Karasu Evleri Sakarya Karasuda Emlak Projesi Ekonomik Yazlıklar Daireler

karasu evleri

karasu-evleri-sakarya-karasuda-emlak-projesi-3Karasu gelişimini sürdürüyor, karasu evleri ve karasu satılık daire leri her geçen dönem hızlı değer artışının devam ettiriyor. Günümüz emlak konut platformunun en karlı yatırım araçları arasında gösterilen karasu satılık evleri ve karasu satılık daire leri oldukça kısa süre içerisinde büyük değerler kazanıp yatırımcılarına büyük bir kar getirisi elde ettirdi. Özellikle son yıllarda büyük gelişmelere ev sahipliği yapan karasu oldukça gelişen, değişen ve değerlenen bir bölge haline geldi. karasu satılık yazlık Muhteşem bir turizim cenneti ve yatırım merkezi olarak anılan günümüzün en popüler tatil ve yatırım merkezleri arasında gösterilen bunun yanı sıra yurtiçinden ve yurtdışından hem konut yatırımcılarına hem de firmalara Ev sahipliği yapan karasun hızlı gelişiminin bugün bünyesinde devam eden projelerle sürdürmekte. Karasu’nun son beş yıl içerisinde göstermiş olduğu gelişmelere bakıldığında bölgedeki konutlar da oldukça yüksek fiyat artışlarının yaşandığını söylemek mümkün.

karasu-evleri-sakarya-karasuda-emlak-projesi-1

Birkaç yıl öncesine kadar bölgede 50.000 TL olan havuzlu site projelerine bugün 110.000 ila 120.000 TL arasında fiyatların altına almak İmkansız bir hale gelmiştir. Son dönemlerde oldukça büyük gelişmelere evsahipliği yapan Karasu’nun bu hızlı gelişimi yatırımcıları çeken en başlıca sebeptir. Bölgedeki bu hızlı fiyat artışı yatırımcıları cezbederken karasunun hızla ilerlemesi Ve sürekli yeni projelerle anılması bölgenin değerini artırmaya devam etmektedir. Bölgedeki gelişmeler her ne kadar göz önünde olsa da yatırımcılar Karasu’nun daha ne kadar değerlenip gelişebileceğini araştırmaktadır. Ancak yatırımcılar tarafından yapılan tüm bu araştırmalar ve değerlendirmeler gösteriyor ki karasu bu hızlı yükselişini Önümüzdeki yıllarda katlayarak devam ettirecek. Çünkü Karasu’da son yıllarda meydana gelen gelişmeler ve bugün başlanması için gün sayılan Sanayi projeleri bunun yanında bölgedeki ulaşım projeleri daha hayata geçmeden Karasu’nun değerini Büyük ölçüde artırmıştır. Bölgenin asıl değer kazanışı bundan sonraki süreçte yaşanacaktır. Çünkü geçtiğimiz günlerde tamamlanan karasu limanı bunun yanısıra limanın tamamlayıcısı olarak gösterilen demiryolu Projesi için çalışmaların yeniden başlaması ve bugün Karasu’da hazırlıkları devam eden fabrika projelerinin önümüzdeki yıllarda tamamlanarak karasuya kazandırılması bölgenin bu hızlı değerlenişine büyük katkılar sağlayacak ayrıca tamamlanan bu ulaşım projeleri ile bölgeye daha fazla firmanın rağbet göstermesi ve Karasu’nun daha fazla yatırma ortaklık etmesi Karasu’nun değerini kat be kat artıracaktır. Çünkü konum olarak oldukça stratejik bir noktada yer alan bunun yanısıra kuzey Marmara otoyolu Projesi tamamlanmasıyla bölgenin İstanbul’a olan ulaşım süresinin sadece 1 saate düşecek olması bunun yanısıra karasu limanının bir ihracat merkezi haline gelecek olması karasuya oldukça olumlu etkiler yapacaktır. Bugün bile elde ettiği değerle yatırımcıları kendisine çeken bölge önümüzdeki yıllarda yatırımcılarına büyük katkılar ve karlar sağlayacak ancak karasu bölgede yatırım yapmayanlar için bugünkü fiyatlarını aratacak Bir niteliğe gelecektir. Karasu’da geçtiğimiz yıllarda yatırımlarını gerçekleştiren yatırımlar bugün yatırım tercihleri için karasuyu tercih ettiklerinden dolayı oldukça kazançlı çıkmışlardır.

karasu-evleri-sakarya-karasuda-emlak-projesi-2

Konuştuklarının değeri sadece birkaç yıl içerisinde iki katına çıkan yatırımcılar konutlarından büyük bir kar elde etmiş bunun yanı sıra yaz tatillerini kendi konutlarında kendi müstakil evlenin rahatlığında gerçekleştirme şansına erişmiştir. Bölgede faaliyet gösteren inşaat firmalarının yatırımcılara sürekli olarak çağrı yapıp karasudaki satılık konut projelerini değerlendirmeleri için geç kalmamalarını tavsiye etmelerinin sebebi de yukarıda belirtmiş olduğumuz nedenlerdir. Çünkü Karasu’da yapılan her yeni yatırım bölgenin değerini artırmaya devam edecek karasu bugün herkesimden yatırımcının sahip olabileceği konut projelerine evsahipliği yaparken önümüzdeki yıllarda Bu durum pek mümkün bir hale gelmeyecektir. Çünkü hızla artan fiyatları ve değeri ile Karasudaki satılık konut projeleri oldukça yüksek fiyatlara çıkacaktır. Bu durum karasu satılık arsalar ve arazileri İçinde geçerlidir.

 

Her yeni dönem yeni yatırımların boy gösterdiği karasuda hazır yatırım tercihlerinizi değerlendirmek için bu kadar farklı imkan ve olanak varken bunun yanı sıra fiyatlar hala ucuz ve uygun sayılır nitelikteken bölgenin önde gelen firmalarından Ekşioğlu inşaatın sunmuş olduğu imkan ve olanaklardan faydalanıp firmanın sunduğu ücretsiz karasu turlarına katılarak ekşioğlu inşaat satış ofisine ulaşım sağlayıp birbirinden farklı konut projelerine İstersen senet ister banka kredisiyle sahip olabilirsiniz.  www.eksioglukarasuyazlik.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68