Karasu Satılık Yazlık Kredi Değil Senet İle Taksitlerle Daireler

karasu evleri

Ekşioğlu inşaat yatırımcıları karasuya karasu satılık yazlık larını ve karasu evlerine değerlendirmek üzere davet ediyor. Karasu’nun en bilinen ve en köklü inşaat şirketlerinin başına gelen ekşioğlu inşaat karasu genelinde yıllardır hayata geçirdiği satılık karasu yazlıkları ve satılık karasu evleri ile on binlerce yatırımcı konut sahibi yaptı. Karasu genelinde 40’ın üzerinde bir birinden farklı projeye imzasını atan Ekşioğlu inşaat projelerini pazarlamak ve daha çok yatırımcıya ulaştırmak adına düzenlediği reklam ve kampanyaları günümüzün yayın organlarında, sosyal medyada, TV kanallarında yayınlamış ayrıca tüm projelerini Google üzerinden erişip inceleme imkanı da sağlamıştır.

karasu-satilik-yazlik-kredi-degil-senet-ile-taksitlerle-daireler-1

Tüm bu çalışmalar ve tanıtımlarla ekşioğlu inşaat hem kendi adıma hem de Karasu’nun adı ne yurtiçinde ve yurtdışında yüzbinlerce turizimci yatırımcı ulaştırmayı başarmıştır. Ekşioğlu karasu inşaat bunun yanısıra karasu genelindeki tüm projelerini denize sadece yürüme mesafesi nde inşa edip Karasu’nun en popüler yerleşim yerleri olan karasu yeni mahalle, karasu 32 evler, karasu yalı mahallesi, karasu akkum, Karasu plaj bölgesi gibi yerlerde hayata geçirip yatırımcılarla buluşturmuştur. Karasu’da en çok tercih edilen projeler denize yürüme mesafesinde bulunan site içi 1 + 1 yazlık ve dairelerdir. Ancak bunun yanısıra 2 + 1,3 + 1,2 + 1 dubleks ki bir daire seçenekleri de ihtiyaçlara uygun olarak yatırımcılar tarafından edinilmektedir. Yatırımcılar kendi imkanlarının yanı sıra Ekşioğlu inşaatın İstanbul’dan her hafta sonu ücretsiz olarak düzenlediği karasu turlarına katılım sağlayarakta bölgeye gelip firmanın konut projelerini değerlendirmeye devam etmektedir. Her dönem ve her yıl yatırımcıların en çok talep gösterdikleri firmaların başına gelen ekşioğlu inşaat şu günlerde büyük bir yoğunluk yaşamaktadır. Projelerini Banka yoluyla 120 aya kadar taksitlendirme yapıp banka kredisi ile satışa sunan firma bunun yanısıra 24 ay elden senetle satış imkanı sunmaktaydı.

karasu-satilik-yazlik-kredi-degil-senet-ile-taksitlerle-daireler-

Ancak ekşioğlu inşaat yatırım zaten gelen talebi değerlendirecek 24 aylık sadece topraktan olan projelerde geçerli olan ödeme seçeneğini değiştirip Ekşioğlu city Projesi hariç tüm projelerini günümüzde elden tam 40 ay sıfır faiz senet seçeneğe ile satışa sunmuştur. Karasu’da benzeri görülmemiş bir ödeme kampanyasına imza atan firma düzenlediği bu ödeme seçeneği ile geçtiğimiz günlerde yatırımcılar tarafından gördüğü ilgiyi bir hayli artırmıştır. Yatırımcılar firmanın sunmuş olduğu bu kampanyayı kaçırmayın Karasu’da faizsiz konut yatırımı yapmanın fırsatını kaçırmamak için yoğun bir şekilde ekşioğlu inşaat satış ofisini ziyaret etmeye başlamışlardır. Tüm projeleri yeni durumda olan bunun yanı sıra zemin taraması yapılıp depreme dayanıklı olarak inşa edilen Ekşioğlu inşaatın konut projelerinin büyük çoğunluğu site içerisinde havuzlu olarak yer edinmiştir. Yatırımcılarına sitelerinden çıkmadan tatil yapma imkanı sunan ekşioğlu inşaat ayrıca tüm konut projelerini doğal gaz bağlantılı olarak hayata geçirip yatırımcıların diledikleri an Karasu’da tüm yaşamlarını sürdürebilecekleri bir konut İmkanı da sağlamaktadır. Yatırımcılar da bu fırsatı değerlendirip Karasu’da hem tüm yaşamlarını hem de sadece yaz tatillerini değerlendirmeye başlamışlardır. Yani Karasu’da günümüze ikincil konut anlayışı değişmiştir. Özellikle Karasu’ya yakın şehirlerde ikamet eden yatırımcılar konut projelerine hemen taşınıp işleri ve işyerleri başka şekillerde olsa bile bu mesafeyi göze alıp her gün Karasu dan bu bölgelere ulaşım sağlamaktadır. Çünkü Karasu’nun muhteşem doğası, huzurlu ortamı, muazzam manzaraları yatırımcıları oldukça etkilemekte karasuya yakın şehirlerde yaşayan ve şehrin gürültüsünden karmaşasından sıkılan yatırımcılar hayatlarını bu cennet bölgede sürdürmeye başlamışlardır.karasu satılık yazlık 

karasu-satilik-yazlik-kredi-degil-senet-ile-taksitlerle-daireler-2

Yatırım, yaşam ve tatil olanaklarına aynı çatı altında sunan Ekşioğlu inşaatın Konut projeleri arasından zevkinize ve bütçenize en uygun konuta kendiniz belirleyip ise banka kredisi isterseniz senetle ödeme imkanına sahip olup geleceğinizi kendi bir yatırım bırakma fırsatını kaçırmamak istiyorsanız Ekşioğlu inşaatın sunmuş olduğu ücretsiz karasu turu hizmetinden faydalanabilirsiniz. İstanbul Avrupa ve anadolu yakası genelinde düzenlenen ücretsiz karasu turu hizmetinden faydalanmak için sadece 0 212 503 48 83 numaralı telefonu arayarak ücretsiz servis kaydınızı yaptırmanız yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68