Karasu Evleri Satılık Yazlıklar ve Lüx Siteler

karasu evleri

Karasu Bundan 10 yıl önce belki de buralar çok değerlenmez dediğiniz bir yerdi ama şimdi baktığımızda Karasu Evleri bundan 5 yıl öncesine göre bir hayli çok prim yapmış durumda Karasu satılık yazlık daire arayanlar bunları bildikleri için yatırımlara devam ediyorlar Karasu değişen ve değişirken aynı zamanda da büyüyen bir kent şimdi Karasu’nun özelliklerinden bahsedecek olursak ilk olarak her zaman söylediğimiz gibi İstanbul’a olan yakınlığı olacaktır.

Karasu Satılık Daire İlanları

Peki diğer özellikleri nelerdir hep beraber bakalım Karasu sadece İstanbul’a değil Sakarya Kaynarca ya Düzce Karadeniz Ereğli’ye ve haliyle Zonguldak gibi birçok ile ve ilçeye yakınlığıyla lokasyonu çok iyi olan bir kent sonra Karasu’ya yapılan yatırımlar Karasu Limanı açıldıktan sonra bölgede ticari olarak hareketlilik başladı peki sadece ticari olarak mı ? hayır istihdam olarak da Karasu’da hareketlenme başladı.

karasu-evleri-satilik-daire

Tabii daha Liman tam olarak faaliyete girmiş değil sadece liman değil burada istihdam sağlayacak olan enstrümanlar bunlardan diğeri ise BMC fabrikasının savunma sanayi ile ilgili kuracağı 222 hektar üzerine konuşlanacak olan fabrikası Yani bütün bu özellikleri sayacak olursak ve daha bunun gibi birçok özellik de buraya yazmadığımız farklı seçeneklerde var Karasu’nun bundan sonraki zamanlarda da nasıl değişeceğini gelişeceğini küçük bir göstergesi olabilir.

Karasu Evleri Ve Tatil

Gelenin Karasu Evleri  tatil kısmına Karasu’da tatil yapanlar zaten buraları biliyor bundan birkaç yıl öncesine kadar Karasu’da tatil yapanların dalga çok diye yakındıkları bir konu vardı Bu da dalgakıranların yapılması ile çözüme kavuştu Yenimahalle’den Daha doğrusu liman bölgesinden Akkuma kadar birçok bölgede dalgakıranlar inşa edildi sadece Akkum tarafında 2-3 Dalgakıranlık yer daha kaldı ama haricinde diğerleri tamamlandı.

karasu-evleri-yazlık-daire-1

Peki kumu nasıl diye soracak olursanız Karasu’nun kumu bildiğiniz sarı kum sahilinde çakıl taşı bulamazsınız Denizi dalgakıranların önlerinde gayet sakin denebilecek bir konumdadır aynı zamanda olmasını istemediğimiz boğulma tehlikesine karşı cankurtaranlar görev yapmaktadır. tabii aynı zamanda havalar bozuk olduğu zaman da mesela dalgalı günlerde belediye tarafından anonslar yapılarak uyarılar yapılarak denize girenler bilgilendirilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68