çakıl bulunmamakta. denize girdiğiniz zaman da zaten ayaklarınızın altında kumu hissediyorsunuz.

Geniş arazi üzerine kurulmuş büyük arsa üzerine yapılmış yeşil alanı yaşam alanları büyük olan sitelerde daireler geniş metrekare olarak tasarlanıp balkonlarında barbekü konmuştur. sadece yaz aylarında değil kış aylarında da burada yaşamak isteyenler de düşünülmüş olup evlerin hepsinde doğalgaz bulunmaktadır.

karasu satılık yazlık (3)

Tesisatlar evinizin içine kadar çekilmiş olup petek yerleri de hazırdır. Siz kış aylarında yaşamak isterseniz ya da evinize kombi bağlatmak isterseniz daha sonradan kombinizi takabilirsiniz.

Karasu Evleri Mavi Bayraklı Plajı İle…

Karasu satılık yazlık İstanbul’a yakınlığıyla bilinen Karasu’nun misafirlerini çok zaten bu metropolden gelmekte, bu sayı yaz aylarında 750 bin civarında seyrederken yeni yolun açılmasından sonra yani Karasu’nun bir saat gibi bir mesafe düşmesinden sonra bu sayının Bir hayli büyümesi bekleniyor.

karasu satılık yazlık (1

Sadece Deniz değil Burada gezilebilecek birçok yer var aynı zamanda gençlerin eğlenebileceği ya da çocukların eğlenebileceği Aqua parklarında bulunduğu birçok eğlence yeri bulunmakta aynı zamanda geçen yıllarda Karasu’ya gelenler bu yıl geldiklerinde birçok şeyin değiştiğini görecekler ve bundan sonraki yıllarda da Karasu Belediyesi tarafından planlanan projeleri yavaş yavaş görmeye başlayacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68