Karasu Evleri Daire İnşaat Yazlık Ekşioğlu Sakarya Projeler

karasu evleri

Sakarya karasu evleri daire almak isteyenler için ekşioğlu inşaat proejeri sahiplerini bekliyor kaarsuda hemen teslim limana yakın denize sıfır daireler inşa eden ekşioğlu inşaat her semt ve mahallede merkezi lokasyonda yaşama fırsatı sunuyor Karasu’da satılık yazlıklar ve karasu evleri günümüzün en önemli yatırım araçlarından biri olarak gösterilmektedir.

karasu-evleri-daire-insaat-yazlik-eksioglu-sakarya-projeler-1

Daha yeni yeni gelişmeye ve keşfedilmeye başlanan bölgede birbiri ardına yaşanan gelişmeler ve Karasu’da hayata geçirmesi planlanan projeler bölgede özellikle emlak konut sektörünü yakından ilgilendirmekte, tüm bu gelişmelerin etki ettiği karasu gayrimenkul platformu oldukça yüksek değerler kazanmakta, karasu satılık daire leri ve satılık karasu evleri hızlı yükselişleri ile yatırımcıları cezbetmektedir. Bugün konut sektöründe yaşanan gelişmelere bakıldığında karasudaki konut fiyatlarının ülkemizin pekçok yerinde bulunan konuşları oranla çok daha hızlı değerlendiğini ve çok daha hızlı pirim yaptığını görmekteyiz. Bugün oldukça önemli bir yatırım merkezi haline gelen karasu da oldukça karlı bir yatırım aracı olarak görülen karasu satılık daireleri ve satılık karasu evlerinin yatırımcılar tarafından tanınan bir bölge haline gelmiş olması ve bölge genelindeki farklı konut projelerini inşa eden firmaların tanıtım ve çalışmaları bölgenin adının geniş kitleler tarafından duyulmasını başarmıştır. Karasu’nun değerini sürekli olarak artıran ve bölgenin yatırımcılar açısından oldukça uygun bir niteliğe gelmesini sağlayan pek çok olumlu gelişme ve proje söz konusudur. Bugün İstanbul’a yeni yapılan üçüncü köprü otobana sahil yolu bağlantısı İnşaatı devam etmektedir. 2017 yılı içerisinde tamamlanması öngörülen bu bağlantı yoluyla Karasu İstanbul arasındaki mesafe sadece 1 saatte düşecektir. Karasu’nun İstanbul’a bu kadar yakın bir konuma geleceğinin duyulması bölgenin değerini artırmakla kalmamış aynı zamanda İstanbul’dan karasuya gelen yatırımcı sayısınıda büyük bir hızla arttırmıştır. Projenin önümüzdeki günler içerisinde tamamlanması Karasu’da halihazırda sürekli değer kazanan konut fiyatlarının daha da fazla yükseltecektir. Aynı zamanda bölgenin İstanbul’daki yatırımcılar için bir fırsat niteliği taşıması karasuya olan yatırımları daha fazla artıracak ve bu durum Karasu’da emlak konut sektörünün daha fazla gelişmesine imkan sağlayacaktır. BMC otomotivin karasudaki fabrika projesi de geçtiğimiz yıl oldukça fazla ses getirmişti. Milyonlarca liralık bir yatırımla Karasu’da hayat bulacak olan savunma sanayi alanındaki bu proje ayrıca bölge genelinde binlerce kişiye de istihdam sağlayacakdır.

karasu-evleri-daire-insaat-yazlik-eksioglu-sakarya-projeler-2

Karasu’nun sanayi alanında oldukça önemli bir adımı niteliğinde olan bu fabrika projesini kibar holding’in aliminyum fabrika projesi de takip etmektedir. Geçtiğimiz günlerde açıklanan bu aliminyum fabrikası ile ilgili yeni gelişmeler her fırsatta yatırımcılara duyurulacaktır. Ancak karasudaki yatırımlar bunlarla sınırlı kalmıyor. Bölgede her alanda birbirinden farklı proje ve yatırımlar boy gösteriyor. Organize Sanayi bölgesi, karasu marina projesi, belediyenin hayata geçirdiği ve geçireceği yatırımlar bunun yanında devlet destekli projelerde Karasu’da sırasını beklemektedir. Büyük bir hızla hayata geçirilmesi planlanan tüm bu projelerle karasu daha fazla önem kazanacak ve bölge genelindeki konutlar daha karlı bir yatırım aracı haline dönüşecektir. Bugün bile aldığı değerle geniş bir yatırımcı kitlesine hedef alan Bölge önümüzdeki yıllarda konut fırsatlarıyla daha da ön plana çıkacak.

karasu-evleri-daire-insaat-yazlik-eksioglu-sakarya-projeler-3

Bölgede bugün faaliyetlerini sürdüren inşaat şirketleri Karasu’nun aldığı talebin Ve gelecekte bulunacağı konumun farkında olup karasudaki konut yatırımlarını her geçen gün artırmaktadırlar. Bugün Karasu’da özellikle sahil kesimine yakın noktalarda ve mahallelerde yer alan konutlar büyük bir ilgi görürken önümüzdeki yıllarda Buda değerlendirme bölge genelinde yansıyacak Karasu’nun bugün yeni yeni adını duyurmaya başladı karasu kocaali, karasu Denizköy ve daha pekçok mahalle ve bölgesi oldukça büyük değerler kazanacaktır. Bugün bütçenizi sarsmadan oldukça ucuz ve uygun fiyatlara sahip olabileceğiniz karasu satılık yazlık ve karasu evlerini yerlerinde görüp değerlendirme imkanına sahip olmak İçin Karasu’nun en büyük ve en güvenilir İnşaat şirketi olan Ekşioğlu inşaatın her hafta sonu İstanbul Avrupa ve anadolu yakasına düzenlemiş olduğu ücretsiz karasu turlarına katılım sağlayabilirsiniz. Ücretsiz karasu turlarına servis kaydınızı yaptırmak aynı zamanda Ekşioğlu inşaatın birbirinden farklı konut projeleri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için 0 212 503 48 83 numaralı telefonu arayabilirsiniz.  www.eksioglukarasuyazlik.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68