Karasuda Satılık Yazlık Ev

karasu satılık yazlık

Sakarya Karasuda satılık yazlık ev bulmak aslında çok kolay çünkü bölgeye çok ilgi olduğu için site içi bahçeli, havuzlu, güvenlikli müstakil konforlu villa tarzında evler bulmak kolay. seçeneğiniz çok alternatifiniz var  bu yüzden çok da zor değil. Karasu Evleri denince akla gelen ilk firmaların başında Ekşioğlu İnşaat vardır.

Ve sadece ellinin üstünde farklı sitesi mevcuttur. Her Mahallesi’nde mesela Yalı Mahallesi, 32 evler gibi mahallelerde bir daire arıyorsanız bu bölgedeki siteleri inceleyebilirsiniz ya da Yenimahalle Bölgesi, Akkum bölgesi gibi mahallelerde de daire bakabilirsiniz.

Buralarda size tavsiye edebileceğimiz en elit projelerin başında Ekşioğlu City projesi gelmekte, bunun yanısıra İlksan sitesi, Hasan Ekşi Konakları Yeşil Vadi Evleri gibi birçok seçenek zaten karşınızda. siteleri incelerken mutlaka destek hattından bilgi edinin,çünkü birçok sitede daire sayısı az veya bitmiş durumda olabiliyor.

karasu evleri

Karasu Yazlık Evler

Karasuda satılık yazlık, ilk başta hangi sitelerde boş daire olduğunu sorarsanız ve bunu öğrenmek için isterseniz ücretsiz Karasu turlarına katılarak buraya gelip burada yerinde inceleyebilirsiniz. Bu da başka bir alternatif olarak aklınıza durabilir evler metrekare olarak geniş arazi üzerine yapılmış yeşil kullanım alanları büyük havuzları sitelere göre oldukça yeterli ve hatta büyük denebilecek ölçüde olan çevre düzenlemesini önem verilmiş, lokasyon olarak denize yürüme mesafesinde yerler.

Bir bu yerler aynı zamanda proje başlamadan önce fizibilite çalışmaları yapılarak ileride hem lokasyon olarak hem de içeride olarak sizlere daha iyi kâr ettirecek yerlerden seçilmiştir. ve aynı zamanda ödeme olarak Ekşioğlu İnşaat bünyesinde elden senetle alma imkanınız da bulunmakta bu neyi getiriyor bu alırken kazanmamızı sağlıyor.

karasu evleri & karasuda satılık daire

Karasu Satılık Yazlık Senet Kampanyası

Çünkü Krediye ihtiyaç duymadan bu projeyi aldığınız bu projede bir ev aldığınıza herhangi bir faiz ödemeden % 25 peşinatla evinizi teslim alıp devam ediyorsunuz ödemelere.

Karasu yatırım açısından da son yıllarda adından çok bahsettiren bir bölge Sakarya iline bağlı olan bu tatil kendi aynı zamanda yakınındaki komşu beldelerinde yapılan yatırımlardan da etkilenmekte mesela denizköy’de kurulacak olan BMC fabrikası bölgede en az 10 bin kişinin istihdam edilmesini sağlayacak.

Bu da zaten Karasu’ya büyük bir değer katacaktır. Bu projede çalışmalar başladı fabrika alanlarının etrafı çevirmeye başladı Ve tabii ki Karasu Limanı da çok yakın olduğu için bu tür fabrikalar içinde güzel bir lokasyon oluyor.

Karasu ve karasunun çevresi bu açıdan düşündüğümüzde yatırım olarak da bundan sonraki yıllarda Karasu’ya oldukça avantaj sağlayacak gibi gözüküyor tabii ki bahsedilmeyen birçok projede olabiliyor  bunların hayata geçmesiyle bölgede birçok alanda yenilikler beklenmekte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68