Karasu Satılık Daire Yazlık Kampanya Fırsatları

karasu evleri

Karasu’da birbirinden mükemmel yazlık kampanyaları bu yazda sizleri çok sevindirecek. Karasu’da inşa ettiğimiz Karasu Evleri ile sizlere harika deneyimler sunmayı hedefliyoruz. Bünyemizde bulunan çok sayıda dairemiz için sayısız kampanyalarımızı siz değerli müşterilerimiz için hazırladık. Karasu’da oluşturmak istediğimiz farkla Ekşioğlu İnşaat Karasu olarak sizlere en iyi yazlık deneyimini yaşatacağız.

karasu-satilik-daire-yazlik-kampanya-firsatlari-1

Karasu, Sakarya’nın kuzeyinde bulunan bir semt ve Karadeniz’e bağlı bir sahil beldesidir. Karasu upuzun kumsalıyla Türkiye’nin en uzun kumsalı ödülünü almıştır ve Mavi bayrak sertifikasıyla koruma altındadır. Tarihi Frigya dönemine dayanır. Karasu kıyılarından Sakarya Nehri ve Madenderesi denizle buluşur. Her yıl binlerce tatilci ve turistin akın ettiği yerlerden biri olan Karasu konumsal olarakta büyükşehirde yaşayanlar için çok avantajlıdır. 3. Köprü yolunun geçmesiyle İstanbul’a bağlantısı 50 dakikaya düşen Karasu, Bursa ve Ankara’ya da 1 – 3 saat arası mesafededir.

karasu-satilik-daire-yazlik-kampanya-firsatlari-2

Ekşioğlu İnşaat olarak bu cennet bahçesinde sizlere yaşama imkanı sunuyoruz. Yaz boyunca sürecek kampanyalarımızla sizleri buranın yerlisi yapmayı hedefliyoruz. Karasu’da hazır olan bir çok projemiz mevcut ve hazırlamakta olduğumuz bir çok projemizde yolda. Amacımız herkesin uygun fiyatlarla lüks, konforlu bir tatil deneyimi yaşaması. İnşa ettiğimiz tüm binalar deprem testlerinin tamamından tam not aldı, tüm dairelerimiz ömür boyu Ekşioğlu İnşaat garantisiyle satıştadır. Satın alacağınız karasu satılık daire ya da karasu satılık yazlık olanaklarından her birinde klima, kombi gibi gereçler mevcut. Bunların yanı sıra her sitemizde yaz kış güvenlik bulundurarak sizlerin malını koruyoruz. Site içlerinde asansör, otopark, park alanları ve havuzlarımız mevcut. Karasu’daki dairelerimiz denize 0 – 100 – 150 metre arası mesafelerde ve hepsi Karasu merkeziyle iç içe. Ödeme yöntemi olaraktan da cebinizi yormuyoruz. Daireler için çok düşük peşinatlar istiyoruz, bunun yanı sıra ister faizsiz senet isterseniz de düşük faizli kredi seçeneklerimiz mevcut.

karasu-satilik-daire-yazlik-kampanya-firsatlari-2

Bu imkanlar ilginizi çektiyse bizlere aşağıda paylaşacağımız bağlantıdan ulaşın. Kriterlerinize uyan daireleri sizin için listeleyelim, siz de istediğiniz yazlık dairenize kavuşun, iyi tatiller dileriz.

https://www.eksioglukarasuyazlik.com/

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68