Karasu Satılık Yazlık Sakarya Daire Fiyatları Havuzlu Sitede

karasu satılık yazlık

Karasu yatırımcılara kazandırmaya devam ediyor. Günümüzün en hızlı değerlenen ve en çok prim yapan konut projelerine ev sahipliği yapan Karasu’da bölgenin önlenemez yükselişi emlak konut sektöründe büyük gelişmelerin yaşanmasına sebep oldu. Karasu satılık yazlık ları Ve karasu evleri Karasu’nun bugün yakalamış oldu büyük çıkıştan oldukça fazla etkilenip yatırımcıların favori konut projeleri arasında yerini çoktan aldı. Karasu satılık daire leri ve satılık karasu evleri kısa zamanda elde ettiği büyük değer artışıyla günümüzün en çok tercih edilen konut projeleri arasına girerek adını Yurtiçi ve yurtdışından oldukça geniş kitlelere duyurmayı başardı. Karasu gayrimenkul sektöründe büyük gelişmelere evsahipliği yaparken bölge bugün yurtdışından bile yatırımcılara hizmet eder hale geldi. Karadenizin bu cennet ilçesi son dönemlerde karlı konut yatırımlarıyla ön plana çıkar bir hale geldi.

karasu-satilik-yazlik-sakarya-daire-fiyatlari-havuzlu-sit

Bölgede son yıllarda bu kadar büyük gelişmeler yaşandı ki Karasu’nun ne görünüm ne de gelişim açısından eski ile kıyaslanamaz bir hale geldi. Deniz turizmi son yıllarda Karasu’da oldukça gelişim gösterip karasu günümüzün en popüler tatil merkezlerinden biri haline geldi. Bölgede turizmi geliştirmek ve canlandırmak adına çok sayıda proje ve çalışma yapıldı. Bölgeye gelen turizimci sayısı artış gösterdikce bölgelerindeki tesis ve karasu denize sıfır otellerinin bunun yanı sıra pansiyonların ve apartların sayısı arttı. Bugün Karasu’nun turizim den aldığı pay yadsınamayacak bir niteliğe geldi. Şehir adeta baştan başa yenilendi. Karasu’da özellikle depremden sonra kalan konutlar yıkılarak yerlerine modern konut projeleri inşa edildi. Karasu’nun hemen her yerinde birbirinden farklı site projeleri hayata geçirilip Karasu’nun oldukça modern bir görünüme kavuşmasına katkı sağlarken bölge genelinde alt yapı ve üst yapı çalışmalarına da önem verildi. Önceki yıllarda bomboş olan sahil bölgesi ve çevresine pek çok yeni yatırım yapıldı, sahil bölgesin çevresinde Yeni yaşam alanları inşa edildi, Bölge genelindeki yollara Asfaltlama çalışmaları yapıldı. Hem belediye hem de özel kuruluşlar tarafından çok sayıda projenin hayata geçirildiği Karasu’da bölgenin değerlenmesine ve gelişmesine katkı sağlayan projelerden en kapsamlısı ulaşım alanında gerçekleştirildi. Karasu çevresindeki yollar otobanlara bağlandı Bu şekilde bölge ulaşım oldukça kolay ve kısa bir mesafeye indirgendi, Deniz taşımacılığında çok Büyük bir önem teşkil eden karasu limanı tamamlandı bunun yanısıra batı Karadeniz’in en büyük demir yolu ağı Projesi için çalışmalar tekrar başladı. Karasu tüm bunların yanısıra çeşitli sanayi kuruluşlarının da evsahipliği yapmaya başladı. Bugün yapımı devam eden bir fabrika projesinin yer aldığı Karasu’da bir başka fabrika projesi için çalışmalar hala devam etmekte. Bunun yanısıra bölgede marina yapılması için de yabancı yatırımlı firmaların değerlendirmeleri sürmektedir. Bugün tamamlanan karasu limanı ve önümüzdeki yıllarda tamamlanması beklenen demiryolu Projesi ile Karasu’nun gelecekte çok daha fazla yatırımı ve projeye evsahipliği yapacağı öngörülmektedir. Geleceğin en büyük değerlerinden birisi olarak gösterilen ve çok büyük bir potansiyelin yer aldığı her fırsatta belirtilen Karasu’da bu kadar değişme ve gelişme rağmen bölgedeki konut fiyatlarının hala ulaşılabilir nitelikte olması ve herkesimden yatırımcının Karasu’da konut sahibi olmasına fırsat taşıyacak nitelikte ucuz ve uygun bulunması Bölgeye talebi artırmaktadır. Yatırımcılar her geçen gün değerini artıran Karasu’da yatırımlarını gerçekleştirerek hem günümüzün uygun fiyat koşullarından yararlanıp hem de karlı bir yatırıma imzalarını atmaktadırlar.karasu satılık yazlık 

karasu-satilik-yazlik-sakarya-daire-fiyatlari-havuzlu-sitede-2

Karasudaki bu yatırım fırsatlarına değerlendirip birikimlerinizi Karasu’da oldukça karlı bir yatırıma dönüştürüp ayrıca ister banka kredisi isterseniz senetle Konut sahibi olmanın fırsatını yakalayabilirsiniz. Karasu’nun önde gelen inşaat firmalarından biri olan Ekşioğlu inşaatın karasu yeni mahalle, karasu yalı mahallesi, karısı 32 evler bölgesi, karasu plaj bölgesi ve Karasu’nun daha pekçok mahallesinde yer alan tamam mı yeni durumdaki site içi konut projelerini değerlendirmek için 0 212 503 48 83 numaralı telefonu arayarak ücretsiz karasu turlarına servis kaydınızı yaptırıp hafta sonu ücretsiz turları eşliğinde ekşioğlu inşaat satış ofisini ziyaret edip firmanın bütün projelerini yerlerinde görüp değerlendirme imkanına sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68