Karasu Satılık Yazlık Proje Fiyat İlanlar

karasu satılık yazlık

Sakarya Karasu’daki sitelerimize buyurun. Ekşioğlu İnşaat Karasu olarak Sakarya Karasu’da hazırladığımız Yeşil Vadi 1 – 2 – 3 siteleri, Ekşioğlu City Evleri gibi eşsiz konfor ve lükse sahip sitelerimize sizleri bekliyoruz. Dilerseniz misafirimiz olun ve projelerimizi birlikte tanıyalım, dilerseniz de sizler için hazırladığımız Karasu Evleri’nden birine sahip olun. Ekşioğlu İnşaat olarak Karasu’da siz değerli müşterilerimize modern ve lüks yaşam alanları inşa ediyoruz.

karasu-satilik-yazlik-proje-fiyat-ilanlar-1

Sektörümüzde öncülüğü Ekşioğlu İnşaat olarak elimizde tutuyoruz. Karasu’nun muhteşem doğasına zarar vermeden uyumlu bir halde yaptığımız sıfır daire ve site projelerimizle Karasu’ya hayat katmaya çabalıyoruz. Sizler için özel tasarladığımız karasu satılık daire ve karasu satılık yazlık çeşitlerimizle oluşturduğumuz çeşitlilik sizlere eşsiz bir deneyim yaşatmaya yönelik. Karasu İstanbul’a 50 dakika mesafede bir yer. Üçüncü köprü yolunun buradan geçmesi hem büyükşehirlerle bağlantısını sağladı hem de yatırım fırsatlarını arttırdı. Sizlere ömür boyu satış garantisi sağlayan bu eşsiz yatırım fırsatı aynı zamanda da ömrünüze ömür katacak bir doğaya sahip. Sakarya nehri bölgemizden denizle buluşmakta, Madenderesi’de öyle. Ayrıca yine bölgemizde eşsiz güzelliğe sahip koruma altında bir longoz ormanımız var.

karasu-satilik-yazlik-proje-fiyat-ilanlar-2

Bu orman Türkiye’nin bölünmemiş en büyük longoz ormanı. Bunun dışında Türkiye’nin en uzun kumsalı da Karasu kumsalı. Bu ayrıcalıklı yerleşimin en avantajlı yanı büyükşehirlere çok yakın olmasına rağmen tatil cenneti olma profilini taşıması. Bizler de bu profili bozmadan ürettiğimiz yazlık dairelerde sizlere konforlu bir deneyim sunuyoruz. Karasu Evlerimiz çeşitli ebat ve değerlerde olup her ihtiyaca ve her bütçeye hitap ediyor. Evlerimiz deprem testlerinin tamamından geçerek tam not almıştır. Yazlık dairelerimizin yanında dubleks ve tripleks evlerimiz de mevcut. Dairelerimizin tamamı denize 0 – 100 – 150 metre mesafelerde. İlçenin de merkezinde bulunan sitelerimiz merkezi konumlarıyla da çok avantajlı. Sunduğumuz ödeme yöntemleri arasındaki faizsiz senet ve düşük faizli kredi yöntemleriyle de cebinizi yakmadan sizi daire sahibi yapıyoruz. Sizden istediğimiz peşinatlarda çok uygun.

karasu-satilik-yazlik-proje-fiyat-ilanlar-3

Bu fırsatlar ilginizi çektiyse siz de Karasu Evlerinde kendinize bir yer arıyorsanız yazının sonunda paylaşacağımız bağlantı ile bizlere ulaşabilir bu eşsiz yerde kendinize bir daire alabilirsiniz.

https://www.eksioglukarasuyazlik.com/

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68