Karasuda Satılık Yazlık Kiralıklar Satılıklar Proje Sahibinden İlanlar

karasu-satilik-yazlik-proje-sahibinden-ucuz-daire-uygun-odeme-kosullari-7

Karasu bundan 5 10 yıl öncesine kadar kimsenin haberdar olmadığı bir konumdayken yıllar içerisinde bölgeye yapılan projeler, yatırımlar ve çalışmalarla Çok büyük ilerlemeler kaydedip günümüz yatırımcılarının en favori konut projeleri olan karasu evleri ne ve karasu satılık yazlık projelerine evsahipliği yapmaktadır. Deniz turizmi olanaklarının olmasına rağmen varlığından tatilcilerin bile haberdar olmadığı karasu günümüzde hem deniz turizmi ile hem de karasu satılık daire projeleri ve satılık karasu evleri ile hem yatırımcıların hem de tatilcilerin ilgi odağı haline geldi.

karasuda-satilik-yazlik-kiraliklar-satiliklar-proje-sahibinden-ilanlar-1

Bölge deniz turizmi ile oldukça popüler bir merkez haline gelirken emlak konut sektöründeki projeler yatırımcılarına kazandırdığı büyük karlarla gündemden düşmek bilmiyor. Karasu gayrimenkul sektöründe gösterdiği büyük ilerleme ve gelişme ile günümüzde yatırımcıların en fazla talep gösterdiği bölgelerin başında gelip karasu en hızlı pirim yapan ve en hızlı değerlenen bölgeler arasında yerini çoktan almıştır. Bölgenin bugün bu noktaya gelmesinde elbette çok büyük emekler bulunmaktadır. Karasu ve Sakarya belediyesi bölgenin potansiyelini değerlendirmek adına bir çok çalışma ve projeler yapmış, Karasu’nun adının daha fazla kitleye durulmasını sağlamak ve bölgenin deniz turizmi ile ön plana çıkmasına olanak sağlamak için Karasu’nun tanıtımını sosyal medya, İnternet platformu, yayın organları, Facebook ve Google gibi ortamlarda yayınlayarak Karasu’nun adının geniş kitlelere duyurulmasını sağlamış bunun yanısıra turizmi geliştirmek ve canlandırmak adına pek çok yeniliğe ve projeye imzasını atmıştır. Karasuya bugün baktığımızda bölge verilen emeğin günümüzde karşılığının alındığını görmekteyiz. Kimselerin haberdar olmadığı karasu günümüzün en popüler turizim merkezlerinden biri haline gelmiş bölgeyi sadece yaz sezonunda tercih eden turizimci sayısı 700.000’ler üzerine çıkmıştır. Karasu’da yaşına tek gelişme elbetteki turizim alanında değildir. Yapımına 22 yıl önce başlanan ve çok ismin artık umudunu kestiği karasu limanı bugün tamamlanıp hizmete açılmıştır. Karasu limanındaki çalışmaların geçtiğimiz yıllar içerisinde hız kazanması Bölge yerli ve yabancı yatırımlı firmaları çekmeye başlamıştır. Hem ulaşım hem de Sanayi projeleri ile Son yıllara damgasını vuran bölge günümüz konut yatırımcılarını en fazla talep gösterdiği bölgelerden biri haline gelmiştir. Çünkü Karasu’da ister konut yatırımı olsun isterse karasu satılık arsaları yatırımcılarını kısa vadelerde Büyük kar getirileri elde ettirmeye başlamıştır. Her Geçen gün gelişimine hızla sürdüren ve her yeni dönem yeni projelerle gündeme gelen karasu hızlı yükselişine devam ettirip değerini artırıp yatırımcıların ilgisini çekmeye devam etmektedir. Yatırımcılar belli birikimlerini karasuya gelip karasu satılık yazlıklarından veya satılık karasu evlerinden yana kullanıp Karasu’da hem tatillerini hem de yatırımlarını gerçekleştirmeye başlamışlardır. Bölge gelişmeye o kadar açıktır ki günümüzde pek çok kişi bu durumun farkında olup karasuya göç etmeye başlamışlardır.

karasuda-satilik-yazlik-kiraliklar-satiliklar-proje-sahibinden-ilanlar-2

Bugün geldiği konumu Önümüzdeki yıllar içersinde Çok daha ileri seviyelere taşıyacağı öngörülen Karasu’da konut yatırımcıları günümüzün ucuz ve uygun fiyat koşullarını değerlendirip Karasu’da yatırımlarını gerçekleştirmeye, bölgede yer alan denize yürüme mesafesinde tamam mı yeni olan konutları değerlendirmeye devam etmektedirler. Karasu’nun artan değerlerine sizlerde ortak olup Karasu’nun en güzel mahalle ve bölgelerinde muhteşem manzaralı yazlık ve daireleriniz de turizmin, tatilin, denizin, kumun, güneşin ve yatırımın tadını çıkarmak istiyorsanız 0 212 503 48 83 numaralı telefonu arayarak Ekşioğlu inşaatın sunmuş olduğu ücretsiz karasu turu hizmeti için servis kaydınızı oluşturabilirsiniz. Her hafta sonu İstanbul genelinden Ekşioğlu inşaatın katkılarıyla düzenlenen karasu turlarıyla Ekşioğlu satış ofisini ziyaret edip firmanın birbirinden farklı konut projelerini değerlendirip ister banka kredisi isterseniz elden 40 ay senet sıfır faizli ödeme seçeneği ile yatırımınızı Karasuda gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68