Karasu Satılık Daire Denize Yakın Konutlar

karasu satılık yazlık

Karasu satılık daire ilanları farklı metrekare kat sayısı oda sayısı ve konumuna göre farklılık göstermekte, bu farklılık hem fiyatlarda, hem de dairelerinin bulunduğu Siteler içinde de değişmekte. mesela denize yakın havuzsuz biri sitede bulacağınız bir dairenin fiyatıyla denize 100 metre mesafede site içi havuzlu güvenlikli bir dairenin fiyatı ortalama aynı rakamlarda oluyor.

Tabii burada binaların yaşı yılı yeni olup olmaması gibi etkenlerde fiyatı etkilemekte önemli olan sizin daire tipini daire şeklini Karasu’ya gitmeden önce aklınıza şekillendirmek, oluşturmanız sonrasında ise gezdiğimiz  yerlerdeki alternatifleri değerlendirebilirsiniz.

 Karasu Evleri müstakil konforlu villa tarzında site içi üç katlı binalar şeklinde de olabiliyor ya da büyük projelerde de olabiliyor. büyük olan sitelerin konut sayısı fazla olan sitelerin avantajı havuzlarının ve yeşil alanlarının büyük olması ancak butik sitelerde gerçekten çok tercih edilmekte.

karasu evleri

Karasu satılık daire hangi mahalleden alınır

Bunun sebebi insanların yoğunluktan istanbul’un kalabalık ortamından sıkılmaları ve bu tür yerlerde sakin yerleşim yerlerini ve sakin siteleri seçmeleri olarak görülebilir. Denize gelince Karasu’nun Denizi Marmara ile Karadeniz’in kesiştiği noktada olduğu için zaman zaman dalga olabilir, bunun için önlem olarak ne yapıldı diye sorabilirsiniz bunun cevabını Karasu sahili gittiğiniz zaman siz de göreceksiniz.

Bizde buradan anlatalım Karasu sahilinde kumsalın büyük bir bölümüne belirli aralıklarla Küçük aralıklarla dalgakıranlar yapıldı, yani denize girmek isteyenler dalga kıranların önünde rahatça denize girebilirler dalgalı durumlarda rüzgarlı havalarda zaten anonslarla gerekli tedbirlerin alınması ile ilgili duyurular  yapılıyor.

karasu satılık yazlık daire

Karasu evleri gezilebilecek yerler

Bilgilendirmeler yapılıyor bunları dikkate almak oldukça önemli, onun haricinde sahilde Karasu Sahil Park. akşamları gezebileceğiniz güzel mekanlardan bir tanesi ya da farklı alternatif olarak birçok yeri söyleyebiliriz, gösterebiliriz.

Karasu’nun sadece Denizi değil birçok doğa harikası gezilecek yerleri de bulunmakta buralarda Gezebilir görebilir ve keyfini tadını çıkarabilirsiniz.Akşamları karasu sahilde yürüyebilir keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Canınız sıkılırsa buraya yakın gezilebilir yerlere gidebilir,gezebilir keyifli dakikalar geçirmek için farklı alternatifler bulabilirsiniz.bunlardan bazıları acarlar longozu ve maden deresi olabilir.

Karasu satılık yazlık ,Sakarya Karasu’da bu yazlıkları görmek için haftasonu düzenlenen ücretsiz turlara katılabilirsiniz.

One comment

 1. Satilik 2+ 1 dairelerin resimlerini ve fiyatlarini ogrenebilirmiyim?
  Tsk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68